SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)


Gost

#2501

2015-09-01 02:39

Niko normalan nemoze da sedi mesecima,lupeta bez smisla i jos da mu se to placa,u krsjnjoj liniji,nasim parama.pomija marginalaca koji jos umisle i da su pametni,poenta je samo lak novac za bljak

Gost

#2502

2015-09-01 02:41

Iskreno smatram da nasoj Vladi treba suditi na medjunarodnom sudu zbog masovnog psihickog trovanja sopstvenog naroda iznad navedenim emisijama i svim sadrzajem slicnog konteksta.

Gost

#2503

2015-09-01 02:45

Zato sto je to dno dna i trovanje i onako zatrovanog naroda sa raznim glupostima

Gost

#2504

2015-09-01 02:48

ZA SPAS SRBIJE PROTIV BLJUVOTINA KOJA SE PRIKAZUJU NA TV:U!

Gost

#2505

2015-09-01 02:48

Ovi realiti programi su moralna propast Srbije. Televizija treba da propagira pozitivne vrednosti i da podize kulturu naroda, a ne da ga unazadjuje.
K-PAX

#2506

2015-09-01 02:52

Retko gledam televiziju, ali i te kako ima ljudi koji gledaju. Nažalost, mnogo mlađe populacije bude zatrovano ovim jeftinim smećem koje pod hitno treba zabraniti zakonom.


Gost

#2507

2015-09-01 02:52

Smatram da rijaliti emisije nemaju nikakav kulturni i edukativni karakter,vec svojim sadrzajem vrse bas suprotan i negativan uticaj na ljude,i uglavnom sluze povecanju profita Tv produkcija koje ih prikazuju.

Gost

#2508

2015-09-01 02:53

Ove emisije uništavaju i onaj mali nivo osnovne kulture ovog društva!
Pop

#2509 Re:

2015-09-01 02:55

#1: -  

Ko vas tera da gledate i citate o tome. Podrzavam vasu peticiju ali zar nije jednostavnije promeniti kanal ili preskociti stranicu. Pa ko voli da se zaglupljuje nek izvoli...Da se pitam verovatno bih ukinuo pola kanala.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2015-09-01 02:59


Ružica Adamović
Beograd

#2511 Horor uživo

2015-09-01 03:03

Zato što ova država umesto da napreduje ide u suprotnom smeru, vodeći i narod sa sobom. Ustvari ne ide više, stigli smo do dna u svakom pogledu. Ne vidim sebe u tome, nikad i nisam, i očajna sam jer sam ovde ostala ceo život znajući za ovu propast od kad sam se formirala kao odrasla svesna osoba. Stvorila sam potomke nalik sebi na mestu koje nema bolje sutra i dajem sve od sebe da odu zauvek daleko odavde. Mnogo toga još mogu da kažem, ali... kome. Ovim ljudima ovde potpisanim, sigurno ne, jer su normalni i ispravni kao i ja,drugi neće čuti, i da čuju neće razumeti. A Pink televizija kao začetnik svega, koja je najveće medijsko zlo, treba, figurativno rečeno,  biti osuđena na više doživotnih robija!!! Naravno bila bi prvooptuzena,a ispod nje bi se trebao naći jako dugačak spisak...  naravno drugooptuženih i... 


Gost

#2512

2015-09-01 03:03

Pored toga što rihaluti daju loš primer mlađoj generaciji je i velika novčana nelegalna dobit organizatora preko sms piruka

Gost

#2513

2015-09-01 03:05

svađu i te vulgarne reči od popularne zvezde me ne interesuje mi plaćamo dabi to gledali?'!!

Gost

#2514

2015-09-01 03:07

Potpisala sam peticiju jer je ovo jedan od načina prezentacije (ipak) postojanja svesti o dubokom moralnom i kulturnom posrnuću naroda koji sebe prepoznaje u Macama, Tijanama, Kristijanima, Mimama,...i bolesnim i asocijalnim igrama i životima kojima oni žive u tzv rijalitima

Gost

#2515

2015-09-01 03:10

hvala vam sto ste pokrenuli ovu peticiju. krajnje vreme je da se narod pobuni protiv totalnog zaglupljjivanja. javna glasila podrzavaju sav olos zarad tiraza. negativne komentare ne objavljuju, kriminalce proglasavaju herojima. razvrat razne vrste kao normalan . niko nije bezgresan, ali neke stvari moraju ostati privatne. iza cetiri zida. hvala svim potpisnicima peticije, jer to mi daje veru da jos ima nade za nas.

