ТРАЈНО ЗАБРАНИТИ ЦРНОГОРЦИМА ДА БУДУ НА РУКОВОДЕЋИМ МЕСТИМА У СРБИЈИ!


Gost

#26

2015-10-23 19:10

Зато што сам овог мишљења већ 50 година.


Gost

#27

2015-10-23 20:23

Godinama Crna Gora nicim ne pokazuje Korektan odnos prema Srbiji.Vreme je da I mi jednom Kazemi dosta

Gost

#28

2015-10-23 20:23

Zato sto smatram da je to nesto potpuno normalno... Nalaze se u svim porama sistema u Srbiji a po zakonu su strani drzavljani a zive ,rade na crno , rade u srpskim drzavnim ustanovama a poznajem i sudskog izvrsitelja koji je crnogorski drzavljanin. Da li mislite da bi Srbin mogao raditi u bilo kojoj crnogorskoj drzavnoj upravi?

Gost

#29

2015-10-23 20:27

ne samo Crnogorci, nego svikoji se ne izjašnjavaju kao Srbi,nemogu biti rukovodioci u domaćim kompanijama.

Gost

#30

2015-10-23 20:50

Srbi treba da uzvrate nepostovanje crnogorcima i da ih sve otera iz Srbije mrs u crnu goru.......

Gost

#31

2015-10-23 21:52

Zato sto mi je dosta nepravdi i izdaja, ako smo mi ovakvi kakvi smo u komsiluku, pa sta ce onda biti kada nas napadne veliki neprijatelj.U pomoc se zove kad se ima koga, a oni pomoci od nas vise nece dobiti.

Gost

#32

2015-10-23 21:52

То је требало урадити још пре 2000 године као и то да нам сва правни систем држе Црногорци. Судство, тужилаштво, адвокатску комору, Уставни суд Србиоје, и треба сваком Црногорцу испоставити фактуру за школовање у Србији коју је платио Порески обавезник Србије. Када су још 1945 године па до данашњих дана Црногорци долазили у Србију нису имали у ђепу ни празну најлон кесу а данас имају да више незнају где све и шта имају. позз. ДРАГАНешковић


Gost

#33

2015-10-23 23:08

Iz svima poznatih razloga dajem potpis ALI OSTAJE NEJASNO ZAŠTO  PETICIJA NIJE PROŠIRENA I NA OSTALE .....? 


Gost

#34

2015-10-23 23:10

Slavica Jovanović, bravo!!!

Gost

#35

2015-10-23 23:17

Nasa deca treba u svojoj zemlji da ciste ulice sa diplomom fakulteta,da se odaju kriminalu drogi...jer nemogu da nadju adekvatan posa zato sto crnogorci dovlace svoje,cesto sa osnovnom skolom postaju direktori,zavrsavaju skole na isti nacin..a politicari ,koji su crnogorci dopustaju u ime naroda nepodosljiva ponizenja od strane istih..SRBIJA JE BUKVALNO OKUPIRANA CRNOGORCIMA I TOME MORA DOCI KRAJ..SVA RADNA MESTA PROVERITI JER OVO JE ZEMLJA SRBIJA I SRBIMA JE MESTO UNA RUKOVODECIM POLOZAJIMA A NE STRANCIMA KOJI SU I SVETOG SAVU ZATO STO JE SRBIN IZBACILI IZ NJIHOVOG TAKOZVANOG CRKVENOG KALENDARA..A TO SE NIKAD NE PRASTA NITI ZABORAVLJA...

Gost

#36 Re:

2015-10-23 23:20

#32: -  

 ...bravo,tako je..

 


Gost

#37

2015-10-24 05:09

Sve Crnogorce isterati iz Srbije jel su oni strani drzavljani.

Gost

#38

2015-10-24 06:10

Imamo toliko naseg srpskog naroda skolovanog da ja ne vidim potrebu za uvoz ni kadra ni radne snage

Gost

#39

2015-10-24 07:14

zato što mi je pun k...c tih ulizica i poltrona koji studiraju po 15 godina u Srbiji i postaju najbolji kadrovi.svaka čast izuzecima ali je ogroman broj POLTRONA koji samo znaju da laju a u stvari teške budaletine.

