Не дамо Србско-Руски хуманитарни центар из Ниша


Gost

#51

2014-09-06 11:44

Podrška svim silama za Ruski i Srpski centar u Nišu, pozdrav iz Beograda

Gost

#52

2014-09-06 11:52

Нас је овде много мало остало у села око Прешево, али смо сви за Вас. Центар, него шта, само тако. Пуна подршка.

Gost

#53

2014-09-06 11:52

peticija vi[e nego neophodna,kakav beyobrayluk i ometanje srbije da slobodno odlu;uje i \ivi.yahtev amerike i evropske unije da se rusija ukloni sa podru;ja srbije je teroristi;ki akt i niko ,ba[ niko ga nesme prihvatiti u srbiji.

Gost

#54

2014-09-06 11:56

Ovaj centar je od izuzetnog značaja, što je i potvrdio u nekoliko poslednjih godina.

Gost

#55

2014-09-06 12:09


НЕ ДИРАЈТЕ СРБСКО-РУСКИ ХУМАНИТАРНИ ЦЕНТАР У НИШУ! КАДА ЈЕ НАЈТЕЖЕ ( ПОПЛАВЕ, УКЛАЊАЊЕ МИНА, ПОЖАРИ) БРАЋА РУСИ ПРВИ ПРИТЕКНУ У ПОМОЋ!

Gost

#56

2014-09-06 12:17

PETICIJA JE VIŠE NEGO NEOPHADNA,ZAHTEV AMERIKE I EVROPSKE UNIJE,DA SE RUSIJI NEDOZVOLI PRISUSTVO NA PODRUČJU SRBIJE I DA SE UKLONI NJENO PRISUSTVO U SRBIJI JE RERORISTIČKI AKT,SRBIJA MORA POŠTOVATI SVOJE DOSTOJANSTVO I ODBACITI SVAKI ZAHTEV AMERIKE I EVROPSKE UNIJE O NE SARADNJI SA BRATSKOM RUSIJOM. NIKO,BAŠ NIKO I NIKADA NESME ODBITI SARADNJU SA RUSIJOM I SVAKO U SRBIJI MORA ODBITI ULTIMATUME SA ZAPADA I AMERIKE.

Gost

#57

2014-09-06 12:27

Samo ime govori da je to humanitarni centar,mada bih licno voleo da je vojni,i dokle ta usovljavanja ,te da ukinemo centar,te da ne izvozimo za Rusiju te da uvedemo sankcije te da priznamo kosovo,na kraju cemo morati da skinemo gace,ma nek se teraju.
СпСС

#58 Re:

2014-09-06 12:33

#50: -  

 Поштовани деда Љубо,
Ваш предлог је надасве изузетно добар и поклапа са са нашим плановима даљег деловања.
Ускоро, када будемо имали бар 1000 потписника ПЕТИЦИЈЕ овде на интернету, од самих потписника ће мо организовати добровољце који желе да учествују у сакупљању потписа на Пунктовима, и не само у Нишу (Пантелеј), већ у целој Србији где год нам то могућности, људство и потребна материјална средства дозвољавају.

Срдачан поздрав,

ЖИВЕЛА СРБИЈА ! СЛАВА РОССИИ !

 


Gost

#59

2014-09-06 12:35

Trenutno svi mi srbi koji smo istinske patriote i volimo nase srpske zemlje Srbiju i Republiku Srpsku,Kosovo i srpsku Crnu Goru moramo da zbijemo redove i odupremo se ovom ludilu koje se zove evropska unija i svi zajedno da ustanemo kako bi sprecili sunovrat naseg nacionalnog dostojanstva i tradicije,stoga pozivamo svi mi i nasu svetu pravoslavnu crkvu da i ona sa svojim narodom ustane u odbranu svih nas pravoslavaca koji se u svojoj zemlji osecamo ugrozeni,posebno bih naglasio da svi podrzimo nasu bracu Ruse kji se bore i za sva nas,Goran bijeljanin Pirot.

Gost

#60

2014-09-06 12:55


Nemože niko da odredjuje šta i kako ćes da radiš, oni su mi a mi smo oni ako ste me razumeli. Niko nam vise nije potreban nego rusi da bi smo opstali.

Gost

#61

2014-09-06 13:25

Ako srbski narod dozvoli i OVU SRAMOTU, pa i nismo nizašta drugo već da nestanemo sa lica zemlje od SRAMA što smo okrenuli i zabili nož u leđa jedinom srbskom prijatelju !

