Peticije.online

Поништавање пријемног

 Спроводимо ову петицију ради укидања пријемнoг из српског,математике и комбинованог. Нека се упис у школе врши само на основу бодова (успеха) из 6,7,8 разреда. При томе би максималан број бодова из школе уместо 60 био 100.


Сва деца која требају да полажу или су положили пријемни наравно и родитељи
Kontaktiraj autora