PRAVDA ZA MASU I LARU

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PRAVDA ZA MASU I LARU


Gost

#1

2016-10-20 20:05

Pred bogom i pred narodom deca pripadnu majci....
Ko to za saku eura ima pravo da oduzme deci majku...sramota za drzavu sramota za narod...

Gost

#2

2016-10-20 20:17

Majka je svetinja svojo deci..

Gost

#3

2016-10-20 21:52

Ovo je velika nepravda! Strasno je!
Sofi

#4 Samo napred

2016-10-20 22:20

Zelim vam samo istrajnost jer dugacije ne moze. Podrska!

Dzulijan

#5

2016-10-20 22:30

Najveca je nepravda majci oduzeti decu! Nijedna baba ne moze da nadomesti majcinu ljubav! Sramota sto u ovoj nasoj Srbiji pravo i pravda nisu isti za sve... 


Gost

#6

2016-10-21 05:16

Gledala sam sinoć Tanjinu gošću i otplakala.I sama sam majka dve devojčice i ako je trećina priče istinita, ne bi mi bili smenjeni ljudi koji su ovo uradili, bili bi na doživotnoj robiji.

Gost

#7

2016-10-21 06:01

Zakon treba da radi u interesu dece.Onog trenutka kad pocnu zbog novca ili preporuka da unistavaju ljdske sudbine,gube pravo na struku ali i na naziv ljudi.Medalja ima dve strane,treba dati majci sansu da pokaze sta je istina.Strasno je kad veze oduzmu decu iz majcinog krila.Nadam se da ce posle ovog javnog istupanja,sudija spustiti glavu.Mi imamo zakone ali ih ne primenjujemo.Mozda bi trebalo oformiti komisiju koja ce ponovo ovaj slucaj uzeti u razmatranje.Samo da imena clanova suda muz ne sazna onda ce ishod biti isti....novac busi gde burgija nece....nasa poslovica koja najbolje opisuje sta se ovde desilo.Pravda za decu

Gost

#8

2016-10-21 07:01

Zato sto zelim da zivim u uredjenoj drzavi gde pravda nece zavisiti od novca, bar kada su u pitanju deca. Ne postoji niko ko me moze ubediti da je u redu da roditelj koji nije nasilnik i nema ozbiljnih psihickih problema treba da vidja decu pod nadzorom sat vremena nedeljno.
Zato sto zelim da svi koji su doprineli ovom slucaju odgovaraju za svoje postupke i budu javno osramoceni i diskreditkvani, kao i da im se onemoguci dalje bavljenje poslom kojim su se do sada bavili.
Mima

#9

2016-10-21 08:12

Bravo za korumpiranu Sudiju Alagic! Sram Vas bilo i sram bilo onog ko Vam je dao mesto u Sudu!!! Srbijo bedo!!


Gost

#10

2016-10-21 08:55

Da pokažem celom svetu koji je idiot tata od Lare i Mase!

Gost

#11

2016-10-21 09:08

Majka sam!Natasi zelim od srca da joj se vrate njene devojke i da bude istrajna i hrabra do kraja!


Gost

#12 #12

2016-10-21 10:31

Jadan je taj mučenik kad ne zna kako da joj se drugačije sveti nego preko dece! Još jadnija sudija i sudstvo kad se prodaju za šaku jada bez griže savesti!!!! Pravda je spora ali dostižna!!!! Podrška majci u isterivanje pravde, dosta strpljenja i živaca!!!! 


Gost

#13

2016-10-21 10:44

Podrska majci da vrati svoju decu !

Ni jedna saka para ne moze majku da zaustavi u borbi za svoju decu!

Ljubav se ne placa novcem!

Dosta je bilo korupcije ! 

Srbijo , probudi se !!!!!


