ZA ZABRANU GEJ PARADE NAJAVLJENE ZA 06. OKTOBAR!!!

Quoted post

Pixie

#38 re re re re re reply

2012-05-30 01:24

E pa zamisli molim te kad u zivotinjskom carstvu postoji homoseksualnost, pa nigde nisi video da zivotinje masakriraju jedne drugu zbog toga... ccc...
a ljudi tobos imaju neki racio.
Svi ste vi neandertalci, a vadite se na Boga.
Moralisete mi o braku i 'ljubavi', a jebe vas politika na svaki moguci nacin. I struja i gorivo i sve sta moze da poskupi poskupilo je i jos poskupljuje, a vi pljujete gejeve.
BRAVO! Tako se odrzava zdrava drzava!

Odgovori

Branko Tomic
Autor peticije

#42 Re: re re re re re reply

2012-05-30 09:54:48

#38: Pixie - re re re re re reply

nista se ti ne sekiraj, pljujemo mi rezim i zbog svega ostalog, ali ovo je mesto za pljuvanje po vama jer ste mnogo veliko zlo i ako vec niko nije uspeo vas da nauci tome sta je dobro a sta ne, onda je sasvim ok da se na sve nacine spreci sirenje zaraze koju vi pokusavate da pokazete drugima kao nesto normalno, i veruj mi uspecemo u tome.

pritom, ne zaboravi, vama se ne brani nista drugo osim vase zelje za masovnim bahanalijama i javnosti, mozes da ides u skolu, na faks, mozes da se zaposlis, mozes da ides na sport u bioskop da sedis po kaficima restoranima da ides na putovanja, ali svoju bolestinu NE MOZETE da sirite masovnim okupljanjima I TACKA!!!

Marina

#51 Re: re re re re re reply

2012-05-31 02:13:03

#38: Pixie - re re re re re reply

Kada govorimo o zdravoj drzavi ima tu mnogo toga o cemu treba govoriti. Ali, ukoliko ljudi u drzavi nisu "zdravi", kakva bi ona mogla da bude. Da. Gej populacija je ispred poskupljenja goriva i struje. A znate zasto? Novac se stekne, zaradi, a moralne vrednosti, nacela, moc rasudjivanja dobro-lose, ispravno-neispravno, nemaju cenu, neprocenjivi su.