Gost

#40

2015-10-24 07:34

Zašto, pa zato što ih organski ne podnosim, zato što su se odomaćili. Stočni vagon i teraj do granice. Dosta je ponižavanja sve zaposlene na rukovodećim mestima izbaciti, sve oduzeti državljanstvo i sva prava, nekretnine stečene u Srbiji!!! MARŠ IZ SRBIJE ĐETIĆI! Idite kod Hašima Tačija u Prištinu neka vas on zapošljava i školuje! Hoćete u Beograd, e onda školarina tri puta skuplja studenski domovi četiri puta skuplji za crnogorčine. Kao za sve strance koji se školuju! Ako im se ne sviđa za Podgoricu ili Prištinu nema više gotovo je sa dupeliscima onaj vaš Njegoš i kralj Nikola se prevrću u grobu zbog sramne politike prema Srbiji. Još jednom MARŠ NAPOLJE IZ SRBIJE!!!!

Gost

#41

2015-10-24 10:14

Njihovo sadašnje prihvatanje UNESKO-a na Kosovu nije moj jedini razlog za potpisivanje ove peticije . Stara je ovo pesma - da su Crnogorci uglavnom direktori u svim boljim i velikim firmama ...i bili , a mnogi i ostali . Ja pratim ovo stanje već ,najmanje 4 decenije , i kada se intervjuiše neki direktor na Televiziji -skoro u 99% se čuje CRNOGORSKI NAGLASAK i njihova JEKAVICA...,na svim "mjestima" ! Gordi su i prepotentni i vrlo lako zapošljavaju SVOJE - pošto se lako prepoznaju medjusobno ali i po "plemenskim prezimenima" . Da je do mene , ja bi ih već odavno isprašio iz Srbije .
Ja sam po nacionalnosti mešavina Slovačke i Madjarske nacije ali pošto sam išao u Srpske škole do kraja Fakulteta , Srpski mi leži ipak najbolje . Ovu primedbu sam napisao samo zato što su mi i Madjari u Vojvodini vrlo sličnog ponašanja kao Crnogorci ...,ako se dohvate neke kožne fotelje, odmah "ližu " i Beogradu i Budimpešti ..,užasno su dvolični i nepošteni i zato bi možda i njima trebalo uputiti peticiju da se uklone sa rukovodećih mesta ..,ali i iz politike i dati im samo nešto malo mesta u parlamentu -tek da se naznači "miris" demokratije .
Ako , nedaj Bože dodje do pitanja sličnog kako na Kosovu ...listom će biti za MADJARSKU . Garantovano 1!!! Neznam samo šta od njih očekuju -jer i njima treba samo teritorija i obradiva zemlja..,a ne JUGO-MADJARI ..,kako nas oni zovu . Oni tamo -preko su još dvoličniji od naših Madjara .
Eto , mog razloga za potpisivanje ove VAŽNE PETICIJE .
S poštovanjem , Vaš nišlija iz Bajše. To je bila moja prava domovina i od srca mi je žao što nisam ostao na Fakultetu za asistenta , sada bi već bio redovni Profesor -garantovano !!!

Gost

#42

2015-10-24 13:51

Crnogorci propast!

Gost

#43

2015-10-24 14:43

Zbog djubradi iz Crne Gore..čast Srbima koji to jesu..iako zive u Ctnoj gori..Ali vreme je da se razgraniči ..prijateljska Crna Gora i ostala stoka koja dole zivi...

Gost

#44

2015-10-24 14:45

vecito nam vode preduzeca iz drugih republika pogotovu crnogorci i danas ako nisu nasi drzevljani a imaih svuda na rukovodecim mestima pa i u politici setitese da tadic nije imao srpsko drzevljanstvo bio presednik stranke pa drzave dok nisu novinari otkrili a onda za 24 sata dobio drzevljanstvo bez ikakve procedure dosta vise trebalobi zabraniti svima koji nemaju drzevljanstvo srbije a iz bivse jugoslavije da nemogu raditi u srbiji jer nasa deca nemaju mesta za rad dozvoljavanje registracije preduzeca strancima nije nista drugo no pljacka u saradnji sa nekim od politicara zar nije tako pranje novca jos nesto zasto studenti iz cg imaju ista prava i finansiranje drzavnim parama

