ТРАЈНО ЗАБРАНИТИ ЦРНОГОРЦИМА ДА БУДУ НА РУКОВОДЕЋИМ МЕСТИМА У СРБИЈИ!

Мојтенегро

#76

2015-10-27 10:30

Зато што су ми се згадили. Узимао сам здраво за готово да су нам браћа, али у последњих 20 година сам се освестио и схватио да су нам непријатељи. Оно пријатеља Црногораца што имам, вреде као људи, а све друге сматрам за непријатеље. Дебело морају да се помуче да ме убеде у супротно. Према Црној Гори подићи бетонски зид. У Србији ће се драстично смањити стопа криминала када њихови "кадрови" на високим позицијама буду протерани у ту фекалију од земље.

Пријатељ мојих непријатеља је и мој непријатељ !

#77 Први почасни грађанин Подгорице још од 2007 . је Стипе Месић . А Тачи и Рама Улциња !

2015-10-27 12:22

Први почасни грађанин Подгорице још од 2007 . је Стипе Месић . А Тачи и Рама Улциња !

 

 Пријатељ мојих непријатеља је и мој непријатељ ! Стипе Месић је први  почасни грађанин Подгорице од 2007 . године али исто тако у Албанији је почасни грађанин и има улицу . Коме Срби верујете ? Католицима ?!

 


Anonymous

#79 Re: Re: Први почасни грађанин Подгорице још од 2007 . је Стипе Месић . А Тачи и Рама Улциња !

2015-10-27 13:32

#78: - Re: Први почасни грађанин Подгорице још од 2007 . је Стипе Месић . А Тачи и Рама Улциња  Стипе Месић је први  почасни грађанин Подгорице од 2007 . године али исто и почасни грађанин Приштине , али и почасни грађанину Албанији где има и своју улицу ! Коме Срби верујете ? Католицима ?!


Gost

#80

2015-10-27 14:05

Zato što na visoke državne i rukovodeće funkcije dolaze ljudi koji nemaju veze sa Srbijom i srbskim narodom.Nije im Srbija u srcu,i prema njoj nemaju domaćinski odnos,

Gost

#81

2015-10-27 15:04

Bio i ostao za Srbiju. Crnogorci nek idu tamo odkle su pa neka tamo budu direktori. A za državu sam odabrao Nikaragva jer piše Srbija i CG a ne SRBIJA pri potpisivanju peticije. U CG nisam otišao od kada su priznali Kosovo niti ću ikad otići. Niti ja niti bilo ko od moje familije. I nemoj mnogo da pljuju Mila jer su ga ONI sami izabrali.


Gost

#82

2015-10-27 15:13

Ja sam srpkinja iz Hrvatske. 1991, kada je poceo rat u Hrvatskoj, dospela sam sa dvoje male dece u Crnu Goru. Crnogorci su takve gnjide, da su ustase za njih male mace. Takve ljigavce jos nisam srela. Osetila sam na svojoj kozi ko su i videla sta su. Zato se pridruzujem ovoj peticiji. Tad sam se zarekla da u Crnu Goru nikad necu otici ni na letovanje da mi neko zlatom plati. I pri tome ostajem. 

PETICIJA ZA UKIDANJE KOMUNALNE POLICIJE POTPISITE PETICIJU JER SU U KOMUNALNOJ POLICIJI- CRNOGORCI!

#83 PETICIJA ZA UKIDANJE KOMUNALNE POLICIJE POTPISITE PETICIJU JER SU U KOMUNALNOJ POLICIJI- CRNOGORCI!

2015-10-27 15:59

PETICIJA ZA UKIDANJE KOMUNALNE POLICIJE POTPISITE PETICIJU JER SU U KOMUNALNOJ POLICIJI- CRNOGORCI! SILNI I BESNI I ZELJNI IZIVLJAVANJA NAD SRBIMA!

PETICIJA ZA UKIDANJE KOMUNALNE POLICIJE
http://www.peticije24.com/peticija_za_ukidanje_komunalne_policije

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-10-27 18:04



Gost

#85

2015-10-27 18:17

Crnogorci su ceo vek ziveli parazitski , otimali hleb iz tudjih usta . Vec deset godina su druga drzava i strani drzavljani. Nek idu kod Tacija . Trutovi i bezboznici milogorski.


Gost

#86

2015-10-27 19:46

Dosta bre vise i njihovihbstudenata i direktora na nas racun!

