Da Ustavni sud RS usvoji Kristijanovu žalbu!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Da Ustavni sud RS usvoji Kristijanovu žalbu!


Gost

#1501

2015-10-02 20:13

POBEGLA  U  SLOVENIJI  KAD  DODJES  U  ANTI  SRPSKI  GRAD  BEOGRAD  NAMA  DA  POPUSIS  KURAC 


Gost

#1502 Re:

2015-10-02 20:13

#1481: -  

 Upravu ste ,upravo na farmi je pokazao kako je dobar covijek... ovde komentarisu iskompleksirane.osobe koje znaju samo da vredjaju i nebulozd pricaju...


Gost

#1503 Re: Re: Re:

2015-10-02 20:16

#1499: - Re: Re:  

 Nema potrebe da upotrebljavaš njegov rečnik ,budi bolji od njega,ne kopiraj ga,budi svoj..


Gost

#1504 Re: Re:

2015-10-02 20:16

#1502: - Re:  

 upravu  si  jako  sam  zgrozena  kad  citam  ove  komentare,  kristijan  je  nevin,  nije  ubijao,  nije  otimao,  nije  vulgaran,  ne  prica  gluposti  on  je  tako  inteligentan  ahh isto  kad  ceca  nasa  hvali  svoga  pokojnok  arkana


Gost

#1505

2015-10-02 20:18

RADIMO  NA  NJEGOVU  SMRT  MENE  VAS  JE  ZAO  ALI  MORAMO  OCISTITI  SRBIJU  SMRT  KRISTIJANU


Gost

#1506

2015-10-02 20:20

mace  ako  je  neko  ovde  iskompleksiran  pa  to  si  ti  duso  kazi  nasim  gledaocima  sta  bi  radima  umesto  Stanije  sa  Kristijanom  dali  bi  mu  al  ozbiljno  dala  keve  ti  kazi

0o6

#1507 Re: Re:

2015-10-02 20:20

#1495: - Re:  

 Pa i treba da places druze,jer ti je dusa zatrovana mrznjom ocigledno ;-)  Kiki je legenda i zna se sta mozete samo da mu uradite..... Ako ga mrzite ne trosite vremee na ovoj stranici ove treba da su ljudi koju ga podrzavaju...


Gost

#1508

2015-10-02 20:23

jelena  ne  znam  koliko  uopste  imas  godina  ne  bitno, moje  sestre  su  dobile  vaspitanje  znas  li  sta  znaci  VASPITANJE,  njima  nije  mozak  nije  isperen  kao  tvoj  a  one  za  razliku  od  vecina  napaljenih  zena  kojima  muz  ne da  paznju,  razumevanje,  bliskost  one  se  ne  bi  kresnule  za  saku  evra  i  malo  popularnosti  kao  vecina  cura  u  Srbiji. Dakle  tvoje  je  pravo  da  volis  takve  osobe  poput  Kristijana,  seke  moje  su  vaspitane  i  vodim  racuna  sa  kojim  ljidima  se  vidjaju  nemoj  me  pogresno  shvatiti,  znas  i  sama  kakvi  su  muskarci  danas.


Gost

#1509

2015-10-02 20:25

Zato sto covek ima porodicu pravo na slobodan zivot, u Srbiji ima drugih stvari na koje se treba osvrnuti stvari koje vode Srbiju do dna, a ne Kristijan koji stvara koji je umetnik, otac i muz !!!

Gost

#1510 Re:

2015-10-02 20:25

Kako ste samo dozvolili da vam po novom pazaru po srpskoj prestolnici ras nicu djamije pa sta je to jel to istanbul ili srbija e glupane moj


Gost

#1511

2015-10-02 20:26

Vi  ste  ponizena  nacija  u  svim  elementima  socialno  drustvo   ni  jedna  drzava  od  svedske  pa  sve  do  kipra  ne  bi  pustale  takve  olose  u  svojim  emisijama  svet  vam  se  smeje  to  vam  je  ponos


Gost

#1512 Re: Re:

2015-10-02 20:27

#1510: - Re:  

 ti  vec  jedes  halal  hranu  cemu  uzbudjenje  predji  na  islam 

Oo6

#1513

2015-10-02 20:28

 Prvo ste nevaspitani jako,a ireceno je sta mozete da mu radite ;-) Necu vise da odg na vase gluposti hahahah jadni ste...Kristijane Srbine do pobjede .Laku noc vam zelim 


Gost

#1514

2015-10-02 20:29

sto  kazes  samo  Novi  Pazar  ?  kazi  Tutin,  Sjenica,  Presevo,  Bujanovac, Pljevlja, Berane, Banja  Luka,  Beograd,  Visegrad, Podgorica..  siri  se  islam  jesces  baklave  do  veka  i  pusiti  bosnjacima 


Gost

#1515 Re: Re: Re:

2015-10-02 20:30

#1512: - Re: Re:  

 Neznam ko ce polako preci ti ili ja


Gost

#1516

2015-10-02 20:31

sama  izgleda  ne  znas  koliko  muslimana  zive  po  Beogradu  vi  ste  Srbi  manjina  u  vasoj  zemlji   manjine  vas  ucenjuju  svaki  dan


