VRATIMO ocenjivanje rada lekara na sajt www.kakavjedoktor.org!

Quoted post

Milos

#167 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-22 17:12

#164: Neša - Re: Re: Re: Re:

kako odnos lekara utice na ovde pomenutu pricu o "zbrinjavanju pacijentkinje sa dijarejom" u hitnoj pomoci?

Subjektivna procena nekog ko je dobio, da izvinete, proliv, i smatra da je to hitan slucaj. I onda ta osoba ima pravo da opljuje lekare, kao sto je to ovde uradila. Jer ona smatra da je hitna.

Hitnost odredjuje protokol.

Ovo je nacin da se ljudi nezadovoljni sa milion stvari u ovoj drzavi "obracunaju" sa drzavom, tj. sa njenin "cinovnicima", u ovom slucaju lekarima.

Srecom, sve ovo je besmisleno, sajta nece biti, projekat ce da pravdaju na neki drugi nacin. A drzava ce valjda vremenom promeniti i srediti sistem zdravstvene zastite, poboljsati polozaj pacijenata i lekara.

Do tad, ostaje vam sajt blica, B92, forumi, odlicna mesta za lecenje teskobe u stomaku.

Pozdrav

Odgovori

tatjana

#174 TATJANA

2013-05-05 11:46:52

#167: Milos - Re: Re: Re: Re: Re:

posto vidi da se dobro razumete u protokole i ja se slazem sa vama da li bi bili ljubazni da mi kazete kao po protokolu o kojem vi pricate ide hemo terapija zajedno sa pencilinima jer je pacijen imao prehladu!!!!!

moj otac je ubijen u bolnici Subotica od strane doktorice Černatič, koja je kad sam joj postavila isto pitanje samo zacutala!!! u otpusnoj listi stoji da se pacijent po njenom subjektivnom stavu oseca dobro i da je terapiju podnjeo dobro. propisuje mu nastavak terapije i zajedno sa pencilinima!!!pacijent umire u bolnici za 3 dana!!! uz obrazlozenje da je ona uradila sve sto je bilo u njenoj moci,ali bez odgovora na pitanje kako ide hemoterapija i pencilin zajedno.

budi te ljubazni pa mi odgovorite po kom protokolu to ide!?