Gost

#87

2015-10-27 22:49

ne zelim da mi takva gamad od ljudi vode bilo sta u mojoj zemlji i u mom gradu.
Иза 9. марта 1991. године и 5. октобра. 2000. године стоје исти налогодавац ! Српски Покрет Обнове

#88 Иза 9. марта 1991. године и 5. октобра. 2000. године стоје исти налогодавац ! Српски Покрет Обнове

2015-10-28 11:51

Иза 9. марта 1991. године и 5. октобра. 2000. године стоје исти налогодавац ! Српски Покрет Обнове , Црногорци и Запад1 Владан Дугоњић из Липолиста шамарао Споменку Јовић

 
Како је Владан Дугоњић из Липолиста оснивач СПО "разоружао" Споменку Јовић је доказ да иза 9. марта 1991. и 5. октобра 2000. године стоји СПО и Црногорци
 
06. октобар  2000. године 
 
Како је Владан Дугоњић разоружао Споменку Јовић у РТС-у
Чекао сам десет година
Пропустили смо да ово исто урадимо још 9. марта 1991.
- Помоћу ове справице, она је свако вече у пола осам узнемиравала годинама моју душу - показује тв микрофон, свој "трофеј" Владан Дугоњић, 40-годишњи машински инжењер из мачванског села Липолист код Шапца.
 
- Ово сам лично отео од Споменке Јовић. Док је још горела Скупштина, они су на само неколико стотина метара монтирали прилоге за други Дневник. Пролетео сам кроз запаљено приземље, долетео до не знам тачног којег спрата и затекао их на самом чину злочина. Није веровала шта јој се дешава, истргнуо сам јој ово из руку, развалио шамарчину и то је једина дама коју сам у свом животу ударио. Могао сам је и убити, ипак успео сам савладати бес, пљунуо сам је после шамара и рекао: "Нека ти даље бог суди, ја сам моје обавио".
 
У том тренутку видео сам да изводе Комракова, да га "милују" са стране ко стигне и ко га дохвати, видео сам разбијеног Милановића, скупио се ко мука једна. Толико су сви били бедни да су ми се у моменту смучили. Толико су били ниски да је и ударац било сувишно по њима пружити. Колико год су били силни док су "бљували" ватру годинама преко екрана, сада су били толико бљутави да ни честити бес у мени нису могли изазвати.
 
- После скупштине - наставља даље Владан своју причу, док му је брада још жута од сузавца, а обрве и трепавице спечене од шок бомби - ја сам са Чачанима похитао ка Таковској. Телевизија ми је била већи мерак од саме Скупштине. Војници који су нас сачекали са борним колима испред Телевизије, гледали су нас са симпатијама, са једним сам се онако из затрке изљубио, из саме зграде телевизије полетеле су шок-бомбе. Падао сам и устајао док нисам пролетео ватру и приземљу. Запалио ми се рукав од јакне, један момак из Чачка ме је угасио и наставио сам даље. А они, ко мишићи у рупи завучени, дрхте, знају шта их чека. Ипак, имали смо толико разума да се задовољимо са васпитним мерама шамарања.
 
- У тренуцима док сам кроз ватру летео, само сам мислио: "Боже колико ноћи је одавде мени јада нанесено. Кренуо сам - наставља своју причу Владан Дугоњић - са својим Шапчанима и у глави ми је била само једна мисао, не вратити се у Шабац необављена посла.
 
Већ десет година жалим са тим 9. мартом, и тада сам био у јуришу. Тада нисмо успели, ево сада се живот поново вратио у мене. Био сам спреман да у телевизију уђем па макар и без очију остао.
 
- Четири дана држао сам барикаде на лозничком путу, четири вечери био сам на тргу у Шапцу и увек сам мислио: "Нема од овог свируцања ништа, ваља ићи у престоницу и из рупе извадити зликовце...
 
И тако и би...
 
Драгорад В. Мисојчић
преузето из "Гласа Јавности "
 
 
Поводом овог текста обратила сам се Удружењу  новинара Србије и затражила да сви новинари буду рехабилитовани , јер су жртве Српског Покрета Обнове убаченог у Србију од стране Црногораца америчких кадрова да у Србији створе хаос , пале, руше , уништавају по налогу Запада и пребијају новинаре .
С.Ј.
 
