Не дамо Србско-Руски хуманитарни центар из Ниша


Gost

#26

2014-09-05 23:56

Ukoliko okrenemo ledja Rusiji,to ce biti definitivan kraj Srbije koju smo znali i koju su nam preci ostavili,nemamo pravo na to,u ime nasih predaka i potomaka!!!

Gost

#27

2014-09-06 00:48

само БОГ И РУС СРБИНА СПАШАВА ,,,,,

Gost

#28

2014-09-06 01:11

Sve za Rusko -Srpsko prijateljstvo

Gost

#29

2014-09-06 01:55

NATO i EU FASISTI.......ODJEBITE U SKOKOVIMA JEBEM LI VAM SVE PO SPISKU!!!

Gost

#30

2014-09-06 06:42

DOSTA JE BILO SVAPSKE DIKTAURE - EKONOMSKI NEK SE SARADJUJE POLITICKI DA SE VODI NEZAVISNA POLITIKA SA BLISKOM SARADNJOM BRATSKE RUSIJE - ZIVELA SRBIJA !!!

Gost

#31

2014-09-06 07:19

Netreba dozvoliti tim zapadnim klosarima da nam pokidaju sve veze sa Rusijom. Trenutno nam je Rusija jedini oslonac za sve. Kamo srece da Vucic pozove Rusiju da otvori vojnu bazu na delu Preseva, pa da vidite kako se onda tresu Engleske i Am ericke usrane gace,Najvece zlo za Svet su Englezi.Sva desavanja poticu iz njihove kuhinje.Odakle je, kreten Ritsild?

Gost

#32

2014-09-06 07:33

Ne treba da dozvolimo neprijateljima da nam naredjuju kako da se ponasamo prema prijateljima.

Gost

#33

2014-09-06 07:40

U koliko Rusi hoće i vojnu bazu ja sam za to da im se da
Ниџа Драговољац

#34

2014-09-06 08:26

Центар се у више наврата показао као користан (а какви смо) и неопходан. Нисам за стране војне базе у земљи (поготово крвавог НАТО) али сам сигуран да би, без овог центра, имали великих проблема. Волео бих да додатно ојача на корист свима у региону. Штеточине и политиканти који траже његово затварање нека се носе...


Gost

#35

2014-09-06 09:16

Treba da bude ravnoteza svuda pa i ovde. Ima Amera, Engleza, treba i Rusa, tada smo sigurno bezbedni. Jos da hoce i da invetiraju, onda rata nece biti, jer bi bombardovali svoj kapital

Gost

#36

2014-09-06 09:28

Поздрав свима. Када ћемо да покренемо да Руси отворе Библиотеку, Руски дом, радио и телевизију да разбијемо МРАК!

Gost

#37

2014-09-06 09:35

Требало би мало да се више историја погледа и подсетимо ко је наш прави пријатељ вазда био а ко само из интереса, а потом дебело наплатио. Ми смо од Немаца и Аустријанаца много добили у култури али и 2 рата и смрт, од Енглеза и Амера само лажно тапкање по рамену за њихове интересе уз велике апанаже а од Француза, ..... а и споменик смо им подигли на Калемегдану. Све су сви наплатили кроз ратне одштете. Само су Руси углавном били како треба, кажем углавном. Па и њих држе интереси овде.

Gost

#38

2014-09-06 09:41

Nedamo srpsko ruski humanitarni centar.
Ali i Vi Rusi, ne dajte nas. Nas mrze i zbog Vas. Zovu nas pogrdno @MALI RUSI@, bio sam 2 godine kod mojih u Briselu i Bidgenbahu u Belgiji i sada dolazim iz Lijeza. Mrze nas iako smo bili saveznici ali smo pravoslavni. Ako se mi ne cuvamo medjusobno, pobedice ne oni vec MUSLIMANI.
СпСС

#39 ЗА НОЋ 300

2014-09-06 09:44

ЗА НОЋ 300

Петиција "Не дамо Србско-Руски хуманитарни центар у Нишу" напредује задовољавајуће добро. За 15 сати, и то у току ноћи, преко 300 потписника. 

Како је неко овде међу коментарима написао, ова патиција је и својеврсни референдум да ли су грађани Србије за фашистичку Европску Унију или братску нам Русију.

Када сакупимо 10000 потписа, то ће бити јасан показатељ става и слободног мишљења грађана, и то не само у целој Србији већ и срба у расељењу, који ће када буде презентован бити респектабилан став слободних грађана Србије који неће моћи нити једна власт да игнорише (нити једна од владајућих странака нема толико чланова), а сама ПЕТИЦИЈА ће постати основна база за озбиљно и активно организовање грађана (потписника) по било ком питању и основу везаном за одбрану слободног мишљења грађана и спас Србије.

