SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)


Gost

#3801

2015-09-01 09:32

Potpisala sam je radi izbacivanja sunda,kica i nemorala u nasim javnim medijima.Zelim da nam deca zdravo rastu i da im ne budu uzori ljudi niskog morala.
Zelim normalnu i zdravu drzavu, kakva je bila kad sam ja bila dete,obrazovne sadrzaje na tv
Mina

#3802 Re: PREBACI KANAL AMAN!

2015-09-01 09:32

Ameba ima vise pameti nego ti sa tako maloumnim komentarom. Prebaci se sa web sajta i uzivaj u programima koji reklamiraju psihijatrijske slucajeve sa opsesivno -kompulsivnim sindromima ,ocigledno ste na istoj frekvenciji mozga , ako ga uopste i imate.

 


Gost

#3803

2015-09-01 09:32

Zato što nam se nameće taj šljam na svim medijima i nemoguće ga je zaobići.Većina svojoj deci ne brani da gledaju ovaj polusvet,jer ga i sami gledaju,a time se formira kultura,moral i sistem vrednosti budućih generacija koje uz ovakav program stasaju i sutra bi trebalo da budu uzdanica ove zemlje. Sa ovakvim programom na najjačim medijima u zemlji mi krčimo put ka totalnoj propasti naše dece i zemlje Srbije.Kriminalci, starlete, sponzoruše, poneki polučovek i propali muzikanti eto to su nam uzori deci,jer su na TV-u i poznati u najbizarnijim poslovima.

Gost

#3804

2015-09-01 09:33

Slažem se sa svim stavovima iznetim u peticiji.

Gost

#3805

2015-09-01 09:33

Zato sto ne mogu vise da gledam mentalni genocid i tako jadnog naroda!Zato sto je ovo zatrpavanje stvarnosti ,zaglupljivanje naroda i sakacenje nase dece!Mentalni genocid,kao sto rekoh!

Gost

#3806

2015-09-01 09:34

Zato sto takve vrste emisija zaglupljuju narod i truju omladinu. Umesto kulturnog dnevnika i prezentacije lepota nase zemlje duhovnog prosvecivanja i vrhunskih ucenika koji nam garantuju bolju buducnost (ako ih ne izvezemo) na tv-u prostitucija, prostakluk i neke stvari koje u meni pokrecu gnev za koju nemam u svom fontu reci adekvatan izraz za ta osecanja.
Grofvlad
Gost

#3807

2015-09-01 09:34

Ovo vise nema smisla. Da su kanali zaključani, pa da ne raspravljamo. Na nacionalmim frekvencijama totalni razvrat i primitivizam. Celu zimu smenjivaće se zvezdice sa ovim šljamom. Neka barem budu kanali zakljucani, pa ko hoće da gleda neka plati i uživa, a da se oslobodi eter od nemoralnih danguba, da ova dečica mogu da odrastaju uz crtaće i edukativni program, koji treba zakonom da se propiše za sve televizije na nacionalnoj frekvenciji i procenat koji mora biti zastupljen....


Gost

#3808

2015-09-01 09:34

Ne znam koliko će ova peticija dati rezultate ali Srbija plače daveći se u nemoralu koji joj serviraju tv programi!

Gost

#3809

2015-09-01 09:34

ovo je dno dna, zar pored svih ovih problema u drzavi da gledamo te budale i da nam djeca gledaju i komentarisu o kretenima.hitno ukinuti!!!niko normalan to ne gleda a pride jos tome niko normalan ne bi ni usao u rijaliti, sta trebamo da gledamo posrnule "zvjezde"kako se svadjaju, pljuju, vode ljubav.pa dokle ide ovaj svjet, stvarno se trebamo zapitati.dali smo normalni???

Gost

#3810

2015-09-01 09:34

Krajnje je vreme da se nesto ucini protiv ove totalne degeneracije citavog jednog naroda. Kao da su svi u ovoj zemlji bolesni i idioti. Dosta vise tog zaglupljivanja u ime neke slobode izrazavanje i demokratije. Ovo je primitivizam najvise kategorije. I svi cute i gledaju, a kakvo nam je ponasanje, kakva su nam deca svi znamo. Pa pored ovakvih stvari ne mogu biti drugacija. Neka se sve to vrati na degenerisani zapad, odakle je i doslo.

