Vojska žrtvuje osam nemačkih ovčara za vršenje eksperimenta!!!

Vojska žrtvuje osam nemačkih ovčara za vršenje eksperimenta!!! / Saopštenja / Molim vas potpisite : / Komentari


Gost

#1

2014-10-02 03:05

potpisala sam se! zelim vam uspeh peticije! hvala vam sto ste hrabro ustali za prava zivotinja.

Gost

#2

2014-10-02 05:13

odnos prema životinjama na ovim prostorima je užasan ,hvala Vam na humanosti !!!

Gost

#3

2014-10-02 07:59

Koliko sam upucen to nisu Ivanini psi, samo su privremeno bili kod nje, a mislim da je i sama rekla da ne zeli da ih cipuje. Ne drzim niciju stranu, ali mi je dosta prepucavanja i prozivanja, psi su bitniji i od Ivane i od Anime. Toliko.

Gost

#4

2014-10-02 10:14

HVALA MILJANA!!!:))

Gost

#5

2014-10-02 12:04

KAKO VAS NIJE SRAMOTA I KAKO VAS DUSA NEBOLI ZA STVORENJA KOJA SU VAM JEDINO NA SVETU BILA ODANA DO SMRTI.....I VOLELA BESKRAJNO...SRAMOTA ME JE STO MI JE OTAC BIO POTPUKOVNIK.....A NISAM VEROVALA DA SMO TAKSAV NAROD KAKO NAS PRIKAZUJETE..

Gost

#6

2014-10-02 12:17

Ako postoji mogucnost da se ti psi poklone ljubiteljima Vucjaka kao kucni ljubimci bilo bi predivno!Pozdrav iz Kraljeva!
Amon

#7 Re:

2014-10-02 12:29

#6: -  

 Volela bih  ako postoji  mogucnost da jednog  vucjaka udomim jer ih  obozavamo u porodici, imali smo  vucjaka iz  uzgajalista  Bogatic zvao se Amon fon Haus iako ga nema vec 3 god jos  uvek je u nasim srcima.Drago  mi je da u Srbiji postoje ljudi koji vole zivotinje.Hvala svima koji su kao i ja podrzali peticiju.Pozdrav i svako  dobro svima.


Gost

#8

2014-10-02 13:28

Apsolutňo sem proti mučenju živali,psi so zasužili počitak in ekperimente.

Gost

#9

2014-10-02 16:20

sta je sa ovim na kraju
kada sam bila u prilici da na tribini cija su tema bile opitne zivotinje pitam prof iz etickog komiteta, tretirao me je kao debila, i nista nije odgovorio !!! i ako sam pitanje vrlo precizno postavila ...
organizatori me nisu bas podrzale u pokusaju diskusije ..

tako da mi je jasno da je za mnoga udruzenja zastitarstvo pitanje pozicija / ili caga vec ne /

Gost

#10

2014-10-03 08:45

U ovoj zemlji niko ne vodi racuna o domacim zivotinjama. Vrsenje ovakvih eksperimenata je morbidno i nehumano , samo sto Evropljani to rade jos perfidnije , setite se zirafe Zaka!Valjda nam je ostalo bar jos malo ljudskosti jer drugo nemamo ....

Gost

#11

2014-10-04 09:45

Na žalost, ljudi su najveći neprijatelji svim pticama, životinjama pa i svojoj životnoj sredini. Životinje se koriste za eksperimente koji se posle mučenja tih jadnih stvorenja, koriste protiv ljudi a ne za njihovu dobrobit.
Na ovoj planeti, bez ikakvog razloga, osudimo životinje na doživotnu robiju, stavljajući ih u zoološke vrtove, vezujuži ih u dvorištima lancima, a pri tome ih nazivamo ljubimcima, a oni koji ni tu "sreću" nemaju, osudimo na večitu patnju radeći na njima užasno bolne eksperimente.
Strašno, za planetu je bolje da izumremo ili da se vratimo u pećine, na prastari način života.



Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...