Gost

#1517

2015-10-02 20:34

Srbi  u  Bosni  su  okruzeni  muslimanima  i  dzihadistima    Srbi  u  Sandzaku  su  okruzeni  muslimanskim  fanaticima   Srbi  na  Kosovi  su  okruzeni   muslimanskim  fanaticima   dosli  vam  migranti  sada  da  im  lepo  nadjete  posao  pa  krov  nad  glavom  pa  da  lepo  otvaraju  restorane  bree  hrane  halal  odmah  blizu  tvoje  kuce  neka  bude  kao  ovde  u  Nemackoj  kad  ti  bosnjak  kaze   pogledaj  kako  se  sirimo  po  evropi 


Gost

#1518

2015-10-02 20:38

pogledaj  stanje  srpskog  drustva  u  celini  PA  POLICIJA  MUDA  NEMAJU  DA  UKLONE  TABLU  NASEG  ACIFE  EFENDIJE  POLICIJA  NE  SME  DA  UDJE  U  VELIKOM  TRNOVCU   SRBIN  NE  SME  DA  NOSI  MAJICU  GDE  PISE  SRBIJA  U  MEDVEDJI   MADJARI  BRANE  SRBIMA  DA  PRICAJU  SRPSKIM  JRZIKOM U  SOMBORU   KANJIZI  TEMERINU  UPRAVU    VIDI  KOCE  KO  PRE  DA  PREDJE  POLAKO  U  ISLAM  KO  CE  JOS  BITI  POD  TURCIMA  JUCE  TURCI  DANAS  ARAPI


Gost

#1519

2015-10-02 20:43

misevi  bosnjak  vas  slomio  Srbi  jesu  manjina  u  saopstvenoj  drzavi  strana  56  vrati  se  nazad  pa  citaj,  o  kriminalcima  Srbi  znaju  najbolje  to  je  njihovca  kultura  i  obrazovanje  kad  bi  znali  koliko  vas  mrze  autrijanci  strpaju  srbe  hrvate  siptare  bosnjake  u  isti  kos  za  njih  ste  gadna  rasa  laku  noc  misevi  ejj  bosnjak  nista  nije  gotovo  dok  nije  pocelo

SMRT  ILI  PRAVOSLAVLJE !!!!


Gost

#1520

2015-10-02 20:46

auu  al  jel  zanimljivo  ovde  kod  vas  ima  koji  podrzavaju  kriminala  koji  je  drogu  prodavao  u  crkvi  jedan  bosnjak  koji  misli  da  je  rat  vec dobio,  i    dve  tri  zene  zeljne   malo  paznje  nemaju  momka  pa  traze  nekoga  jakog  da  ih  cuva  pazi  miluje  ahahahaaaaa


Gost

#1521

2015-10-02 20:50

Covek je legenda i divno ga je slusati sta je sve proso u zivotu....red je da i on malo osjeti slobodu i zivot sa porodicom jer je vec u godinama.... oni ga terete za neki paketic, od kojeg ni ja ni vi ni drzava nema nista.... i da je kriv i to se moze oprostit....nemoze se oprostit kad neko ubije necije dijete ili siluje nekoga ili nanese neku ozljedu ili stetu. Tad treba svakog osudit... a paketic gore dole nikom nista

Gost

#1522

2015-10-02 20:51

svaka  cura je  uvek  bila  fascinirana  nad   "  zestokim  momcem"   tuce, rvanje,  pljacke , ubijanje  jer  je  doticni  ubijao  ovde  su  skoro  svi  to  zaboravili,  svaka  cica  maca  zeljna  malog  provoda    uz  dobar  auto,  momak  da  ima  minimum  1000  evra  u  dzepovima  pa  sta  reci  i  jesu  srpkinje  sponzoruse  hehehe  kada  vasi  ocevi  ne  zele  vise  da  vas  drze  u  kuci  onda  vi  ste  primorane   da  nadjete  nekoga  koje  ce  vas  izdrzavati  to  je  surova  istina,  prvo  gledaju  interes  pa  onda  malo  zara  ljubavi  a  seks  2  puta  u  mesecu  u  braku  pa  ostalo  vreme  na  facebook ..  trazimo  diskretnu  vezu..


Gost

#1523

2015-10-02 20:54

Momak  sve  svi  rekao  nase  zene  su  kurve  ali  vecina  od  mene  imas  lepinju


Gost

#1524

2015-10-02 20:56

pa  upravu  je  covek  sta  zene  traze  u  kasne  sate  na  netu  osim  nesto..  pa  ako  su  "domaaciicee"  neka  lepo  pajkila


Gost

#1525

2015-10-02 21:02

brate  slusaj  mojoj  zeni  nedam  da  nosi  haljinu  a  kamoli  minic  ja  sam  pravoslavac  vernik  to  se  mora  postovati   ne  cudi  se  kad  vidis  staniju  gocu  trzan   cecu  i  ostale  kurve  one  nisu  dobile  vaspitanje  nisu  odrasle  uz  pravoslavnu  veru,  zamisli  ti  kao  otac  gledas  tvoju  cerku  kako  se  vata  mazi   kako  se  seta  gola    kako  se  prca  sa  nekim  kriminalcem   ja ?  ja  da  sam  otac  ove  male  stanije  ja  bi  je  ubijao  od  batina  ali  zestoko  pa  posle  oterao  iz  kuce