SPRECITI KRADJU RTS OD 1 JANUARA

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji SPRECITI KRADJU RTS OD 1 JANUARA


Gost

#151

2015-10-08 14:55

Neka skrembluju program, pa ko hoce da gleda neka plati a ko nece nemoze da ga gleda!!!

Gost

#152

2015-10-08 15:02

Zato što ne mora ovaj narod da izdržava 1500 ljudi KOJI NIŠTA NE RADE!!!

Gost

#153

2015-10-08 15:36

Zato sto je i ovo nacin da se bar malo oduđre lopovluku i jaracu od ovog vec jadnog i bednog naroda.Pa mozda i uspe

Gost

#154

2015-10-08 16:02

Zato sto imam sve manja i manja primanja, a više obaveza za plaćanje
TAMARA

#156 JEDNA PESMICA ZA RTS :)

2015-10-08 16:24

.

ER TE ESU CRNO TI SE PISE, NECEMO TE MI PLACATI VISE
DOSTA SI NAS KRAO, A PROGRAM NAM NISI DAO!!!
BOLJI ZIVOT NECES VISE REPRIZIRATI
SAD CES MALO FINANSIJKI KRIZIRATI
SAMI CETE SEBE SPASAVATI
NECETE NAROD VISE ZAJEBAVATI!!!
STRANICA NA FB JE
 RTS Lopovi


Gost

#157

2015-10-08 17:40

rts ne gledam ne zanima me

Gost

#158

2015-10-08 17:40

Zato sto je ovo harac. Ja placam uredno kablovsku svom operateru, neka oni naplacuju od njega. 1300 din. placam 120. kanala, a 500 din. treba da platim za tri kanala. Ma nemoj! Ma nemoj! Neka naplacuju od onih skaradnih, nazovi nacionalnih, televizija.

Gost

#159

2015-10-08 18:08

Ne zelim da placam prikazivanje serija od pre 30 godina po 1000 puta...!!!!!!!!Nijihov kanal ne gledam i nemam ga na daljinskom upravljacu.

Gost

#160

2015-10-08 18:29

Zato sto mi vise ta RTS ide na zivce dokle vise da nam uzimaju i ovo malo sto imamo para , neka iskljuce njihove kanale mi cemo gledati sta hocemo.A ne sta mi oni nude i podmecu .

Gost

#161

2015-10-08 18:42

Program RTS-a nije adekvatan gradjanima Srbije, prema tome, nadjite šemu i način plaćanja onima koji žele da vas gledaju. Ja plaćam kablovsku i nemam nameru da plaćam duplu pretplatu ili taksu (svejedno kako se zove), jer je kablovski korisnik sklopio ugovor sa RTS-om i plaća im prava na programe. Da bih gledao glupi fudbal, politicare koji pricaju nebuloze i jos gluplje tv emisije i serije i ko zna kakve jos gluposti, to se ni u jednoj drzavi ne placa pa ovo smatram kmetskim nametom.

Gost

#162

2015-10-08 19:05

Zato sto ova Drzava samo gleda namete da servira ovim jadnim nezaposljenim Srbima. I samo lazu. Sto bi gledao lazi na toj televiziji, nije mi potrebna neka je iskljuce. Porucio bi Vucicu da sedne iz prrspektive nezaposljenog da gleda. A ne da prica kako je uradio ovo i ono. Nista on nije uradio vec nastavio gde su ptedhodni stali.

Gost

#163

2015-10-08 19:17

placam kablovsku pa jos i rts to niko i ne gleda neka ga iskljuce lopovi

Gost

#164

2015-10-08 19:37

No coment


Gost

#165

2015-10-08 19:52

ZAR DA PLAĆAM za duhovno đubre koje mi se preko antene uvlači u dom i truje mi decu i od njih stvara ološ poput ovih u skupštinu koji pretaču iz šupljeg u prazno , optužujući se ko je više krao. ZAR DA PLAĆAM za kulturu kojoj je ministar čovek koga nisu naučili šta je uredno ošišana i očešljana glava, već mu je frizura ko pašnjak preko koga su protrčale ovce i onda kokoške napravile gnezdo. ZAR DA PLAĆAM za izveštaje o pederizaciji Srbije i paradi SRAMA dok pravoslavni popovi ćute. ZAR DA PLAĆAM muziku koju i zvode bludnice i poremećeni koji su na nivou životinja , i kojima nije ništa sveto .Šta ćemo tek sa verskim ( hrićanskim ) grupacijama gde pripada i pravoslavlje gde imamo drugu Božiju zapovest koja zabranjue pravljenje i klanjanje idolima-----Znači neko mi na silu preko antene gura polubogove i idole u kuću i ja to moram da platim . A šta je sa slobodom savesti i prava na veroispovest--koje su zakonom osigurane ZAR TO NIJE KRŠENJE LJUDSKIH PRAVA KOJE SU USTAVOM ZAGARANTOVANE. Đubre ne gledam i đubre neću da platim. Finansirajte se od reklama --tržišno privređivanje--preživi ili nestani ( ionako ste nula).
TAMARA

