Više hemije!
Da se broj časova hemije poveća u osnovnim školama kao i u srednjim škola (strucnog tipa ili gimnazijskog tipa). Povećati broj časova hemije u osnovnim školama sa 2 časa nedeljno na 3 časa nedeljno,odnosno za srednje strucne skole trogodisnjeg ili cetvorogodisnjeg tipa sa 2 na 4 časa hemije nedeljno. Odnosno za srednje strucne skole hemijske oblasti sa 2teorije+4vezbi na 3teorije+5vezbi. (Odnosi se i na opstu i neorgansku hemiju,analiticku hemiju,organsku hemiju,fizicku hemiju) dok bi za biohemiju bilo 2t+3v.
Širiti što dalje! Hemija je interdisciplinarna nauka koja zauzima više polja zanimanja! Deca nam moraju biti hemijski obrazovana!
Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Zar niste primili e-poruku sa potvrdom ili da li želite da uklonite svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodeli ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dostigne više potpisa.
Plaćeno reklamiranje
| Prijavite se da biste upravljali svojom peticijom. |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.