PRAVDA ZA MASU I LARU

Quoted post

Tatjana

#117

2017-12-24 17:56

Tek sam danas slucajno odgledala emisiju. Jos uvek ne mogu da shvatim da su joj deca oduzeta i da joj daju da ih vidja jednom u nedelju dana, ovo je strasno. Zena uopste ni izgleda bolesno ni kao alkoholicar gluposti. Izgleda da je muzu uspelo da se osveti i da joj zagorca svaki taj izlazak koji je imala. Ali to sve nema veze sa decom i u tome je cela tragedija. Moj muz moze da izlazi svako vece da radi sta zeli i ako se nas odnos poremeti i ne moze da se popravi uvek mozemo da se razvedemo ali on i dalje ostaje otac moje dece bez obzira da li ga ja mrzim ili ne. Jer ako ja uskratim njegovo pravo da bude otac to je isto kao da on meni uskrati pravo da budem majka. Ali to prepucavanje i bacakanje dece tamo ovamo, to mogu samo oni koji su zaljubljeni u sebe same pa im tesko pada kada nisu u centru paznje. Bas mi je muka od tako sebicnih ljudi. Kad se vec desi da se razvodimo to je dovoljno mucno i za nas a kamoli za decu. Ne razvodimo se zato sto se slazemo i sto nam je lepo nego zato sto smo se smucili jedno drugom, sto ne znaci da su prljave igre dozvoljene naprotiv! Kad neko nece da zivi samnom pa ne mogu da ga nateram silom ma kakvu zelju ja imala, to su gluposti, svako ima prava da odluci kako ce i sa kim da zivi, sta je problem da se to shvati? I kad vec imamo i decu hajde da zbog njih ne pravimo jos veci cirkus da deci bude lakse da im pomognemo da prihvate i shvate da necemo vise da zivimo zajedno, da mozemo i odvojeni da brinemo podjednako o njima. Kako ljudi ne shvataju da ce zauvek na neki nacin biti vezani preko dece da su im deca zajednicka briga, da ne mogu da se mrze vec moraju bar da postuju jedno drugo ako im je iole stalo do te dece... deca nisu kriva zbog vase lose procene zbog netolerancije zbog gluposti koje pravite...i ko sam ja da mojoj deci uskratim da vidjaju oca ili ko je on da im uskrati da mene vidjaju..strasno kako pojedini ljudi misle da imaju moc i pravo da odlucuju za druge. Strasno. 

Odgovori

brlji

#118 Re:

2018-04-06 19:41:27