Ukidanje rijaliti programa

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Ukidanje rijaliti programa


Gost

#1

2015-09-02 16:10

U njima se mogu čuti samo ružne reči,propagira se blud i nemoral a od silnih svađa oko takvih budalaština i trivijalnosti smuči mi se sve....nažalost u velikoj meri to gledaju deca i to je najveća šteta i atak na njihov način razmišljanja

Gost

#2

2015-09-12 14:57

skloni mi to s ociju.
milena

#3 Re: dno dna, krajnje je vreme da se zapitamo sta i kako...

2019-11-17 01:19

#1: -  

vlast upravo to i zeli! od inteligentne dece zele da naprave debile s kojima mogu lako manipulisati (poslusne botove/sns sendvicare i potrosacko drustvo). najzalosnije je to sto ima mnogo vise penzionera koji ceo dan provode uz TV. npr. moji roditelji (penzioneri) i stariji brat po ceo dan (od ranog jutra do kasno posle ponoci) sede ispred tv-a i gledaju njihovog mesiju av av i nedolican sadrzaj na tv pink i happy (od svih mogucih kanala prate samo ta dva). cela kuca grmi od tv-a koji se nalazi u dnevnoj sobi sa kuhinjom, tako da mi je postalo muka - jedem jednom dnevno (kad oni odu na spavanje) a ponekad ugrabim i rano izjutra pre nego sto ustanu. preko dana moram da spavam gore na spratu (zbog njih) a noc koristim za rad na racunaru. ovo je strasno! nikad gore nije bilo. vucic je razorio citave porodice, posvadjao ukucane, razdelio i satanizovao pojedine clanove tako da stariji postaju sve agresivniji te fizicki maltretiraju i mentalno zlostavljaju mladje clanove. starije generacije su mnogo vise zastranile od mladjih, verujte! vise puta su pokusali i da me tuku zbog toga sto pricam istinu koju cujem na drugim tv kanalima N1 itd (i sa drugih internet portala). uzas! prosle godine su me tukli i ja sam morala da iznajmim neki jeftiniji smestaj i odem od njih, medjutim nakon 6 meseci morala sam da se vratim zbog toga sto je moja mama morala na operaciju. u svakom slucaju, upravo zbog ovoga sto me maltretiraju i prisiljavaju da gledam pink i happy, prinudjena sam da napustim zemlju! dosta mi je njihovih uvreda, batina, ultimatuma, pretnji, itd. sva sreca sto sam duhovno jaka, Bog mi daje snagu. inace da imaju mladjeg sina verovatno bi digao kucu u vazduh, hahaha! 

jovan

#4 Re: upravo tako

2019-11-20 01:40

#1: -  

Ako neko zeli da satre citavu naciju, dovoljno je da preko medija i skolskog sistema moralno iskvari deciji um - ta deca sutra postaju izopaceni mladi ljudi ciji je mozak zakrzljao i cije su emocije otupele; omladina ogrezla u zlu, bludu i razvratu sa preko 200.000 cedomorstava/abortusa godisnje (drzavne zdravstvene ustanove/statistika potvrdjuje, dok privatne klinike nisu iznele podatke a verujem da je tamo duplo vise - zemlja sa ovako malo stanovnistva gotovo prva u svetu po ubijanju dece); to su citave generacije mladih ljudi nesposobnih za rad i osnivanje normalne porodice - agresivna omladina koja se drogira i upraznjava neprirodne seksualne odnose (lgbt/sodomija), omladina koja nema postovanja prema roditeljima i starijima - mentalno osakaceni za ceo zivot, mladi ljudi koji zlostavljaju svoju decu (ako ih budu imali: izrodili ili usvojili) i maltretiraju svoje stare roditelje, mladi ljudi koji nisu u stanju da odbrane domovinu (ako do rata dodje) ili najslabije (zene, decu, starce/starice, zivotinje) od zlostavljaca. A evo kako i zasto je do toga doslo - iza lgbt populacije se krije nesto strasno, krajnje odvratno, gnusno i destruktivno (stvari koje ljudi ne mogu cuti na prorezimskim televizijskim kanalima)... zbog toga je i veronauka izbacena iz nastavnog plana i programa, sve je vise seksualno izopacenih ucitelja i nastavnika... pazljivo poslusajte/pogledajte ova dva video zapisa ispod:

КАКО СУ И ЗБОГ ЧЕГА ПОДИГНУТЕ СЕКСУАЛНЕ РЕВОЛУЦИЈА У СССР И САД? (YouTube)

АНТИСОДОМСКИ МОЛИТВЕНИ ПРОТЕСТ 2015. (YouTube)

P.S. privatne i verske skole (kao sto je slucaj u Rusiji, SAD-u, i mnogim drugim zemljama) su jedino resenje, pored osnovnih "online" skola koje su priznate svuda u svetu (obrazovanje na daljinu) tako da roditelji uvek mogu da vode racuna o tome sta njihova deca uce, i ko ih uci! jedino tako nasa deca nece posrnuti i otici u propast zajedno sa ovom bezlicnom masom brutalnih i besramnih satanista koji haraju Srbijom.

Andrej

#5 Re: protest - 47.000 ljudi potpisalo peticiju za samo 7 dana!

2019-12-02 15:30

#1: -  

Pogledajte protest na YouTubu: Dec 1, 2019

Narodu je dosta primitivizma: Protest protiv rijaliti programa ispred REM-a

https://www.youtube.com/watch?v=fddArFu6msw

Djordje

#6 Re: Re: protest - 47.000 ljudi potpisalo peticiju za samo 7 dana!

2020-03-05 18:19

#5: Andrej - Re: protest - 47.000 ljudi potpisalo peticiju za samo 7 dana!  

Molim Vas potpisite i ovu drugu peticiju:

Србија за укидање РИЈАЛИТИ програма - Srpski pokret Dveri

https://www.peticije.online/za-ukidanje-svih-rijalitija-u-srbiji