КАПЕТАН ДРАГАН-Подршка Српском Јунаку-Спријечимо Изручење Хрватској


Gost

#176

2015-07-08 08:37

Dosta je vise osudjivanja Srba za sve i svasta dok se drugi predstavljaju kao Bogovi,nevinasca i branitelji,kao da su Srbi pali sa marsa na tudju teritoriju.O o je nasa vekovna zemlja i imamo pravo da je branimo i da se branimo.Ko pobi onoliko Srba gde su zlocinci i krvnici za masakre i genocide nad srbima...Dosta je vise bagre na vlasti koja sve neprijateljske namere,osudjivanja izmisljanja i lazi aminuje.Sve izdajnike treba pohapsiti i suditi po Dušanovom zakonu a naj bolje preki narodni sud i povesati ih po trgovima gradova snimiti to i poslati njihovim mentorima i naredbodavcima na zapad i ameriku...neka vide kako ce proci ubuduce svi oni koji pomisle nesto tako a kamoli da rade protiv svog naroda...Sve ambasade zemalja koje podrzavaju zlocine protiv Srba i srpskog naroda i koji rade protiv Srpskog naroda pod hitno proterati iz zemlje a sa njima i njihove famozne NVO zajedno sa Natasom Kandic i kompanijom....Okreci te.se braco Srbi bratskoj nam Rusiji...inace nestacemo za uvek...Upamet se braco i sestre...

Gost

#177

2015-07-08 10:43

Bio sam ceo rat u Republici Srpskoj a tada sam bio dete I zelim da pruzim podasku koliko je moguce svim Srpskim heroima koji nevini stradaju samo zato sto su stitili svoj narod kako u Republici Srpskoj Krajini,Republici Srpskoj I na Kosovu I svuda gde je bilo potrebno.Zao mi je sto nisam u mogucnosti da ucinim nista vise osim da dam svoj potpis I molim Gospoda za spas ne samo Srpskog nego I svih Pravoslavnih naroda u celom svetu.Ne verujem da ce se ovom peticiom bilo sta postici s obzirom da takozvana SPC, vlada Srbije rade na unistenju ne samo Srpstva nego svega sto je Pravoslavno ali vredi pokusati, s toga dajem svoj skromni doprinos iz dubokog postovanja prema kapetanu Draganu!

Gost

#178

2015-07-08 10:46

Sve za Srbiju!!!
Српски Народ

#179 Re:

2015-07-08 13:05

#177: -  

 Брате, 

Управу си 100%. Влади Србије и издајничкој СПЦ је стало да српских родољуба као до лањског снијега. Ја сам аутор петиције и то све знам. 

Такође ништа не очекујем од издајника Вучића и издајника Мирослава Гавриловића који мисли да је Патријарх Српски, а није. Јер не може екумениста и поцифиста бити српски патријарх. 

Ова петиција ће остати као свјдеочанство да је преко хиљаду честити Срба урадило један мали минимум и подржало Капетана, а остаће и као свједочанство вјечне срамоте изајдника како у држави, тако и у цркви да нису урадили аман баш ништа да се овај херој заштити. 

Свако добро од Господа ти желим. 


Gost

#180

2015-07-08 15:26

Zato sto treba

Gost

#181

2015-07-08 23:43

Zato sto sam covek...zato sto sam SRBIN!

Gost

#182 Люда Буланова

2015-07-10 19:24

поддержите героя Капитана Драгана


Gost

#183

2015-07-11 07:38

Зато што нисам ИЗДАЈНИК а КАПЕТАН ДРАГАН ми је ИДОЛ и велики ЧОВЕК , ЈУНАК И ХЕРОЈ из реда СРПСКОГ НАРОДА а издајницима и сатанистима ће доћи вријеме фа плате рачуне!

Gost

#184

2015-07-11 10:01

POMAZE BOG BRACO SRBI,

SLAVA GOSPODU BOGU DA JE I OVA PETICIJA POKRENUTA.
NEPOTREBNO JE POJASNJAVATI ZASTO JE I ZBOG CEGA NEOPHODNO DA STO VISE OVAKVIH PETICIJA POSTOJI U ODBRANU NASEG NARODA I NASE OTADZBINE.
iMAM SAMO JEDNU PRIMEDBU I MOLIM SVU BRACU SRBE DA TO PRIHVATE KAO JOS JEDNU OD NIZA NEOPHODNOSTI KOJU JE PREKO POTREBNO DA POCNEMO DA REALIZUJEMO U ODBRANI NASE NACIJE, JEZIKA, KULTURE.
DRAGI MOJI MI NISMO SRPI, VEC SRBI !!!
JESMO LI MI SRPCICI ILI SRBCICI. DA LI JE TO NEKO OPET HTEO DA NAS SRBE PONIZI PA ISPADA DA SMO SRPOVI - JESU LI TO UPRAVO ONI SRPOVI SA KOJIMA SU SRBIMA SEKLI GLAVE.
DOKLE CEMO DA DOPUSTAMO DA TAKVE PONIZAVAJUCE CINJENICE PROLAZE PORED NAS,
A MI DA PRIHVATAMO KOJEKAKVA POJASNJENJA DA IZ GRAMATICKIH RAZLOGA B PRELAZI U P, KAO NORMALNA I ISPRAVNA.
DAKLEM DRAGI MOJI SRBI USTALI SMO U ODBRANU I PODRSKU SRBSKOM JUNAKU KAO STO TREBA DA USTANEMO I U ODBRANU NASE JEDINE VOLJENJE MAJKE SRBIJE !
S VEROM U BOGA I POBEDU !!!

Gost

#185

2015-07-12 11:20

Zato što je to čovek koji je branio našu zemlju i svaka mu čast na tome moja puna podrska.

Gost

#186

2015-07-12 13:09

On je vec izrucen

Gost

#187

2015-07-13 00:21

Znam da je čovek dišao da pomogne Srpskom narodu da se odbrani od Ustaškog genocida a ne da ubija druge bez potrebe, jer to ne priliči oficiru Srpskoga roda.

Gost

#188

2015-07-13 09:21

Zato sto sam rodoljub !