PRAVDA ZA MASU I LARU

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PRAVDA ZA MASU I LARU

Sramota

#101 Re: Penzionisana!

2016-10-26 23:49

#96: - Penzionisana! 

 E OVO JE ZA OZBILJNU ROBIJU......jedino u zivotu sto je ne promenljivo je krvna grupa,sve mozes da promenis  i ime i prezime i izgled ali krvnu grupu ne mozes....nedavno u Zavodu za transfuziju krvi ciji sertifikat o svojoj krvnoj grupi su mi oni izdali pre pet godina su mi objasnili da je ne vazeci jer DR. koja je potpisala je u PENZIJI......A VESTACENJE NADE JANKOVIC KOJA JE U PENZIJI JE VALIDNO........Pa dajte vise JAVNO taj cenovnik da vidimo koliko sta kosta ?????? SRAMOOOOOTTTTAAAAAA

majka

#102 Re: Re:

2016-10-27 00:20

#79: Nemanja - Re:  

 postovani gospodine Nemanja, (ukoliko je to vas pravi indentitet), Vas komentar ukoliko ste uopste pratili emisiju bio bi smesan da ove sve nije jako tuzno....ovde je vrlo jasno da se radi o veoma imucnoj porodici koja ne bira sredstva da zastiti i prikrije svog sina psihopatu.....ali ovo je Srbija, ovo je Beograd.....svi se mi ovde znamo i saznamo za tren...U surovoj borbi da sakriju od sveta cinjenicu da im je sin psihopata prihvataju i da ga bije zena od 40 kilograma i 1.6 visine (i nije ih sramota), prihvataju da se zgrazava pola Srbije, otimaju, placaju, ne pitaju....SAMO NEKA JE NEKO DRUGI KRIV......PA STA CE IM PARE AKO NEMAJU MOC.....Moc da prikriju svoju bruku po bilo koju cenu, CENU DECE, CENU DECIJE PATNJE, PATNJE MAJKE,PATNJE SVIH MAJKI U SRBIJI KOJE OVO CITAJU,,,,,Vrlo jasno je ozbiljan Srpski novinar TANJA VOJTEHOVSKI sve iznela, ARGUMENTOVANO, sa konsultacijama i misljenjima srucnjaka,,,,,,MOZDA STE VI gospodine Nemanja iznad svih njih, (ali to bi morali da dokazete ARGUMENTIMA), ili ste neka neka sitna dusa koja to radi po zadatku za sitnu nadoknadu....

pratioc prolaznika

#103 Re: Re: Re:

2016-10-27 00:34

#80: - Re: Re:  

 pa ti si stvarno PROLAZNIK...... vidi nekako stvrno prodji i idi....

ako mozes povedi i ovog pacenika sto trpi nasilje u porodici koje zena vrsi nad njim pa ga spasvaju mama i tata...SRBIJA je bila ponosna zemlja i opet ce biti kad iz nje odete vi prolaznici i povedete vase mame i tate....pa nek vas stite i cuvaju negde drugo....NAMA OSTAVITE NASE MAJKEI NASU DECU......

COKA

#104 Re: Re: Re: Re:

2016-10-27 09:53

#92: - Re: Re: Re:  

 Svaka cast na obrazlozenju. Verujem da ovo nije jedini slucaj u Srbiji, sudstvo je azurno samo kad se potplati. 

Ljudi, ovo je stvarno bruka za Srbiju. Oca dece treba da bude sramota, a trebao bi i on i sudija krivicno da odgovaraju za ovo. 

COKA

#105 Re: Re: Penzionisana!

2016-10-27 09:58

#101: Sramota - Re: Penzionisana! 

 Ti koji treba u penziju da idu, oni nece, a izlapeli su totalno, a mladi cekaju posao na Birou zbog njih. Oni ce umreti na poslu, samo da mladima ne oslobode radno mesto. 

Po njihovim recima mladi ne znaju posao, a oni su se nauceni rodili. Ako je vreme za penziju, mrs kuci a mladi nek rade.


