STOP PRINUDNOJ NAPLATI PRIVATNIM IZVRŠITELJIMA I AGENCIJAMA


Gost

#1

2015-07-15 17:43

Krajnje je vreme da se zaustavi teror koji država i nerzumni političari sprovode nad narodom.

Gost

#2

2015-07-16 18:42

zato sto smatram da je uvodjenje izvrsitelja obicna"pljacka"i ovako siromasnog naroda i da po zakonu niko ne sme da mi oduzme licnu imovinu.............slazem se da trebamo da placamo racune,jer smo to i koristili ali postoje milion drugih nacina da se to naplati,ovako izvrsitelji su mi obicni utrerivaci dugova

Gost

#3

2015-07-16 19:09

Privatni izvrsitelj mi zaplenio nezakonito malu invalidsku penziju po nalogu NAISUSa.Jgoistok Nis mi nezakonito iskljucio struju, tako da vec 7 meseci zivim bez struje.Sudstvo je ne efikasno i na strani je drzave a ne sirotinje.Zbog toga podrzavam ovu peticiju i nadam se da ce se neko u vrhu nase drzave naci ko ce razumeti realnost ove peticije.Pozdrav.

Gost

#4

2015-07-18 22:31

Zato jer smo moja porodica i ja jedna od mnogih cija primanja ne prelaze 40000,00 din i gde ne mogu mesecno da placam racune polovinu primanja. Zato jer su kamate nametnuli umesto da omoguce ljudima da prvo otplate glavnice na duzi vremenski period da bi mogli da prezive. Zato jer ne postuju ni zastarelost duga, a nemaju obzira da ljudi ni sa 50000, ne mogu da prezive.

Gost

#5

2015-07-19 22:38

Privatni izvrsitelj je nezakonito zaplenio moju malu invalidsku penziju, a koja je vec do polovine opterecena sa kreditima, tako da sam ostala bez novca, gde mi je ugrozena egzistencija zivota, odnosno ugrozen mi je zivot.A to sve po nalogu NAISUSa iz nisa.
MISA

#6 Re:

2015-07-20 07:38

#5: -  ZATO I POTPISUJEMO OVU PETICIJU DA PREKINU SA TIM TEROROM

 


Gost

#7

2015-07-20 10:31

Morala sam da potpisem peticiju, jer sam ja jedna od onih koja mora da placa izvrsitelju neka izmisljenu sumu novca, koji su mi nakalemili, i pored toga sto primam minimalac! Pritom sam samohrani roditelj, jedva prezivljavao, ja i moj sin.Naravno da njih nije ni malo briga da li ce moje dete biti gladno! Ovo moze samo u lopovskoj zemlji Srbiji!

Gost

#8

2015-07-20 10:52

ПРИДРУЖУЈЕМ СЕ ОСТАЛИ ПОТПИСИНИЦИМА ОВЕ ПЕТИЦИЈЕ ЈЕР СУ ПРИВАТНИ ИЗВРШИТЕЉИ НИШТА ДРУГО НЕГО ЛЕГАЛНИ УТЕРИВАЧИ ДУГОВА - ЗЕЛЕНАШИ И ЗАТО ЊИХОВ РАД ТРЕБА ТРАЈНО ЗАБРАНИТИ.

Gost

#9

2015-08-08 06:53

Ovaj način je vrh nečoveštva i bahatosti u razvoju propasti našeg društva! Ljudima, koji nemaju novaca ni za hranu ni za lekove, dodatno se nabacuju troškovi izvršenja prinudne naplate, te padaju u dužničko ropstvo ! Da li je funkcija države da zaštiti građane ili da obezbedi laku i veliku zaradu pojedinim kadrovima iz državnog mehanizma prisile ?

Gost

#10

2015-08-08 09:22

Razbojnistvo

Gost

#11

2015-08-08 22:34

To je uzas u ovoj zemlji.Otisao sam u elektrodistribuciju ,rekli su mi da nista ne dugujem vec da se javim mom izvrsitelju.Rekao sam da to nije moj izvrsitelj vec njihov uterivac dugova.Dali su mi samo ime tog coveka i njegov mobbilni.Kada sam ga pozvao rekao je da moj predmet jos nije obradjen jer su dobili 1600 predmeta(u Nisu).Svaki predmet potrosaca elektricne energije kosta oko 6000 din.,a to je ukupno oko 80000 eura.Glavni izvrsioc za Elektrodistribuciju Srbije ja neka Jelena iz Beograda,pa procenite sami koji se tu novac obrce na racun naroda Srbije u kojoj 90% nema bukvalno ni za najjeftiniju i najgoru ishranu.

Gost

#12 Re:

2017-11-23 19:00

#1: -  

 


Gost

#13 Re:

2017-12-17 04:54

#5: -  

 


Gost

#14 Re:

2019-02-08 07:03

#1: -  

08.02.2019-PISEM- PREVAREN OD STRANE TUZIOCA -ODUSTAJE OD KUPOVINE  LOKALA I DVA STANA /KORISTIO 10.GODINA,PREVAREN OD STRANE SUDA NJEGOV PREDMET RESEN-JA DUZAN- A MOJ JOS U POCETKU I PO PROGNOZI DO 2023 AKO ..AKO BUDE--AKO BUDE-,IZVRSITELJ POPISAO IMOVINU SLEI PRODAJA ZA ,,,DZABE,,TRAGEDIJA TEK SAD SAM SVATIO DA MI NEKRETNINA PO NOVOM NELEGALNA/NE VREDI NISTA.-A PLAC 2000M2 GLANA ULICA PETROVARADIN 2.MINUTA DO CENTRA GRADA NOVOG SADA-DEVET CLANOVA PORODICE OD CEGA DETE 1.GODINA-MOJA UNUKA .JA I SUPRUGA NE ZAPOSLENI 10.GODINA.....RAZMISLJAM KAKO DA SE.....POMOGNEM....DA LI TREBA DA SE BRANIM?? DA DIGNEM I KUKU I MOTIKU?? NA KOGA??.....NA KOGA PRE...PREVARANTA...IZVRSITELJA...SEBE.....LJUDI JA VISE NISAM JA..OCI SU MI UGASILE...U SRCU NEMAM VISE NI RADOSTI NI LJUBAVI....SAMO CRNE MISLI....NEDAJ VAM BOZE OVO....OSUDJEN SAM NA PROPAST...POZDRAVLJAM SVE KOJE VOLIM I KOJI ME VOLE