Gost

#2516

2015-09-01 03:10

Peticiju sam potpisao jer zelim da u Srbiji prestanje da se promovise nasilje. Imamo ga na svakom cosku: u skoli, skolskom dvoriistu, na ulici, u skupstini, na utakmicama, u saobracaju, na TV emisijama tipa talk show. Kad pogledate izjave takmicara koji ulaze u te "spektakle", svi su tipa "Ja necu nikoga da napadam, alia ko me neko napadne....".
Izvinte u kakvu oni tamo arenu ulaze?
Zivimo u ekonomski teskom vremenu i onda se sa televizije koja je najuticajniji medijum servira promocija nasilja na svim poljima i veoma je logicno da pocnemo da mislimo da je taj oblik ponasnja sasvim normalan.
To ne zelim da prihvatim

Gost

#2517

2015-09-01 03:11

Pristalica sam onog 'imaš daljinski pa promeni kanal' ali ovo je sad postalo bombardovanje. Jedino rešenje je da se TV uopšte ne uključuje. Što je previše-previše je.

 

OGROMNO NE RIJALITIJIMA !!

 

dani

#2518 Re: PREBACI KANAL AMAN!

2015-09-01 03:11

ne majo.ne radi se tu o toma da ja to ne zelim da gledam,jer ja to i ne gledam.nego se radi o tome da ja ne zelim da bilo ko to gleda i da misli da je takvo ponasanje ok.mnogi jos uvek ne shvataju da je to zabavni program i da je namesteno.eto to je to.

Лена

#2519

2015-09-01 03:11

Заглупљује...толика енергија и новац треба да се усмери у другом правцу.


Gost

#2520

2015-09-01 03:12

Napokon više da se ovaj narod podigne protiv prostitucije i ovih idiotskih emisija u kojima promašene ličnosti i moralne nakaze vređaju dostojanstvo svih normalnih ljudi

Gost

#2521

2015-09-01 03:13

Samo jedno pitanje, koliko "potpisa" je potrebno da bi ova peticija imala smisla, da bi iko obratio pažnju?????

 

Inače, sa zadovoljstvom sam se potpisao. :)


Gost

#2522

2015-09-01 03:17

Hvala vam sto ste pokrenuli ovu peticiju. Ovo je malo reci uzas.

Gost

#2523

2015-09-01 03:18

Pa dosadno mi u životu, pa rekoh ajd' da se proglupiram na ovakve glupave peticije koje su mnogo manje bitne od mučne svakodnevice kroz koju prolazi narod Srbije, a kad bude neka "normalna" peticija tipa podizanje minimalca, protivljenje umobolne vlasti i diktature jednog čovjeka u vidu tzv. premijera koji je rešio da nam naseli zemlju sa 400.000 imigranata itd. Pamet u glavu deco, ovakve stvari se rešavaju daljinskim upravljačem, a neke malo veće... eh,izgleda da nikog za to nije treba.Tonemo sve dublje i kraj se ne nazire,ali eto,važnije je valjda da uvodimo uređivačku politiku zabavnog programa nekih tamo televizija,a što nam na tim istim televizijama konstantno piju mozak o nekakvom prosperitetu i uspehu državne garniture, gde ekonomija cveta ili samo što nije, gde se nezaposlenost namerno umanjuje, gde ništa ne poskupljuje i gde nam svaki dan aleksandar vučić popuje i samo što iz frižidera ne iskoči pritom vređajuci zdrav razum svakog čovjeka u ovoj državi(ako je uopšte ostalo takvih, sa zdravim razumom),nikom ništa... No,valjda će i takvi dani doći, mada bojim se prekasno... do tad se vi zamajavajte sa ovim glupostima, koji se prosto rešavaju, DALJINSKIM UPRAVLJAČEM!!!

Gost

#2524

2015-09-01 03:19

Smatram da ovakvim ljudima i njihovim ponašanjem ne treba da se da prostor u medijima.

Gost

#2525

2015-09-01 03:22

Mukami je od tolikog nemorala, propagiraju se vrednosti suprotne svemu normalnom. Nisam ja za manastirski zivot ali ovo je dno dna.