Bus Plus, život MINUS, stop validaciji mesečnih karata

Quoted post


Gost

#122 Muka mi jeeeeee!!!!!!!!!

2012-02-03 23:15

Ne zelim da overavam moju personalizovanu kartu svaki put kada udjem u prevoz.Kada budu obezbedili prevoz kao sto je u Evropi o kojoj stalno pricaju,kada budem imala prevoz tacan u minut,ispravan,sa ispravnim uredjajima za grejanje i hladjenje, cist i uredan, sa ispravnim vozilima onda mogu da postavljaju uslove.Do tad za moje pare nema pravo niko da me pravi budalom niti da mi, ne meni nego nikom,postavlja uslove koji nemaju veze s mozgom i pricaju price kao da smo svi odrasli u kukuruzu!!!!I opet punimo neciji privatni dzep.Vise mi je toga preko glave u ovoj drzavi.Dokle vise!!!!

Odgovori


#123 Re: Muka mi jeeeeee!!!!!!!!!

2012-02-03 23:31:03

#122: - Muka mi jeeeeee!!!!!!!!! Ne zelim da overavam moju personalizovanu kartu svaki put kada udjem u prevoz.Kada budu obezbedili prevoz kao sto je u Evropi o kojoj stalno pricaju,kada budem imala prevoz tacan u minut,ispravan,sa ispravnim uredjajima za grejanje i hladjenje, cist i uredan, sa ispravnim vozilima onda mogu da postavljaju uslove.Do tad za moje pare nema pravo niko da me pravi budalom niti da mi, ne meni nego nikom,postavlja uslove koji nemaju veze s mozgom i pricaju price kao da smo svi odrasli u kukuruzu!!!!I opet punimo neciji privatni dzep.Vise mi je toga preko glave u ovoj drzavi.Dokle vise!!!!

Stvar je u tome što oni govore da je obaveza overavanja karata u cilju poboljšavanja gradskog prevoza iako to uopšte nema veze jedno sa drugim. U redu je elektonski sistem, satelitska navigacija... ali ovo liči na to da je neko rekao nešto u stilu: "Ma šta bre neće da plate, ima da overavaju karte i oni koji treba a i ono koji ne treba" ili neki sličan pokušaj da se neko iživljava i to nad kategorijom putnika koja je najmanje dužna da to trpi.