Gost

#3811

2015-09-01 09:34

Nedostaje nekoliko osoba pa da ucesnici budu vrh drzavnog sljama koji uzima veliki novac praveci narod magarcima

Gost

#3812

2015-09-01 09:35

Bilo je vreme da se ovako ne[to pokrene, bolje ikad nego nikad, promovisanje najvećeg dna ovog naroda bi moralo da se zaustavi! Ako ništa drugo, bar da se zna da nismo svi to dno!!!

Gost

#3813

2015-09-01 09:35

Dosta više golih, pijanih i drogiranih koji su za to plaćeni, a koje naša deca gledaju i u njima vide uzore... Lakše se skinuti gola i zaraditi pare, a ne da se ide na fakultet i radi... Sramota i bruka...

Gost

#3814

2015-09-01 09:35

Zato što mi je muka da gledam nevaspitane kretene po tv-u!

Gost

#3815

2015-09-01 09:35

Zasto? Pa ne zelim da
raznorazne starlete(kurve),propale pevaljke,pevaci,glumci i ostala skupina nemoralnih i bludnih kretena budu uzor nasoj deci. Ima poseban kanal na CCTV pa neka gleda ko hoce. Moram da napomenem da ima i onih gorih od samih ucesnika rijaliti programa ,a to su oni sto sa svojom decom gledaju iste..zalosno.

Gost

#3816

2015-09-01 09:35

Ako tv kanali nemaju nista pozitivno da prikazuju, onda bi bolje bilo da se ukinu!

Gost

#3817

2015-09-01 09:35

Protiv bluda, nemorala, sunda, kica, zaglupljivanja naroda i propagiranja pogresnih vrednosti!!!Da se ukine svaki oblik "rijaliti" emisija, i njihovo slobodno emitovanje! Zelimo da se ukinu totalno

Gost

#3818

2015-09-01 09:36

Konačno da se netko setio prave stvari. Dosta je bilo nemorala, i svih ostalih loših stvari da ih sada ne nabrajam koje se šire sa malog ekrana, a đto bi kao trebalo da bude uzor za nađe mlade narađtaje. U potpunosti podržavam ovu peticiju i nadam se uspehu da se rijaliti ove sadržine ukinu.

Gost

#3819

2015-09-01 09:36

ako su ovi likovi merilo vrednosti onda smo u cabru
Saki Jaki

#3820 SakRe: Re: razmislite

2015-09-01 09:36

#742: NeLupajte - Re: razmislite 

 Ja moram da se složim i sa gospođom, ali i sa gospodinom koji je dao ovaj komentar. Ovo bi moja baba nazvala vrzinim kolom ili šta je starije kokoš ili jaje. Šta je uzrok a šta posledica....... Mediji su jako moćna stvar, naravno i tu se slažem sa gospođom da nas ovakvi sadržaji samo zaglupljuju. Ali ipak držim do toga da decu treba da odgajaju roditeljji i da treba da vode računa šta deca gledaju, a šta ne.  Ali šta je sa onim roditeljima koji i sami gledaju ovakve emisije, pa njihova deca odrastaju uzimajući ovaj model ponašanja kao normalan primer. 


Gost

#3821

2015-09-01 09:36

Potpisala sam zato što ne želim da se sa takvim emisijama nipodaštava ljudska inteligencija. Sramotno je da ti ljudi dobijaju novac za prostakluke i da se takmiče ko će biti najnekulturniji i time zaraditi više novca.

Gost

#3822

2015-09-01 09:36

pise u tekstu peticije

Gost

#3823

2015-09-01 09:36

Pošto oni koji određuju šta treba i može da se gleda ne znaju da razlikuju dobro od lošeg treba im pokazati, a njih zamoliti da rade neki drugo jer ovaj posao ne znaju.

Gost

#3824

2015-09-01 09:37

Pa mislim da su preterali
Na koga omladina da se ugleda?
na njihv
samo se svadjaju i daju los primer mladima

Gost

#3825

2015-09-01 09:37

Odlična ideja! Krajnje je vreme da se ovom zlu koje naše društvo i državu vodi u propast, stane na put! Nadležni bi hitno trebalo da reaguju i zabrane sve to!