РЕЦИМО !НЕ! НЕХУМАНИМ ЗАКОНИМА И ПОДЗАКОНСКИМ АКТИМА!!!

Quoted post

Dusan Lukic

#20

2012-04-06 20:12

Moze li neko molim vas da mi objasni kako se pise molba za donaciju crca,osim da treba da se plati 120.000 eura...Ako neko moza da mi to objasni neka mi pise na E-Mail duki.luis@gmail.com....ZAISTA JE HITNO PA VAS MOLIM DA MI SE STO PRE NEKO JAVI...U NAPRED HVALA...

Odgovori

Gost

#23 Re:

2012-04-10 13:36:40

#20: Dusan Lukic -

G. Lukicu, ne znam kome upucujete molbu za transplantaciju srca: ukoliko se radi o RZZO-u, postoji Pravilnik o uslovima i nacinu upucivanja osiguranih lica na lecenje u inostranstvo, a u okviru njega, na kraju, postoji obrazac - Zahtev za upucivanje na lecenje u inostranstvo - ukoliko ste kvalifikovani (ili osoba za koju pitate); bas kada je u pitanju srce, u ovom Pravilniku postoje mnoge diskvalifikacije, sto i jeste jedan od mnogih razloga za pokretanje ove peticije. Ukoliko, pak, transplantaciju nece da finansira RZZO, morate se obratiti nekoj klinici u inostranstvu sa molbom da Vas prime. Koliko sam upoznata, Ministarstvo moze da pripomogne - ako ne finansijski, onda savetom i brzim upucivanjem na adekvatnu kliniku; narocito ako je hitno, kao sto to kod srca i jeste. Zaista ne znam tacno sta Vam je potrebno i o kakvoj se molbi radi, odnosno kome treba da je uputite, pa nisam sigurna da sam uspela da Vam pomognem ovim odgovorom...