U slucaju da se ne zna gde je roditelj odbegao,da bude dovoljan potpis roditelja kod koga su deca

Quoted post


Gost

#11

2016-10-13 10:27

Jer sistem ne valja....roditelj koji živi sa detetom napati se brineći SAM ,a onog drugog ne zanima kad je dete bolesno,povređeno,gladno.....da li će preživeti ,a BITAN je da da saglasnost za putovanje koje je obezbedio opet ovaj koji se sam bori za sve....čista budalaština i izrugivanje samohranim borcima za sreću i dobrobit svoje dece..država umesto da pomaže,podmeće nogu

Odgovori

Tamara Kokar

#12 Re:

2016-10-13 10:31:17

#11: -  

 istina, evo sta se danas dogodilo u mom slucaju

Ova zemlja nasa, podrzava odbegle roditelje, sputava decu samohranih roditelja da ne mogu da sa klubom igraju utakmice u inostranstvu jer ne mogu da dobiju pasos, sa potpisom roditelja koji cuva i brine o detetu.Danas sam ponovo bila u Centru za soc rad, gde su mi rekli da iz MUPA nabavim dokaz da nije poznato mesto prebivalista u mom slucaju oca deteta, u Mupu su mi rekli da ne mogu tako da zaviruju u privatnost neciju, odbeglog oca u ovom slucaju, sto direktno znaci da dete ne moze da dobije pasos,jer je procedura, da opet odem u Centar za Socijalni rad da mi zvanicno napisu da traze to sto traze kako bi dali poptis za pasos, ALI da ne znaju koliko ce to dugo da traje i kad ce mene u vezi toga iko da pozove. Elem, u svakoj jebenoj kancelariji se za dovidjenja dobija pozdrav sa recima ``Pa sta da radim, nije to do mene`` ma nije, do mene je ili do svakog roditelja, mi smo krivi sto nas tako setate jer nista ne znate, mi cemo biti krivi sto nasa deca ne mogu da idu na put i bave se sportom......a hocete natalitet, e od mene dobijete samo ovu peticiju i molim vas sve da serujete jer ja nisam jedinstven da nas nazovem slucajevima, jer ocito za njih sve to i jesmo.....Hvala unapred sto cemo nadam se bar u jednoj peticiji mi samohrani sa odbeglim roditeljma nase dece uspet da budemo slozni.MOLIM VAS SHERUJTE NA SVOJE ZIDOVE.HVALA http://www.peticije24.com/bez_drugog_potpisa_za_pasos_detetu_samohranim_roditeljima

kome nije mrsko neka stavi na svoj zid, dajte da se izborimo i mi samohrani za neku bar olaksicu