#166 Re:

2015-10-08 20:42

#165: -  

 

Sto bi se reklo zaglibio nas, nema dalje. Hajmo jednom biti slozni i istrajati.Do nove godine cemo srusiti sljam, olos i gamad.Ne,nisam nepristojna sto njih tako zovem jer onako kako oni nas tretiraju bas kao da smo gamad koju treba istrebiti jer nismo zakonom zasticeni. Mi kao ljudi za njih ne vredimo.Tretiraju nas kao jeftinu crnacku radnu snagu, hrane nas kao da smo u Etiopiji, a standard nam je ko u Rumuniji osamedestih godina (ko se seca) nazalost...Toga se secam ja, koja sad imam 45 godina,sto znaci da nista u zivotu nisam imala, koja sad nemam posao, koja imam i unucice kojima ni mali pokloncic ne mogu da kupim.Citavog zivota se odricem svog zivota jer od drugih nikako na red da stignem. DOSTA JE BILO BRATE VUCICU, ZNACI DOSTA! Ja ne mogu vise da podnesem ovu mentalnu gimnastiku u mojoj glavi od celokupnog naseg domaceg programa, sve su pokvarili, pa cak i Baby TV .....Zarezala bih na sav glas od pomisli ko mi kroji sudbinu, ne mogu da dopustim to.

Ne mogu!
Ne zelim!
Necu!!!
Ko zeli neka se pridruzi, osecam da vas je jos mnogo koji ste povredjeni kao i ja. kao osoba, i kao ljudko bice.
Kokar Tamara

 
 
 

Gost

#167

2015-10-08 22:17

Nek oni naplaćuju od kablovskog operatera!

Gost

#168

2015-10-08 22:35

Ne gledam rts, smatram da su jadna televizija i nemaju pravo da nameću narodu bilo kakve račune. Retko ko ih gleda, neka se ugase.

Gost

#169

2015-10-08 23:31

Zato sto je ovo cista pljacka,dosta vise

Gost

#170

2015-10-09 06:28

Udruzena banda

Gost

#171

2015-10-09 08:19

ne zelim da placam TV pretplatu
TAMARA

#172

2015-10-09 08:38

http://www.peticije24.com/spreciti_kradju_rts_od_1_januara
VUCICU PEDERU PRODAO SI SRBIJU!
I ZAPAMTI PEDERU
NE GURAJ NAM RUKE U PRAZNE NOVCANIKE,
NECEMO DA PLACAMO VASE BAHANALIJE,
ORGIJE, I PUTOVANJA I SLICNA SRANJA,
TOMINE DIPLOME I HALJINE ZA DAMU,
HOCEMO DA ZIVIMO I JEDEMO HRANU!
NECEMO DA SLUSAMO,
NIKOGA SA VLASTI
JER JE DOSLO VREME
VLAST MORA PASTI!!!
VUCICU PEDERU PRODAO SI SRBIJU!!!
BEOGRAD NA VODI PAZI STA SE ZGODI
KAD IZDAJNIK DOMACI RASPRODAJU LJUDI VRSI
PRETI TRAZI BEZ MILOSTI NI KRAJ SE NE SLUTI
ALI BICE SRANJA VERUJ MENI
VERUJ MENI KAO ZENI
KOJA IMA VECA MUDA OD SVIH VAS PAUKOVA!!!!
JA SAM ZA ISTINU A TI ???
POSTEDI NAS SVOJIH SRANJA
I LAZNIH OBECANJA
JER BIO SI VUCIC PEDER I OSTANI DOSLEDAN SEBI
A NAS OSTAVI MA MIRU DA NE BI SVIRO PO KLAVIRU!!!!!!
VUCICU PEDERU STA TI IMAS ZA VECERU!?


Gost

#173

2015-10-09 08:44

Zato sto podrzavam moju mamu

Gost

#174

2015-10-09 08:47

Mogu licno da vam dam saznanja o kradjma koje postoje u RTS.
Zloupotrebe za koje imam saznanja de ticu Ugovaranja i odlucivanja pri realizaciji snimanja.
NPR serijal Selo gori....


Gost

#175

2015-10-09 09:19

Pljacka je pljacka, kako god je nazvali i u kakvu god oblandu je zavili - nebitno da li je DS, SPS, DSS ili SNS u pitanju.