Не дамо Србско-Руски хуманитарни центар из Ниша

PATRIOTA
Gost

#76

2014-09-06 17:02

Ja sam stanovnik grada Nisa i tvdim da nije bilo ovog centra da bi kompetno izgorela suma i rodno selo mojih roditelja. Kompletna moja familija na celu samnom vam daje apsolutnu podrsku u opstanku peticije . AKO ZATREBA ZOVITE I ORUZJEM CE

MO GA BRANITI ... POZDRAV I NEDAJMO CETAR I DRZIMO SE BRACE RUSA........

Петиција Србско-Руски хуманитарни центар у Нишу

#77 СПРЕМИТЕ СЕ - ВРЕМЕ ЈЕ !

2014-09-06 17:36

Како се развојем догађаја у Србији јавила неопходна потреба да се грађани самоорганизују у одбрани својих права, слобода и ставова, а и због захтева Потписника ове ПЕТИЦИЈЕ који су изнети у многим коментарима, а примери из света нам показују да су социјалне мреже у многим случајевима биле одличан катализатор одбране права и слободе грађана, донели смо одлуку:

Када будемо имали 1000 потписника ПЕТИЦИЈЕ на интернету, од самих потписника ће бити организовани добровољци који желе да учествују у сакупљању потписа на Пунктовима у градовима у целој Србији где год нам то могућности, људство и потребна материјална средства дозвољавају.


СПРЕМИТЕ СЕ - ВРЕМЕ ЈЕ !

 

На Фејсбук социјалној мрежи формиран је догађај ПЕТИЦИЈА: Не дамо Србско-Руски хуманитарни центар у Нишу  и овим путем позивамо све потписнике који имају налог на Фб мрежи да се кликом на линк прикључе догађају.

У складу са одзивом потписника биће образовани градски штабови (без обзира на сваку припадност - услов је жеља и поштење) за спровођење наведене петиције, других предлога и акција које ће за циљ имати одбрану права и слобода грађана Србије.

Сва општа обавештења и пријаве, до успоставе система организовања, ићи ће путем Саопштења ове ПЕТИЦИЈЕ и Фејсбук догађајаПЕТИЦИЈА.

☼ НАГЛАШАВАМО да и ако је иницијатор овог догађаја СпСС, дешавања не желимо да политички присвајамо, ово ће бити НАЦИОНАЛНА ГРАЂАНСКА ИНИЦИЈАТИВА а штабови ће бити организовани од Потписника ПЕТИЦИЈЕ без обзира на политичке ставове.

 

Петиција Србско-Руски хуманитарни центар у Нишу

ЖИВЕЛА СРБИЈА ! СЛАВА РОССИИ !


Gost

#78

2014-09-06 17:59

Я за улучшении жизни Сербов в Сербии.
Црвени Земун

#79

2014-09-06 20:02

Не само потпис урадићу све што је могуће да се не дозволи да се опет обрукамо пред светом... База која је постала симбол руске помоћиОбреновцу и остатку Србије једноставно НЕ СМЕ ДА СЕ ЗАТВОРИ... Са друге стране Вучић је већ толико у шакама Арапа, Меркелове и Америке да нема избор... Избор ће бити на народу...


Gost

#80

2014-09-06 20:14

I treba otvoriti vojnu Rusku bazu i Nis i Sombor

trigo

#81

2014-09-06 21:03

Немамо бољих пријатеља од руса кроз историју а и сада


Gost

#82

2014-09-06 21:40

Po svaku cenu treba spreciti uticaj Zapada na Srbiju i sto pre ostvariti jos tesnju saradnju sa Rusijom.

Gost

#83

2014-09-06 22:30

Ako mogu druge velike sile da imaju svoje baze svuda po svetu,zasto nemoze Rusija kod nas

Gost

#84

2014-09-06 23:06

pokazao se ko je doso a ko nije niti oni niti 20 njihovih hilihoptera

Gost

#85

2014-09-07 00:59

jebo te, mora li bas sve da bude komercijalno... platim vam nista. ako je peticija, uh.... stvarno mi je muka. a namera mi bese najiskrenija moguca.

Gost

#86

2014-09-07 03:23

Основана и очекивана!
miki

#87

2014-09-07 03:55

Rusi su nasa pravoslavna braca i sestre.  A SAD netreba da gura nos svuda.

Петиција Србско-Руски хуманитарни центар у Нишу

#88 Re:

2014-09-07 05:46

#85: -  jebo te, mora li bas sve da bude komercijalno... platim vam nista. ako je peticija, uh.... stvarno mi je muka. a namera mi bese najiskrenija moguca.

