Bus Plus, život MINUS, stop validaciji mesečnih karata

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Bus Plus, život MINUS, stop validaciji mesečnih karata


Gost

#176

2012-02-08 01:45

Baš su se izblamirali...

Gost

#177

2012-02-08 02:11

Ne želim da moji podatci na validatoru budu
zloupotrebljeni,a za to postoji mogućnost.
Ne prihvatam bahatost bus plusa koja meni kao korisniku i finansijeru nameće neke nebulozne zahteve i ako je njoj usluga unapred plaćena te ne može biti oštećena.
Jana

#178 Re: Bravo za komentar!

2012-02-08 03:20

#140: REVOLUCIJA! -

Upravo tako, sve je kristalno jasno u tacno u ovom komentaru. Pa ljudi moji, dokle cemo kao amebe i nesposobnjakovici da trpimo cutke ovaj kriminal vlasti, kradju kroz namestene tendere i sveprisutan nepotizam, dok nemamo vise ni za pristojan obrok, a o nekim normalnim stvarima odavno mastamo kao o luksuzu... Sta cekamo??? Nikada se nisam svercovala, bilo bi me uvek sramota od skandala i strah od kazne, ali dodjoh do toga da, kao nezaposleno, visokoobrazovano lice, sam pocela da se svercujem, ne zato sto ne mogu da kupim kartu, vec zato sto NECU lopovima da ostavljam novac koji nemma prilike da zaradim, dok je njima i 10 javnih funkcija i bar jos 10 privatnih firmi u vlasnistvu malo, pa su jos zavukli svoje kandze u nase ionako prazne dzepove. Neko vreme se vec svercujem sa dve papirne karte u dzepu, necu ih ni otkucati, a rok ce im isteci, a onda...samo neka krene kontrola, toliko mi se besa nakupilo, bolje na njima da se istresam nego da se grizem iznutra. Dokle cemo biti OVCE??? Vreme je za revoluciju, odavno vec, sta cekamo? Ovako necemo jos dugo.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2012-02-08 03:26


meEeEeeee

#180 Re:

2012-02-08 03:28

#9: -

Kad nam neko bude opljackao stan, znacemo ko ga je i tipovao...


Gost

#181 Re:

2012-02-08 03:49

#95: -

Zivele nalepnice i jos efikasniji LAK ZA KOSU, koji,kako cujem, vrlo efikasno invalidira validatore.


Gost

#182

2012-02-08 15:10

nek kontrola radi svoj posao-:)

Gost

#183

2012-02-08 15:22

Juce sam usla u prljav, autobus u kome do buke koja je dolazila iz motora, ili odakle vec nisam cula sopstvene misli. Naravno pokvario se posle 2,5 stanice. Vozac nas je sve nas izbacio napolje. Ako Busplus ima pravo da naplacuje kazne zbog toga sto se ja nisam "validirala" trebalo bi i mi gradjani da imamo pravo da naplatimo kaznu za pustanje nespravnog vozila u saobracaj.

Gost

#184

2012-02-08 19:29

Još jedan bitan nedostatak tog postupka ružnog naziva je ugrožavanje bezbednosti putnika, jer sada svi prilikom ulaska u autobus otvaraju torbe i vade novčanike. Lak plen za džeparoše. Takođe želim da mi stručnjaci opišu postupak za validiranje dok uvodim sitno dete.
Radoje Orlović
Gost

#185

2012-02-08 20:37

Dokle bre sa špijanjem, balon nad Avalom, špijanje po kafanama, po pijacima, po stanicama, po školama i fakultetima, po preduzećima, po raskrsnicama i parkovima, komšija špija, špija u gradskim autobusima, špijanje 7 000 000 građana a lopovčine i zlikovci iz skupine državnih činovnika i dalje diluju drogu, kradu li bebe i šta još rade. Đilas ništa nisi bolji od onog tvog, valjda predka (pošto se vi Bizantosi uvek stidite predaka pa ih krijete) što je kasapio po Crnoj gori pa postao demokrata (Insajder - špija uvek špija i zlikovac - porodično zanimanje). Za ovo špijanje daj bre ostavku (idi bre i klasiraj šafove, eksere to valjda možeš, a najbolje da se vratiš u dedovinu da te malo ovce i ovnovi civilizuju); pokušaj bar da spaseš stranku, za koju sigurno ja ni moji prijatelji, posle ovoga, nećemo glasati. Dovešćemo onog Buzdovana iz Haga, podržaće ga ko Tita: Rusi i kaluđeri, pa će brže od vas odvesti kod cara Moskovskoga, samo da vas razmesti po Vizantijskim tamnicama, a sa nama šta bude, i Rusko ropstvo je bolje od ovog vašeg.


