Bus Plus, život MINUS, stop validaciji mesečnih karata

Quoted post

Radoje Orlović
Gost

#185

2012-02-08 20:37

Dokle bre sa špijanjem, balon nad Avalom, špijanje po kafanama, po pijacima, po stanicama, po školama i fakultetima, po preduzećima, po raskrsnicama i parkovima, komšija špija, špija u gradskim autobusima, špijanje 7 000 000 građana a lopovčine i zlikovci iz skupine državnih činovnika i dalje diluju drogu, kradu li bebe i šta još rade. Đilas ništa nisi bolji od onog tvog, valjda predka (pošto se vi Bizantosi uvek stidite predaka pa ih krijete) što je kasapio po Crnoj gori pa postao demokrata (Insajder - špija uvek špija i zlikovac - porodično zanimanje). Za ovo špijanje daj bre ostavku (idi bre i klasiraj šafove, eksere to valjda možeš, a najbolje da se vratiš u dedovinu da te malo ovce i ovnovi civilizuju); pokušaj bar da spaseš stranku, za koju sigurno ja ni moji prijatelji, posle ovoga, nećemo glasati. Dovešćemo onog Buzdovana iz Haga, podržaće ga ko Tita: Rusi i kaluđeri, pa će brže od vas odvesti kod cara Moskovskoga, samo da vas razmesti po Vizantijskim tamnicama, a sa nama šta bude, i Rusko ropstvo je bolje od ovog vašeg.

Odgovori


#186 Re:

2012-02-08 20:43:21

#185: - Dokle bre sa špijanjem, balon nad Avalom, špijanje po kafanama, po piajcima, po stanicama, komšija špija, špija u gradskim autobusima, špijanje 7 000 000 građana. Đilas ništa nisi bolji od onog tvog, valjda predka što je kasapio po Crnoj gori pa postao ddemokrata (Insajder - špija uvek špija i zlikovac). Za ovo špijanje daj bre ostavku, pokušaj bar da spaseš stranku, za koju sigurno ja ni moji prijtelji nećemo glasati. Dovešćemo onog Buzdovana iz Haga samo da vaz razbuca a sa nama šta bude.

Molimo Vas da raspravu vodimo u civilizovanom maniru, da se držimo argumenata koji nam daju za pravo da se borimo za cilj zbog kojeg je akcija započeta. Politiku ostavimo drugima, ovo je građanska a ne politička inicijativa. Hvala.