SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)
|
Gost |
#12015-08-30 22:15Potpisala sam ovu peticiju iz razloga što ne želim da naša deca odrastaju uz takve "idole" i da im takvi šljamovi budu primer u životu!Šta tu ima toliko fascinantno?Gomila prostakluka,bluda,nemorala,pornografije...Propalice,bitange,mentalni bolesnici,kurve ....na jednoj gomili!Zar vam je to najbolje što mozemo da smislimo i stavimo na TV?!Ništa pametnije,kulturnije?Probudi se Srbijo!!!Posle se iščuđavate naslovima u crnoj hronici...A tek |
|
| |
|
Gost |
#22015-08-31 01:46Svako normalan bi trebalo da potpiše ovu peticiju. |
|
| |
|
Gost |
#32015-08-31 04:33Degradacija i debilizacija, naroda.., atak na ljudsko dostojanstvo i kulturno-istorijsko nasledje. |
|
| |
|
Gost |
#42015-08-31 05:48Ja sam vec apelovalia na svom zidu protiv rijalitija.Ništa praznije i prostije nisam videla u zivotu. |
|
| |
|
Gost |
#52015-08-31 07:18Gluposti i ovako ima previše. Dosta zatupljivanja i ovako zatucanog i neobrazovanog naroda! |
|
| |
|
Vlada |
#62015-08-31 07:45Pa zar bi trebalo da se komentarise ovo silovanje nacije? |
|
| |
|
Gost |
#72015-08-31 08:24Dosta je zatupljivanja naroda, koji je u poslednjih 20 godina "trovan" svakojakim medijskim sadržajem!!! Masu je lakše kontrolisati i oblikovati kada su glave "isprane" i ograničene na samo određene prizore i priče! |
|
| |
|
Gost |
#82015-08-31 08:52Jer nemam sta drugo da gledam na TV od ovih rijaliti programa :) |
|
| |
![]() Anonymous |
#92015-08-31 09:15SMATRAM DA TA EMISIJA NIJE UOPSTE POZITIVNA NI ZA DECU NI ZA ODRASLU DECU, NI ZA ODRASLE ! JEDAN POTPUNI AMORAL:( FUJ, BLJAK. SKINUTI SA PROGRAMA HITNO!!! Ember ex Kelemen Julija iz Kikinde. |
|
| |
|
Gost |
#102015-08-31 09:45Želim da nam deca rastu u normalnoj srbiji, da na tv-u gledaju obrazovni program, a ne kurve i kriminalce. |
|
| |
|
Gost |
#112015-08-31 09:49Kratko... Sve navedene rijaliti emisije izazivaju moralnu destrukciju drustva i njegovog sistema moralnih vrijednosti. |
|
| |
|
Gost |
#122015-08-31 10:13Logican potez svakog gradjanina,odraslog u porodici koja baštini moralne,kulturne i sve ostale vrijednosti.Prekinuti posrnuće nacije zarad licnih interesa manje grupe deformisanih bolesnika,maskiranih u obilježja blagodeti današnjice. |
|
| |
|
Gost |
#13 NEBOJSA PG2015-08-31 10:21Realiti programi imaju za cilj odvracanje razmisljanja sirokih narodnih masa od gorucih pitanja koja su bitna za opsntnak naroda i drzave a to su Kosovo, ekonomija tu je zelja vlasti da rasproda velike drzavne sisteme koje su ostale mislim na EPS, i Telekom, vlast takvim programima manipulise narodom i postepeno nas prodavaju strancima. Kvalitet programa ne moram da komentarisem tu se velica sve nenormalno, prostitucija blud i ogovaranje nista normalno, cilj realiti programa je jasan KRETENIZACIJA sirikih narodnih masa. Narode osvesti se dok ne bude kasno sada vlast uz pomoc zapadnih mentora vrsi KRETENIZACIJU SRBIJE. |
|
| |
|
Gost |
#142015-08-31 10:29Jer je sve to dno dna. Takve bljuvotine i prostakluknigde nema. |
|
| |
|
Gost |
#152015-08-31 10:38Neka egzibicionisti ostanu u mračnim budžacima. |
|
| |
|
Gost |
#162015-08-31 10:40Zato sto nije gledljiva, lose utice na psihofizicki razvoj ljudi |
|
| |
|
Gost |
#172015-08-31 11:04Zato sto je strahota i uzas sta se gleda na tv, a pogotovo jer su ucesnici sve neke licnosti koji i onako nista nerade pa dosli tu da za nista uzmu jos vise od jadnog naroda, zapitam se zasto ne naprave rijaliti sa obicnim ljudima seljacima, uciteljicama, gradjevincima i nezaposlenima kojima je svaki dinar potreban????!!!!! Haaaaloooo ljudi ovo vecina neki gotovani koji nikad nisu fizicke poslove radili da bi zaradili i prehranili ili sebe ili porodicu.!!!!! |
|
| |
|
Gost |
#182015-08-31 11:18Polupismenim i nepismenim, sponzorušama i prostitutkama, prevarantima i džabalebarošima nije mesto na medijima uopšte, a kamoli ceo dan ili u udarnim terminima. Promovisanje svega toga zarad zarade nekolicine vlasnika televizija sa državnom frekvencijom je siguran put u sunovrat kulture, društva uopšte i pogotovo mladih naraštaja. Te termine treba popuniti obrazovnim programima za decu i mlade, emisijama koje govore o uspesima naših učenika na svetskim takmičenjima u raznim oblastima, o uspešnim sportistima sa ovih, ali i drugih prostora koji svojim požrtvovanjem i upornošću mogu samo da budu uzor - pravi uzor... |
|
| |
|
Gost |
#192015-08-31 11:24Obracam se svim ljdima,koji imaju decu i onima koji tek planiraju da ih imaju. Borite se da vam deca odrastaju u normalnom,zdravom drustvu,ne dozvolite da im idoli budu te silikonske izopacene kretenuse i kriminalci.Deci su nazalost dostupne ovakve gadosti,gledaju krisom i odusevljavaju se-NE DOZVOLITE DA IM TAJ OLOS BUDE ZVEZDA VODILJA. |
|
| |
|
Gost |
#20 Re: NEBOJSA PG2015-08-31 11:29BRAVO !!!!! |
|
| |
|
MHA |
#212015-08-31 11:32Ako peticija ne uspe na ulice pred te televizije pa ili gase ta sranja ili mi gasimo njih :-)) |
|
| |
|
Gost |
#232015-08-31 11:42Zato što sam normalan |
|
| |
|
Gost |
#242015-08-31 11:43Iz mnogo razloga se priključujem ovoj peticiji ali najvažniji je da ovakve emisije drastično pogubno utiču na razvoj dece i mladih pošto se emituju u terminima kada su deca uglavnom ispred ekrana TV prijemnika, a poruke koje "nose" ovakve emisije su potpuno suprotne od onih s akojima želimo da pošaljemo naša pokoljenja u budućnost! Ne bi trebalo da finansijska dobit vlasnika bilo koj etelevizije bude značajnija od pravilnog vaspitanja i obrazovanja dece i omladine ove zemlje! Ovakve emisije, bijim se da čine nepopravljivu štetu deci i omladini Srbije (ili bilo koje zemlje u kojoj se prikazuju). Baš sam zabrinuta! |
|
| |
|
Gost |
#252015-08-31 11:48Muka mi je od razvrata i bluda , hocu kulturu . |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.