Gost

#106

2016-10-28 14:41

Borko

ljudi alo mene bi bilo sramota da pricam da me je zena tukla i da jeste i da nije koji je to muskarac sto bi voleo da ga vidim

Zdravko

#107 Re: Re: Penzionisana!

2016-10-28 14:43

#101: Sramota - Re: Penzionisana! 

 Majke mi ne znam kako nije sramota ovog decka i ja sam se razveo i svadjao sa svojom zenom ali da kazem da me je tukla pa to na moj obraz ne bih moglo da stane ne bih mogao sa tim da zivim

Miljan

#108 Re: Re: Re: Penzionisana!

2016-10-28 14:45

#107: Zdravko - Re: Re: Penzionisana! 

 Bravo kralju ni ja 

Luka

#109 Re: Re: Re: Re: Penzionisana!

2016-10-28 14:46

#108: Miljan - Re: Re: Re: Penzionisana! 

 Ljudi ja znam ovog coveka iz skole i uvek sam mislio da je gej jer nikada nije imao devojku odakle mu zena

dragan

#110 Re: Re: Re: Re: Re: Penzionisana!

2016-10-28 14:47

#109: Luka - Re: Re: Re: Re: Penzionisana! 

 Kunem ti se i ja sam mislio to cak smo se sprdali stalno na tu temu

Nemanja

#111 Re: Re: Re:

2016-10-31 12:47

#102: majka - Re: Re:  

 Postovana gospodjo majka, (ukoliko je to vas pravi indentitet), Pitanje je veliko da li Tatjana Vojtehovski bas toliko objektivan novinar ili sve ovo radi za odredjenu nadoknadu i kako bi imala sto gledaniju emisiju ,... ili je jednostavno isfrustrirana jer i sama iza sebe ima već dva razvoda !! 

Mislim da ovo nije ni smelo da se sve pojavi u medijima , jer je po pravilu javnost iskljucena iz postupaka  u vezi sa porodičnim odnosima. Tako da verujem da će svi argumenti biti izneti na sudu,... gde i treba da bude !

Marta

#112 Re: Re: Re: Re:

2016-11-02 21:41

#111: Nemanja - Re: Re: Re:  

 Jao pa dragi gospodine da li mislite da bi zena dosla i ispricala svoju pricu i da se javno izlaze sramoti da sve ide normalno kako treba, da sudija nije korumpirana i da je normalno sacekala misljenje CSR i da nisu napravili lazno vestačenje, da je bar jedan poziv dobila ( da li ste vi ljudi slepi), da je sudija bilo koji njen podnesak sa pisarnice uzela, a zato je sve drugo revnosno odradila za 48h donela odluku a ročiste ne moze da zakaze 5 meseci, najlakse je sada pljuvati po Tanji i emisiji, nazalost u ovoj zemlji jedino mediji mogu da rasture ovu vec organizovanu kriminalnu grupu za koju znaju i vrapci na grani Krainovic, Lidija Alagic, Nada Jankovic, pitanje je samo kako ce te nositi na dusi svu tu decu.


Gost

#113

2016-11-04 22:48

Zato sto deca imaju puno pravo da budu sa svojom majkom. Ukoliko ona ne zele to znace vec da se snadju i da to isto izjave. To su vec deca koja znaju dosta pa cak i to gde je njima lepo a gde ne.
Микица

#114 Re: Re: Re: Re: Re:

2017-02-15 15:38

#100: Jana - Re: Re: Re: Re:  

 Којом се брзином све издешавало јасно ми је да је супруг пун ко брод можда чак и неко из власти.после кажу судови "спори" :)

Iva

#115 Re: Re: Re: Re:

2017-05-04 02:35

#111: Nemanja - Re: Re: Re:  

Nemanja,  treba da znaš da je Marko Naletina uništio svoju decu, samo zato što je toliki slabić koji proverava i nadgleda svoju ženu, koji nije mogao da poveruje da će da ga napusti, on se sveti samo svojoj ženi, a ne želi dobro ćerkama. Takvi ljudi su mali, malecni, ne postoje... i znaš šta još vratiće mu se to petostruko!

