PRAVDA ZA MASU I LARU

Quoted post

Nemanja

#79 Re:

2016-10-24 23:36

#16: Neko daleko -  

 Odlično zapažanje . Mislim da ste potpuno upravu! Ona i jeste u emisiji samo govorila kako je ona udarala muźa , i to pred decom . Čak je i priznala u policiji da je to u radila i da se kaje.

Tako da je u celoj ovoj priči ona jedini nasilnik i nije ni čudo što su joj oduzeli decu, ...jer to bi se isto desilo i da je obrnut slučaj. A hteli smo ravnopravnost među polovima.

Ne znam ,da li ste na kraju primetili da je ona ipak ibila na veštačenju , i na osnovi specijalnih testova koje je popunjavala i iz razgovora sa njom oni su zaključili da je ona psihički labilna osoba. 

Te testove i odgovore na ta pitanja ona ima verovatno, dostavljena joj je kopija , ...što to nije pokazala . 

Odgovori

Milica

#84 Re: Re:

2016-10-25 13:42:14

#79: Nemanja - Re:  

 Verovatno niste pazljivo pratili emisiju, pogledajte je jos jedanput.


Gost

#88 Re: Re:

2016-10-25 16:31:33

#79: Nemanja - Re:  

 Ja sam socijalni radnik i igrom slucaja cula sam za celu pricu, ovako zena od 155cm ne moze da bude nasilnik prema coveku od 180cm i 100kg ona se samo branila, a on je sramota za muski rod kada je izjavio da ga je tukla, drugo vestačenja nije bilo niste gledali dobro emisiju, treće kada je Nada Jankovic poslala lazno vestačenje sudija je uspela da u roku od 48 sati napiše resenje od 18str da joj se oduzimaju deca( od kada su sudovi u Srbiji tako revnosni) a nije stigla da zakaze 5 meseci rociste, gospodja je prva tuzila za nasilje ali se po njenoj tuzbi ne postupa a on podnosi pet dana kasnije. Koliko se Sudiji Lidiji Alagic zurilo da uzme novac od Nadice Naletine I Marka Naletine kada nije sacekala misljenje CSR, u medjuvremenu nakob emisije jest uradjeno vestačenje a posto vidim da ste obavešteni znači ovo pise te upravo vi Marko Naletina, a vestačenje je radio ko drugi nego isti vestak koji je uradio ono nepostojace  vestacenje, isla je macki na rupu i to ne po propisima.

Sticem utiska da upravo pise muz Natase Naletine ovde navedene negativne tektove,jer niko normalan ne moze da ostane ravnodusan na onakvo obrazlozenje koje vredja inteligenciju prosecnog coveka. Poenta je sudija a njih dvoje nisu vazni za svadju je potrebno dvoje

Anci

#91 Re: Re:

2016-10-25 17:31:11

#79: Nemanja - Re:  

 

Ja sam socijalni radnik i igrom slucaja cula sam za celu pricu, ovako zena od 155cm ne moze da bude nasilnik prema coveku od 180cm i 100kg ona se samo branila, a on je sramota za muski rod kada je izjavio da ga je tukla, drugo vestačenja nije bilo niste gledali dobro emisiju, treće kada je Nada Jankovic poslala lazno vestačenje sudija je uspela da u roku od 48 sati napiše resenje od 18str da joj se oduzimaju deca( od kada su sudovi u Srbiji tako revnosni) a nije stigla da zakaze 5 meseci rociste, gospodja je prva tuzila za nasilje ali se po njenoj tuzbi ne postupa a on podnosi pet dana kasnije. Koliko se Sudiji Lidiji Alagic zurilo da uzme novac od Nadice Naletine I Marka Naletine kada nije sacekala misljenje CSR, u medjuvremenu nakob emisije jest uradjeno vestačenje a posto vidim da ste obavešteni znači ovo pise te upravo vi Marko Naletina, a vestačenje je radio ko drugi nego isti vestak koji je uradio ono nepostojace vestacenje, isla je macki na rupu i to ne po propisima.

Sticem utiska da upravo pise muz Natase Naletine ovde navedene negativne tektove,jer niko normalan ne moze da ostane ravnodusan na onakvo obrazlozenje koje vredja inteligenciju prosecnog coveka. Poenta je sudija a njih dvoje nisu vazni za svadju je potrebno dvoje

majka

#102 Re: Re:

2016-10-27 00:20:15

#79: Nemanja - Re:  

 postovani gospodine Nemanja, (ukoliko je to vas pravi indentitet), Vas komentar ukoliko ste uopste pratili emisiju bio bi smesan da ove sve nije jako tuzno....ovde je vrlo jasno da se radi o veoma imucnoj porodici koja ne bira sredstva da zastiti i prikrije svog sina psihopatu.....ali ovo je Srbija, ovo je Beograd.....svi se mi ovde znamo i saznamo za tren...U surovoj borbi da sakriju od sveta cinjenicu da im je sin psihopata prihvataju i da ga bije zena od 40 kilograma i 1.6 visine (i nije ih sramota), prihvataju da se zgrazava pola Srbije, otimaju, placaju, ne pitaju....SAMO NEKA JE NEKO DRUGI KRIV......PA STA CE IM PARE AKO NEMAJU MOC.....Moc da prikriju svoju bruku po bilo koju cenu, CENU DECE, CENU DECIJE PATNJE, PATNJE MAJKE,PATNJE SVIH MAJKI U SRBIJI KOJE OVO CITAJU,,,,,Vrlo jasno je ozbiljan Srpski novinar TANJA VOJTEHOVSKI sve iznela, ARGUMENTOVANO, sa konsultacijama i misljenjima srucnjaka,,,,,,MOZDA STE VI gospodine Nemanja iznad svih njih, (ali to bi morali da dokazete ARGUMENTIMA), ili ste neka neka sitna dusa koja to radi po zadatku za sitnu nadoknadu....