Anonymous

#45

2015-10-24 15:09

ПОДСЕЋАЊА НИШКИМ  СТУДЕНТИМА У ЦРНОЈ ГОРИ ПСОВАНА ЈЕ СРПСКА МАЈКА А  ЦРНОГОРСКИ СТУДЕНТИ У СРБИЈИ ИАКО СУ СТРАНИ ДРЖАВЉАНИ УЖИВАЈУ СВЕ ПРИВИЛЕГИЈЕ ИАКО ЦРНОГОРЦИ ПЉУЈУ СВЕ СРПСКО! У БЕОГРАД ДОЂУ СА ГУСЛАМА РАЗМИЛЕ СЕ ПО АУТОБУСКОЈ И ЖЕЛЕЗНИЧКОЈ СТАНИЦИ СА КАНТИЦАМА СМРДЉИВОГ НИКШИЋКОГ КОЗЈЕГ ШИРА ЈЕДИНОМ ИМОВИНОМ КОЈУ РАСПОЛАЖУ И ОНДА ПЉУЈУЋИ ПО СРБИМА ДОЛАЗЕ ДО ОГРОМНИХ ИМЕТАКА И ВЕЛИКОГ БОГАТСТВА! ИСПИТАТИ ИМ ПОРЕКЛО ИМОВИНЕ ОДУЗЕТИ НЕЛЕГАЛНО СТЕЧЕНО У ВРЕМЕ КАД У СРБИЈИ РАТНИ ВОЈНИ ВЕТЕРАНИ УМИРУ ОД ГЛАДИ , ВРАТИТИ ИМ ЊИХОВЕ ПЛАСТИЧНЕ КАНТИЦЕ ЗА КОЗЈИ СИР , ПРОТЕРАТИ ИХ ГОВНАВОМ МОТКОМ СА СВИХ ФУНКЦИЈА ЈЕР РАДЕ ПРОТИВ ИНТЕРЕСА СРБИЈЕ ДЕЦЕНИЈАМА И ЈОШ ШПИЈУНИРАЈУ СРБЕ ЗА АЛБАНЦЕ , МУСЛИМАНЕ , КАТОЛИКЕ И АМЕРИКАНАЦА !

 

 

Anonymous

#46 УБИЈ ЗАКОЉИ ДА СРБИН НЕ ПОСТОЈИ ПРВО СУ УЗВИКИВАЛИ ЦРНОГОРЦИ ! ШТА ОНДА ОЧЕКУЈЕТЕ ОД АЛБАНАЦА ?

2015-10-24 15:16

 
УБИЈ ЗАКОЉИ ДА СРБИН НЕ ПОСТОЈИ ПРВО СУ УЗВИКИВАЛИ ЦРНОГОРЦИ ! ШТА ОНДА ОЧЕКУЈЕТЕ ОД АЛБАНАЦА  ДРУГО  ? ПОДСЕЋАЊЕ : НАЦИСТИЧКЕ ОРГИЈЕ НА ЦЕТИЊУ У РЕЖИЈИ УЈКА СЕМА
 

Сећате ли се Срби кад су Црногорци на Цетињу пре три године узвикивали : -Убиј , закољи да Србин не постоји !

И ону хрватску : Србе на врбе ! 
А онда се подметнути хулигани и подмукли Црногорци досетили па то на разноразним протестима много касније узвикивали другачије : Убиј закољи да Шиптар не постоји ! Све се то заправо орило из милогорских грла , јер су од Запада добили задатак да компромитују Србе и прикажу их дивљацима .
Све  ратнохушкачке кованице у сарадњи са Ујка Семом и доларску надокнаду одрађивали су љигави Црногорци највећи противници Православља!
 
 

Anonymous

#47

2015-10-24 15:24

Поп Влада Зечевић Црногорац 1945 . године као тадашњи  полиције забранио је трајни повратак на Косово и Метохију за 250 000 хиљада српских породица . Србине , не веруј Црногорцу .

 
МИЛОГОРСКОГ ЗЕТА У ХАГ !

#48 МИЛОГОРСКОГ ЗЕТА У ХАГ !ДА СЕ ВУК ДРАШКОВИЋ ШТО ХИТНИЈЕ ИСПОРУЧИ ХАГУ !

2015-10-24 15:28

МИЛОГОРСКОГ ЗЕТА У ХАГ ! ДА СЕ ВУК ДРАШКОВИЋ ШТО ХИТНИЈЕ ИСПОРУЧИ ХАГУ ! http://www.peticije24.com/108163


Gost

#49

2015-10-24 16:23

Crnogorci si glasali me]u prvima ya neyavisno kosovo,albance vi[e vole od srba,svi su studirali u beograd po 15 godina,sada svi rukovode direktori su vode grad a srbi u svojok zemlji na zavodu zbog njih,kada odemo tamo biju srbe a ovde su dovukli u beograd porodice svi su direktori u ministarstva godinama.srbiju svi koriste i beograd i svi mrze. čak i rialit šou svaki dolaze u beograd da uzmu pare iz srbije a kada odemo dole srbi su najgori i dobiju batine,uništavaju crkve kao Tači. Treba ih oterati iz beograda osloboditi mesta za narod iz srbije.

Gost

#50

2015-10-24 17:43

Zato što mi ih je više svih dosta .Najmanja prava u Srbistanu imamo mi Srbi !!!