Autobusko stajalište Karlovački vinogradi Linija 61
Drage komšije,
Molimo vas potpišite i podržite peticiju za uspostavljanje novih autobuskih stajališta na liniji 61 Sremski Karlovci kako bi se linija produžila do Karlovačkih vinograda sa stajalištima kod Ciglane i Naftahema gde bi ujedno bila poslednja stanica. Nama stanovnicima Karlovačkih vinograda je ova linija jako potrebna, kako zbog svakodnevnih obaveza tako i zbog razvoja turističke destinacije Karlovački vinogradi i Čortanovačka šuma. Molimo sve stanovnike kojima je u interesu pomenuta linija da istu potpišu i podrže. Podelite peticiju na što više adresa kako bi sve komšije bile upućene. Hvala i svako dobro!
Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Zar niste primili e-poruku sa potvrdom ili da li želite da uklonite svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodeli ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dostigne više potpisa.
Plaćeno reklamiranje
| Prijavite se da biste upravljali svojom peticijom. |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.