Bus Plus, život MINUS, stop validaciji mesečnih karata

Quoted post


#244 Re: j

2012-02-16 21:13

#243: - j ej,super nam ide sa brojem potpisa,ovim tempom necemo nista da uradimo. mozemo da zatrpavmo do sutra pismima il cim god djilasa il krkobabica,bice im sve jedno,samo ce da radi delete! ja sam svima pisma poslala,jedino su mi iz gsp-a poslali odgovor,nemaju oni veze sa tim i adrese kome mogu da se obratim. nije ovo vise javni gradsi prevoz u sluzbi gradjana,sada je marketing trip stvoren isklucivo zbog profita,i to na ljudima koji su najvise pogodjeni situacijom u ovoj nasoj banan drzavi! ajmo ljudi na ulice po potpise! niko nas nece shvatiti za ozbiljno dok ne prikupimo isto onoliko potpisa koliko ima izdatih personalizovanih kartica.i ja svoju karticu nemam nameru da ponistavam,ali za mene to je svakodnevna doza strsa, rasprava sa kondukterima. moramo po potpise!

Ja to gledam ovako: Bus plus još praktično nie ni krenuo a mi smo sakupili već skoro HILJADU potpisa. Vidim da peticiju potpisuju i neke čitave porodice što mi je posebno drago. U ovoj fazi treba da zatrpavamo svoje prijatelje, komšije, kolege... pismima i obaveštenjima da akcija postoji, pa da kada krene krkljanac u prevozu od prvog marta sa sve cirkusom od overavanja karata, ispratimo koliko će broj potpisnika da skoči.

Odgovori


Gost

#252 Re: Re: j

2012-02-20 21:18:24

#244: SĐ - Re: j

ok,ajde da sacekamo i mart,mada HILJDAU potipsa u odnosu na 150 HILJADA izdatih personalizovanih kartica stvarno govori da smo uspesni.izvini stvarno, ali moracemo nesto drugo ili nesto jos ili nesto vise da uradimo. ako bilo ima jos resenje neka ga iznese.po meni ce ipak tradicionalni nacin sakupljanja potpisa morati da dodje na red kad god.al dobro,ja posto ne mogu sama cekam...

drugo.kosultovala sam pravnika,i ne postoji ni jedan pravni osnov na koji mozemo da se pozovemo jer smo potpisali ugovor, kojim smo se obavezali da postujemo sve sto je njime obuhavceno,u sta spada i validacija personalizovanih mkartica SVAKI PUT kad udjemo u prevoz i niz drugih gluposti koje nece ni da komentarisem,uostalom znate i sami.da stvar bude jos gora ovaj ugovor kao i ceo sistem bus plus podrzava odredjeni pravilnik izadt od strane grada:

http://www.paragraf.rs/propisi/pravilnik_o_tarifnom_sistemu_u_javnom_linijskom_prevozu_putnika_na_teritoriji_grada_beograda.html

dakle tortura i totalitarizam mogu da pocnu!

osecam se kao da zivim u policijskoj drzavi!

u to ime,za grad beograd,za drzavu ,za ceo sistem i za sve vas jedna pesma:

 

http://www.youtube.com/watch?v=8de2W3rtZsA