 ??? МОЛИМО ПОЈАСНИТЕ

Јоле

#89

2014-09-07 08:19

Први национални интерес Срба и приоритетни државни интерес Србије је блиско повезивање са Русијом и Евроазијском унијом, пре свега у привредној и културној сарадњи. Не одустати од Јужног тока и хуманитарног центра у Нишу. Истина о морбидним намерама САД и ЕУ све више излази на видело, јача коалиција против декадентне стратегије и урушивача међународног поретка. Окупимо се и удружимо патриотске потенцијале!


Gost

#90 Парадоксална тежња ка фиктивној унији?

2014-09-07 09:32

Иако сматрам да је укидање центра у Нишу у домену теорије, и даље морамо бити на опрезу јер ми заправо и не знамо ко данас управља Србијом. Морам да признам да је за мене феномен да свакодневно слушамо претње од ЕУ (а и других) да ћемо морати званично да се одрекнемо дела Републике Србија пре пријема у фиктивну унију, а истој наша политичка елита све више тежи и клања се.


Gost

#91

2014-09-07 09:33

Kad Srbija dobije srpsku VLADU,ovakve i slicne peticije nece biti potrebne.(Ko ne zeli brata za brata,imace tudjina za gospodara)

Gost

#92 Брат

2014-09-07 09:38

Који вам је ово фазон са ЈМБГ? Потписао сам без истог. 

Bajcin
Gost

#93

2014-09-07 09:38

Peticija je odlicna ali ne i dovoljna. Ovu satanisticku vlast bi ulica malo razmrdala. Samo lud,prodana dusa ili covek koji mrzi svoj narod nece Srbsko - Ruski humanitarni centar da ostane u Srbiji !

Јован

#94

2014-09-07 09:47

Довољно је да отворимо очи и уважимо очигледне ствари.

Хвала на хуманитарном центру!

#95 И животиња је захвална кад је спасиш

2014-09-07 10:14

Овај РускоСрбски хуманитарни центар је гасио пожаре око Пирота за које Београд није хтео прстом да мрдне! А страним државама слали авионе да гасе из Београда! Спасили су онолико људи у Обреновцу! Очистили су Ниш од касетних бомби! Треба да држава помогне да у сваком тренутку у центру буде бар један авион или хеликоптер којим би угасили пожар у сваком тренутку и лети и зими! А чим неће држава треба ми да помогнемо као што су они нама!

Србски покрет Слободна Србија
Autor peticije

#96 Re:

2014-09-07 10:17

#93: -  Peticija je odlicna ali ne i dovoljna. Ovu satanisticku vlast bi ulica malo razmrdala. Samo lud,prodana dusa ili covek koji mrzi svoj narod nece Srbsko - Ruski humanitarni centar da ostane u Srbiji !

 Погледати САОПШТЕЊА 

Овде само издавајамо:
"
Како се развојем догађаја у Србији јавила неопходна потреба да се грађани самоорганизују у одбрани својих права, слобода и ставова, а и због захтева Потписника ове ПЕТИЦИЈЕ који су изнети у многим коментарима, а примери из света нам показују да су социјалне мреже у многим случајевима биле одличан катализатор одбране права и слободе грађана, донели смо одлуку:

Када будемо имали 1000 потписника ПЕТИЦИЈЕ на интернету, од самих потписника ће бити организовани добровољци који желе да учествују у сакупљању потписа на Пунктовима у градовима у целој Србији где год нам то могућности, људство и потребна материјална средства дозвољавају. ...

 

❣ ░░▒▓▓█████████► СПРЕМИТЕ СЕ - ВРЕМЕ ЈЕ ◄█████████▓▓▒░░ ❣ 

Више на САОПШТЕЊА 


Gost

#97

2014-09-07 10:21

Боље Центар у Нишу него код Урошевца!


Gost

#98

2014-09-07 10:29

Nedam Srpsko-Rusko prijateljstvo

Gost

#99

2014-09-07 10:39

Zelim da se gradjani Srbije oglase u sto vecem broju povodom ove peticije. Ovo je minimalno koliko mozemo uciniti za nas narod. Pomozimo sebi!
Немања

#100 Русија

2014-09-07 11:48

Вучићу смрадино једна издајничка, дабогда се распао ти и та влада што хоћете у НАТО и ЕУ.

 

 

НИКАД У НАТО!!!

 

САМО РУСИЈА И СРБИЈА!