BOJKOT KONCERTA DINA MERLINA U BEOGRADU

Quoted post


Gost

#11310 Re: Re:

2011-12-17 10:39

#11303: El_Din - Re:

Koja bre drzava!?!? Bosna drzava? U kojojoj to "drzavi", dve trecine stanovnistva ne navija za reprezentaciju te "drzave"? Vestaka drzava, vestacki izmisljeni jezik, vestacka nacija (nacija i vera nisu isto)..... Raspitaj se kako ti se prezicao cukundeda, ili bar njegov otac i dobices odgovor ko je poceo GLUPI rat! To da je bio nepotreban, kao i svaki drugi, jedino cu se sloziti sa tobom!

Odgovori


Gost

#11322 Re: Re: Re:

2011-12-21 13:34:28

#11310: - Re: Re:

e moj prijatelju.. nacionalisti i ljudi bet drzave odlaze iz svoje a dok je sa mnom na tribini i nenad i peca i goran ja cu glasno j´i jasno kao sto sam dolazio u beograd opet doci i reci da ta zemlja ima srce za sve tri nacije. ko je moj cukundeda boli me kurac znam da nije trucin a nije srbin vec bosnjak a ko je gdje vladao i gdje vlada umrijecemo svi  prepusavat cemo se ko je dobio kosovsku bitku i ko je 500 godina vlado po srbiji  ma daj jadno je ovo sve nacionalisticko... bitno je da je ona sa 100000 stanovnika i da je manja od makovog zrna ALI JE MOJA i na to se ponosim a kako je srbija svojim nacionalizmom, mrznjom i borbom (pogresnom) krenula ode srna gora od kosove sta je sledece prijatelju... PUSTI POLITIKU brini se o familiji i svojoj buducnosti ebo te merlin


Gost

#11338 Re: Re: Re:

2012-02-12 11:45:40

#11310: - Re: Re:

ma sisaj kurac ... poserem ti se na svetog savu