Peticije.online

Više hemije!

Da se broj časova hemije poveća u osnovnim školama kao i u srednjim škola (strucnog tipa ili gimnazijskog tipa). Povećati broj časova hemije u osnovnim školama sa 2 časa nedeljno na 3 časa nedeljno,odnosno za srednje strucne skole trogodisnjeg ili cetvorogodisnjeg tipa sa 2 na 4 časa hemije nedeljno. Odnosno za srednje strucne skole hemijske oblasti sa 2teorije+4vezbi na 3teorije+5vezbi. (Odnosi se i na opstu i neorgansku hemiju,analiticku hemiju,organsku hemiju,fizicku hemiju) dok bi za biohemiju bilo 2t+3v.
Širiti što dalje! Hemija je interdisciplinarna nauka koja zauzima više polja zanimanja! Deca nam moraju biti hemijski obrazovana! 


Vuk Stojanovic
Kontaktiraj autora

Potpišite peticiju

Potpisivanjem prihvatam da će Vuk Stojanovic moći da vidi sve informacije koje pružim na ovom obrascu.


ILI

Nećemo prikazati vašu imejl adresu javno na mreži.

Nećemo prikazati vašu imejl adresu javno na mreži.

Dajem saglasnost za obradu informacija koje pružam u ovom obrascu u sledeće svrhe:




Plaćeno reklamiranje

Peticije.online će oglašavati ovu peticiju među 3000 ljudi.

Saznaj više...