#186 Re:

2012-02-08 20:43

#185: - Dokle bre sa špijanjem, balon nad Avalom, špijanje po kafanama, po piajcima, po stanicama, komšija špija, špija u gradskim autobusima, špijanje 7 000 000 građana. Đilas ništa nisi bolji od onog tvog, valjda predka što je kasapio po Crnoj gori pa postao ddemokrata (Insajder - špija uvek špija i zlikovac). Za ovo špijanje daj bre ostavku, pokušaj bar da spaseš stranku, za koju sigurno ja ni moji prijtelji nećemo glasati. Dovešćemo onog Buzdovana iz Haga samo da vaz razbuca a sa nama šta bude.

Molimo Vas da raspravu vodimo u civilizovanom maniru, da se držimo argumenata koji nam daju za pravo da se borimo za cilj zbog kojeg je akcija započeta. Politiku ostavimo drugima, ovo je građanska a ne politička inicijativa. Hvala.


Gost

#187

2012-02-08 21:33

Dosta pljacke
Jelena

#188

2012-02-08 22:08

Pada mi na pamet da Bus Plus konzorcijum dobija cuvenih 8,5% samo od karata koje se validiraju, a ne od prodatih karata. Ne postoji drugi razlog zasto bi se toliko insistiralo na toj potpuno nerazumnoj odluci , osim da neko ima neke finansijske koristi. Da li to neko moze da proveri?
Soko

#189 Re: Prestanite da sirite lazi i nebuloze!

2012-02-09 00:56

#73: Novinarka - Prestanite da sirite lazi i nebuloze!

Pa, šta kaže prijatelj Veljko, kako se "pobeđuje" na tenderu? Iskustvom? Referencama? Kvalitetom?


Gost

#190

2012-02-09 08:26

Bravo za peticiju! To kucanje mesečnih karata će samo dodatnoda uspori i ovako kilav gradski saobraćaj.

Gost

#191 Re: Pare ljudi, pare su u pitanju...

2012-02-09 11:09

markoniqe

#192

2012-02-09 11:10

hehe..pa znamo da i ko je gospodar marketinga u Srbiji..Gdin Narandzasti...

Gost

#193

2012-02-09 11:17

Stop maltretiranju!

Gost

#194

2012-02-09 11:18

Ispostovacu peticiju,ali sumnjam da cemo bilo sta uraditi..Narandzasti i Zuta ekipa su uzeli kintu to je svima jasno..Pitanje je Dokle ce narod da trpi-videcemo.

Gost

#195

2012-02-09 11:49

Ne treba overavati mesecne karta iz prostog razloga sto se placa unapred,prema tome to se radi da se ne bi mislilo o karti.

Gost

#196

2012-02-09 12:41

sjajan primer gradjanske akcije, hvala organizatorima

#197 Re:

2012-02-09 12:46

#196: - sjajan primer gradjanske akcije, hvala organizatorima

Hvala svima koji su se uključili i onima koji tek nameravaju.


Gost

#198

2012-02-09 12:51

ne verujem u dobre namere izumitelja i odobravalaca ove karte, obzirom da sem poskupljenja / ništa drugo nismo dobili. Čak mislim da je jeftinije voziti se sopstvenim automobilom i plaćati parking SMS-om.


Gost

#199

2012-02-09 13:24

Validacija kartica je krajnje neprakticna i veoma usporava gradski prevoz. Takodje je nezgodno svaki put pri ulasku u prevoz vaditi karticu, pogotovo ako je vadimo iz novcanika i ako menjamo prevoz dok idemo na posao ili fakultet...

Gost

#200

2012-02-09 13:35

zasto kod nas sve mora da bude komplikovano,ionako nam je zivot komplikovan....kao da se trudite nas nas jos vise `zakopate`