 
 
 
     


Gost

#89

2015-10-28 21:19

Da bi se uzeli jednom u pamet.. Zasto bilo ko da nam vlada??? dali smo mi glupi??!! Mislim da nismo....

Gost

#90

2015-10-28 21:22

Priznali kosovo i još 1oooooo razloga...
УБИЈ СЕ ЦРНОГОРЧИНО БОРОВИЋУ КО ТИ БРАНИ И ТИ И ТВОЈА СВАСТИКА ДАНИЦА ДРАШКОВИЋ

#91 Црногорчина Боривоје Боровић зет Данице Драшковић не може да сакрије мржњу према Србима!

2015-10-29 13:08

 

Црногорчина Боривоје Боровић зет Данице Драшковић не може да сакрије мржњу према Србима!
Црногорац - Бијелопољац Боривоје Боровић само је трбухозборац своје свастике и Ватиканске продужене руке Данице  Драшковић ! Што је баби мило то јој се и снило . Нек иде у Црну Гору па нек чисти своје двориште . Ко је он да говори ко треба да се ликвидира . Нек се убије ако му се убија , црногорски безбожник ! Младић је јуначина . Србин ! Србенда . А шта мисле Данице Драшковић зетови , Србе се не дотиче . Знају Срби да су им Црногорци душмани и да воле доларе . Кад је клан Бошковић - Драшковић пљачкао Србију није се чуо да је жив .
Боровић тврди да би се он убио ! Убиј се ко ти брани .
 

ПРАВОСЛАВЦИ СЕ НЕ УБИЈАЈУ ! УБИЈ СЕ БОРОВИЋУ ЦРНОГОРЧИНО КО ТИ БРАНИ! ТО  СВОЈОЈ СВАСТИЦИ ДАНИЦИ ДРАШКОВИЋ И ЊЕНОМ ВУКУ ДРАШКОВИЋУ ОНИ СУ ДО ГРЛА У КРИМИНАЛУ БОРОВИЋУ! У ВАТИКАНСКОМ КРИМИНАЛУ! ОСТАВИТЕ СРБЕ НА МИРУ ВУЦИБАТИНЕ АМЕРИЧКЕ !


Gost

#92

2015-10-29 15:37

Crnogorci nam nisu prijatelji i moraju se vratiti u svoju CG

Anonymous

#93 Re: Црногорчина Боривоје Боровић зет Данице Драшковић не може да сакрије мржњу према Србима!

2015-10-29 17:11

#91: УБИЈ СЕ ЦРНОГОРЧИНО БОРОВИЋУ КО ТИ БРАНИ И ТИ И ТВОЈА СВАСТИКА ДАНИЦА ДРАШКОВИЋ - Црногорчина Боривоје Боровић зет Данице Драшковић не може да сакрије мржњу према Србима! 

 Црногорац Боривоје Боровић адвокат зет Данице Драшковић не може да сакрије мржњу према Србима! Поручује Србину Православцу Ратку Младићу да се убије ! А шта би друго ватикански доушник ?! Без образа и части . 


Gost

#94

2015-10-29 18:40

Slazem se sa vama......stim sto bih im ja ukinuo jos mnogo toga.Bitno je krenuti od neceg.

Gost

#95

2015-10-29 19:37

Zato što sam probao da radim u CG i osetio šta smo mi za njih. Sve ih treba najuriti iz Srbije i zaposliti našu decu.

Gost

#96

2015-10-29 21:48

Slazem se sa peticijom!

Gost

#97

2015-10-29 21:53

Dosta mi je vise tih seronja i izroda Srpskog roda. Kako bi bilo da se ja iznasnim,,Sta si po nacionalnosti" a ja kazem posto sam iz Macve ,,Macvanin" svasta tako i oni mrce jedne i jadne Mars iz Srbije.

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2015-10-30 03:46



Gost

#99

2015-10-30 06:11

Zato što stručni i pošteni Srbi u svojoj zemlji ne mogu da budu rukovodioci od crnogorskih laktaša sa kupljenim diplomama.

Gost

#100

2015-10-30 06:23

Kad već imaju svoju državu neka se tamo zapošljavaju, imaju Mila dekana neka slušaju njegova predavanja i imaju svoju braću albance pa neka tamo proširuju svoja univerzitetska znanja i neka poprave svoju pravoslavnzu genetiku sa Nato borcima.
Našu lošu Srbiju neka ostave našoj deci i narodu.
Žalosno je da su od galebova postali obične svrake.