Gost

#14

2016-10-21 11:06

Ovo je sramota za sudstvo,šta sve za pare rade...
oduzeti deci normalnu majku
i kome ih dati da ih vaspitava?!!!????
Coka

#15 Coka

2016-10-21 11:06

Stvarno velika sramota za nase sudstvo i policiju. Kao sto svi znamo, u danasnje vreme samo mito i korupcija su vazni, a i diplome sada mogu da se kupe za zavrsene brzopotezne skole i fakultete, pa tako i drzava treba da razmotri malo ko i kako kroji sudbinu ovoj ne duznoj decici. UZAS

Neko daleko

#16

2016-10-21 12:20

Slazem se da je deci mesto uz majku. I samo u extremnim uslovima se majci oduzimaju roditeljska prava. Nije u ovom slucaju zena losa majka. Ali budimo realni. Naravno da je muz potplatio i socijalno i dr.i koga je trebalo vec,naravo da muz ima jace "veze" cim je mogao tako lako da uzme oba deteta. Ali nije ni ova zena pretrpela nikakvo fizicko a ni psihicko nasilje,da se ne lazemo. Pomno sam je slusala sinoc i njena prica ima puno rupa. Kazem samo,ogradjujem se,sto se tice njihovog odnosa,supruznika,ne opravdam to sto decu vidja samo jednom nedeljno po sat vremena,to nikako. Ali niti je on nju zlostavljao niti sta,po njoj i to sitnoj, pre bi se reklo da je on "popio" vise ali neka,zensko i treba da zna da se odbrani. Ne opravdavam te njene "drugove" . Mozemo mi da se lazemo koliko hocemo ali ni jednom muskarcu nece da bude prijatno da mu zena ima tamo neke drugare za koje on nema pojma i jos da se ona po celi dan dopisuje i zivka sa istima. Neka sam i zatucana ali ako imas dobar brak,dobrog muza koga volis nece ti smetati ni u jednom momentu da ti sto puta gleda u telefon jer nemas sta da krijes jel tako,ili da i njega povedes na tu kafu npr.ako ti je stvarno drug ili da budes tu dok razgovaras sa drugom a ne da se dopisujes sa nekim po celu noc. E ona je htela sve to i po meni normalno je da se covek ljutio. Steta je samo sto ne mogu civilizovano da se razvedu i da starateljstvo bude podjednako i da deca ne ispastaju.Sve ostalo manje vise su gluposti realno.


Gost

#17

2016-10-21 14:38

potpisujem ovu peticiju jer sam i sama bila zrtva sistema i korupcije . uspela sam da se izborim samo zato sto sam i sama imala sredstva i strpljenje da idem do kraja . ova zena ima jako lose savetnike i preporucila bi joj da promeni tim koji je brani . kako god bilo morala je da saradjuje sa timom vestaka jer sam i sama prosla kroz to i znam sta je to . nema skrivanja nema odlaganja . borba je za decu . neko je trebao da joj predoci sta ce biti ako se ne odazove pozivu za vestacenje . i to se desilo .iskoristili su njeno neznanje zao mi je i podrzavam borbu . sigurna kuca je drzavni projekat koji je drzava morala da ima kao protivtezu korumpiranom sistemu . to je sminka . same smo u ovakvim borbama . veliki pozdrav i velika podrka . i poruka za sve zene : ovo sto je Natasa dozivela dozivis li jednom skupi se i idi zajedno sa svojom decom.

Gost

#18

2016-10-21 15:05

Sudije i porotnici su bile zene, majke..... o Boze.... zasto.... onakvu zenu je neko proglasio neuracunljivom i nedostojnom da brine o svojoj deci... strasno....
Bojana

#19 sramota.....

2016-10-21 15:07

Sudije i porotnici su bile zene, majke..... o Boze.... zasto.... onakvu zenu je neko proglasio neuracunljivom i nedostojnom da brine o svojoj deci... strasno....


Gost

#20

2016-10-21 15:57

Jer zelim da se ovakve stvari prestanu desavati!

Gost

#21

2016-10-21 16:02

Tugo.moja ,pravdo nasa...dokle vise !!

Gost

#22 Re: #

2016-10-21 16:51

#16: Neko daleko -  

 Izgleda je niste "pomno slusali" 


Gost

#23 Re: ...promasili ste temu....

2016-10-21 17:15


Gost

#24

2016-10-21 19:52

Molim Vas da popravite tekst peticije. Da nisam saznao posredstvom ljudi o čemu se radi, verovatno je ne bih ni potpisao jer nema nikakvih naznaka o tome o čemu se zapravo radi. 
Morate napisati što više detalja o tome šta se to zapravo desilo.


Gost

#25

2016-10-21 19:57

U paklu postoji posebno mesto za zenu koja nije pomogla drugoj zeni u nevolji. Majka ovih devojcica je u velikoj nevolji. Deca su nesrećna a nista nije vredno decje suze.