Njegova deca će to sve shvatiti veoma brzo i jednog dana će ga zbog toga mrzeti, ali zamisli taj Marko ne može više od jednom nedeljno na sat vremena da kontroliše svoju već bivšu ženu!

Ona je slobodna, i ona zaslužuje da živi sa osobom koja je voli i podržava, i jednog dana će možda proširiti svoju porodicu, a i povratiti ćerke, jer zamisli kreće novi proces protiv aktera ovih suđenja. Muž moje drugarice je brže bolje zaustavio tužbu sa istom tom ekipom advokata, i sudije na čelu... Svi slučajevi će se preispitati.

A ona je žena koja je jaka, sposobna i lepa, i mlada, žena koja će naći svoju ljubav, i ima za sada svo vreme ovog sveta da uživa sa svojom ljubavi, da gradi novu porodicu i da se bori za svoje ćerke još jača!

A taj mamin Marko će tek tada da pati... možda može da joj diktira viđeanje dece, ali zamisli više ne može da je nadgleda sa kim se viđa, ljubi, grli, dopisuje, flertuje... zamisli samo koliko to njega boli!

Nažalost to je velika bolest...

 


Gost

#116 Re: Re: Re:

2017-05-29 18:43

Tatjana

#117

2017-12-24 17:56

Tek sam danas slucajno odgledala emisiju. Jos uvek ne mogu da shvatim da su joj deca oduzeta i da joj daju da ih vidja jednom u nedelju dana, ovo je strasno. Zena uopste ni izgleda bolesno ni kao alkoholicar gluposti. Izgleda da je muzu uspelo da se osveti i da joj zagorca svaki taj izlazak koji je imala. Ali to sve nema veze sa decom i u tome je cela tragedija. Moj muz moze da izlazi svako vece da radi sta zeli i ako se nas odnos poremeti i ne moze da se popravi uvek mozemo da se razvedemo ali on i dalje ostaje otac moje dece bez obzira da li ga ja mrzim ili ne. Jer ako ja uskratim njegovo pravo da bude otac to je isto kao da on meni uskrati pravo da budem majka. Ali to prepucavanje i bacakanje dece tamo ovamo, to mogu samo oni koji su zaljubljeni u sebe same pa im tesko pada kada nisu u centru paznje. Bas mi je muka od tako sebicnih ljudi. Kad se vec desi da se razvodimo to je dovoljno mucno i za nas a kamoli za decu. Ne razvodimo se zato sto se slazemo i sto nam je lepo nego zato sto smo se smucili jedno drugom, sto ne znaci da su prljave igre dozvoljene naprotiv! Kad neko nece da zivi samnom pa ne mogu da ga nateram silom ma kakvu zelju ja imala, to su gluposti, svako ima prava da odluci kako ce i sa kim da zivi, sta je problem da se to shvati? I kad vec imamo i decu hajde da zbog njih ne pravimo jos veci cirkus da deci bude lakse da im pomognemo da prihvate i shvate da necemo vise da zivimo zajedno, da mozemo i odvojeni da brinemo podjednako o njima. Kako ljudi ne shvataju da ce zauvek na neki nacin biti vezani preko dece da su im deca zajednicka briga, da ne mogu da se mrze vec moraju bar da postuju jedno drugo ako im je iole stalo do te dece... deca nisu kriva zbog vase lose procene zbog netolerancije zbog gluposti koje pravite...i ko sam ja da mojoj deci uskratim da vidjaju oca ili ko je on da im uskrati da mene vidjaju..strasno kako pojedini ljudi misle da imaju moc i pravo da odlucuju za druge. Strasno. 

brlji

#118 Re:

2018-04-06 19:41

Uzas

#119 Re: Re: Re: Re:

2018-12-12 21:51

#92: - Re: Re: Re:  

Ja sticem utisak da su se bivsi clanovi nekih starih ^demokratskih^ partija dobro finansijski obezbedili i da su se odlicno prilagodili novim trendovima