Ширењем ПЕТИЦИЈЕ , активним праћењем објава и активним учешћем, помозите да се сви ми, слободни грађани Србије, заједно, озбиљно и активно ОРГАНИЗУЈЕМО ЗА СПАС, СЛОБОДУ И ЧАСТ СРБИЈЕ.

ЖИВЕЛА СРБИЈА !

http://www.peticije24.com/a/97068


Gost

#40

2014-09-06 09:45

RUSI, ULAZITE VISE KAPITAL NA DUZE STAZE, I NIKO NAM NISTA NE MOZE. MOGU SMO DA ZAVIDE.
ZIVELA MOSKVA, I CELA RUSIJA I PRAVOSLAVLJE.

Gost

#41

2014-09-06 09:48

Braco i sestre Srbi!!! Nedajte da zapadna cizma pod poltronstvo Amerike kroci u Srbiju i otera nasu pravoslavnu bracu Ruse. Cuvajmo pravoslavlje ko zenicu oka svog...


Gost

#42 Re: odgovor

2014-09-06 09:55

#33: -  

  DAJ BOZE DA SESRBI  SLOZE !!! ZIVELA  BRATSKA RUSIJA !!!

СпСС

#43 Re: Re: odgovor

2014-09-06 10:13

#42: - Re: odgovor 

 ЖИВЕЛА СРБИЈА !- СЛАВА РОССИИ !

Филиповић Горан

#44

2014-09-06 10:29

Вучићу,питај твоје налогодавце.Пошто кажу да треба да будемо неутрални,зашто не демонтирају са Српске земље своју базу "Бондстил"............

 


Gost

#45

2014-09-06 10:30

Ћао свима. Живим на Палилули у Нишу, Бубањ. А шта би са касарном Бубањски хероји што су је АМЕРИКАНЦИ купили у Нишу, јер то није база него "ДЕЧИЈЕ ЈАСЛИЦЕ И БАБИН РАЈ"! Давај давај. Руси добродошли сте али помогните сиромашној часној Србији. Уложите капитал и то је то. Тада браните интересе и примените западна правила јер је тамо приватна својина прече право. И нико ништа неможе. Па и ви господо Демократи са запада, уложите у Србију, има, има где, па онда да причамо а не само да отимате и бомбардујете а милостињу хуманитарну дате и као поклоните кредите и дотације. 100 милијарде имовине сте бомбардовали а 12 милијарди хуманитарно и социјално дали. А ГДЕ ЈЕ ПРЕДХОДНА ШТЕТА САНКЦИЈА, БЛОКАДА, А ОНДА СВЕ ДРУГО...Срамота!Поносна Србкиња.

Gost

#46

2014-09-06 10:39

bratstvo i prijateljstvo se ne kupuje

Gost

#47

2014-09-06 10:49

Воздра, из Лесковац сам, село поред. Јужњаци су уз Руски центар. Руси и ви мало нагазите за нас. Родила паприка, дођите да пазарите.
Покрет, алал ти вера за Фељтон имате петљу да не кажем јајца, ни лије ово мас од будућег Премијера, завршио сам Електронски факултет у Ниш немам посо, а њега, не видо за 6 година на факултет. Сам се смуца.

Gost

#48

2014-09-06 11:03

Душан нишки, а када ће Руси да отворе и Руски ресторан, па ко људи да попијемо! Стварно шта је са њиховим бабушкама и тако то! Фали овде и информативни центар, и пословни клуб и ма све фали, кад ови други имају, а шта Ви браћо чекате, да Вас пипну по пупак у Сибир?

Gost

#49

2014-09-06 11:10

Da, podrška za Centar u Nisu, pa omni pomažu i Crnogorcima, Bosancima, Slovencima, Grcima, a zar bar 2 zemlje nisu već u NATOu i EU, TAKAV CENTAR TREBA OVOM DELU EVROPE, TIM PRE što ide period zemljotresa, nemira, poplava, .... o cemu kolege sa drugih katedara u zemlji i inostranstvu namerno ćute. Da, Centar treba.

Gost

#50

2014-09-06 11:17

Deco moja, deda Ljuba je. Ima mnogo nas u godinama koji neznamo da pišemo na mejl. A oćemo da damo podršku Vama. Gde ste da Vam pošaljemo ljude ili dajte punkt da se skupe potpisi ovde na Panteleju, i gde mislite da treba, ja sam vec mator ali treba da mislimo na vasu buducnost. Deda je bio tamo na zapad i znam tu dobrotu. I unuci mi tamo a ne radujem se tome. DAJTE DA LJUDI MOGU DA POTPIŠU PETICIJU PO SRBIJI GDE JE PROLAZNO I GDE IMA DOZVOLE ZA TO. Iskreno, deka Ljuba Stanojević, od srca, sa svojima!