Peticije.online

Нормалне цијене домских станарина (СЦ Београд) у љетњим мјесецима

Нема никаквог основаног разлога да се цијене домских станарина у љетњим мјесецима повећавају. Неки од нас желе остати у дому, ријешити заостале испите или наћи посао у Београду преко љета. Да имамо новца на претек, не бисмо живјели у студентским домовима. 

Да не одуговлачим,

потпиши ако се слажеш!


Ђорђе Мијовић, Математички факултет
Kontaktiraj autora