Gost

#62

2014-09-06 13:34

Ne mogu da podnesem zločinačko udruženje EU i SAD
Volim naš bratski narod RUSE
Američke čamuge su najveći teroristi,ubice,krvoloci,stoka sa divljeg zapada,zlikovci,kriminalci,šljam,ološ NA SVETU,a tik uz njih EU i naravno uvek neizbežni,ružni,odvratni ENGLEZI. Svima njima jebem mamu zlikovačku,ali zato imam bezkonačno poverenje u gospodina Putina i nadam se da će ih sve naučiti pameti. Toliko od mene

Gost

#63

2014-09-06 13:45

Nedamo da fasizam pusti korenje!

Gost

#64

2014-09-06 14:05

Srbi i Rusi braca do groba!

Gost

#65

2014-09-06 14:08

Od srca zelim uspesnost peticije!
Петиција Србско-Руски хуманитарни центар у Нишу

#66

2014-09-06 14:16

500 ПОТПИСА - РАСТЕМО
09-06-2014 15:55

Када будемо имали 1000 потписника ПЕТИЦИЈЕ на интернету, од самих потписника ће бити организовани добровољци који желе да учествују у сакупљању потписа на Пунктовима у градовима у целој Србији где год нам то могућности, људство и потребна материјална средства дозвољавају.

СПРЕМИТЕ СЕ - ВРЕМЕ ЈЕ !
http://www.peticije24.com/-nedamo_rshc

Gost

#67

2014-09-06 15:08

SIRI DALJE!!

Gost

#68

2014-09-06 15:22

Deco, omladino, mi stariji smo sa Vama. Idem da vidim da se dogovorimo u Kolo srpskih sestara i Udruženje potomaka ratova da se aktivno prikljucimo. Rusi, braćo, sa Vama smo!

Gost

#69

2014-09-06 15:48

БРУКА ЈЕ ЗА СВЕ ШТО УОПШТЕ МОРАМО РЕАГОВАТИ НА ОВАЈ НАЧИН,АЛИ ЈОШ НИЈЕ ПРЕКАСНО ДА СЕ СРБСКИ НАРОД ПРОБУДИ

Gost

#70

2014-09-06 15:55

daj boze da spasimo stose spasiti moze

Gost

#71

2014-09-06 15:58

Ко потписује петицију улази у мозаик Божије праведности и Истине

Gost

#72

2014-09-06 16:11

Срби и Руси су један народ ! Исти смо Род ! Србија и Русија су рођене сестре ! Веже нас Православље, Христова љубав, историја, култура, те заједничка судбина !!!

Gost

#73 Srbin

2014-09-06 16:18

Naši tradicionalni neprijatelji su zapadnjaci: Nemci, Englezi, Amerikanci... Sa drugfe strane, jedni od glavnih bratskih naroda su Rusi. Mnoge budale (izvinjavam se ali ne znam kako drugačije da ih nazovem) optužuju Rusiju zašto nam više nije pomogla, ali ti isti nikako da se sete, da su ovi drugi svetski hohštapleri napadali, ubijali, vršili agresiju i više puta napadali nas kao narod i našu državu i menjali nam istoriju (Berlinski kongres) a Rusi su nam uvek davali nekakvu podršku... Bar moralnu, ali i to je bolje nego da nas napadaju, siluju, ubijaju... Ova druga bagra vrši genocid nad nama bacivši nam na tone osiromašenog uranijuma '99. a čak i danas nas truju, zaprašuju, dejstvuju HAARP sistemom i sl. Zar nam takvi "prijatelji" trebaju? Pa Rusi su nam pomogli konkretno u ljudstvu i u ratu i u poplavama a čak i ekonomski mnogo viuše nego ta EU u koju „hoćemo“ da uđemo! Zapadne sile nas namerno navlače na podizanje kredita kako ne bi mogli ni kamate da im platimo i time budemo zauvek njihovi robovi! To je valjda svima jasno..? Srbi, braćo! Razmislite i informišite se malo bolje što se tiče prave srBske istorije, pustite berlinsko-bečku (neprijateljsku) istorijsku školu... Setite se samo ko je Fridrihu Barbarosi pokazao kako se koristi pribor za ručavanje, ko je pobedio "slavnu" austrougarsku vojsku na Ceru, ko je odložio nemački napad na Rusiju i ko se suprotstavio NATO paktu i ratovao protiv 19 najjačih zemalja tog satanskog pakta??! Pa, kako da nas vole? Zar mislite da će nam ikada oprostiti naše junaštvo, snalažljivost, našu pamet i prkos (odnosno neslaganje) njihovoj sili? Naravno da neće! Nisu to Srbi, pa svima da praštaju...


Gost

#74

2014-09-06 16:35

Izgleda da su peticije jedini nacin da odbranimo nasu slobodu i lepu Srbiju.Po mnogim pitanjima treba pokrenuti ovakav vid izjasnjavanja gradjana,jer nam je to jedino9 preostalo

Gost

#75

2014-09-06 17:00

Ne slusati naloge ubica i fasista iz evrope i smrada americkog