Peticija da Partizanove legende preuzmu vođenje FK Partizan

Peticija da Partizanove legende preuzmu vođenje FK Partizan / Saopštenja / Proglas vernosti!!! / Komentari


Gost

#1

2015-12-14 18:22

Moj Laki Topalovicu,sve se to vec manje-vise zna,treba prvo krenuti od navijaca koji preskacu sa juga na istok i love koje pevao protiv uprave i babovica,to su ti koji ih drze na funkcijama,peglaju robije svoje i imaju ko zna kakve protiv usluge od ove uprave..PxFxCx

Gost

#2

2015-12-14 18:23

Svaka ti je ko Njegoseva,obican sns otpad,ubacen od strane velikog vodje da unisti Instituciju.

Gost

#3

2015-12-14 18:39

Napred Partizan!!!

Gost

#4 Re:

2015-12-14 18:51

#1: -  

 Slazem se, JUG treba da pokaze pravu ljubav prema klubu i reaguje u interes kluba, a ne za svoj licni i interes uprave, jer na taj nacin i sami imaju odgovornost za stanje u klubu, nema potkupljivanja, nema dila sa ovakvim upravama!


Gost

#5

2015-12-14 20:07

Ljudi ovo je borba za opstanak nasu Svetinju borba svakog pravog partizanovca protiv lopova i cigana koji oce da ruse Partizan. Necemo to dozvoliti jer mi volimo Partizan i nikakve pudlice vucice nedice vazure naprednjaci politicari da nam uruse ugled. Partizan Partizanovcima. Smrt fasizmu ziveo Partizan!!!
bata ljuba
Gost

#6

2015-12-14 20:18

Bravo za ovo pisanije svaka ti je na mestu.Samo da ne ostane na papiru jer on trpi sve.DELA se pamte i za to je vreme.Predlazem miran protest ispred prostorija kluba,da na dostojanstven i civilizovan nacin kazemo sta hocemo a sta ne.Ovim putem i ja MOLIM LEGENDE koje pamtim i kao igrace.vratite nam parni valjak iz doba Ante Mladinica MOLIM VAS!


Gost

#7

2015-12-14 20:22

Mogli bi da se okupimo ispred stadiona, kao nekada za Stanoja.

Gost

#8

2015-12-14 20:51

Milos Vazura je najvece zlo on je najvise doprineo propastisvetog nam kluba!On mora da ode prvi!
Nik Zoro

#9 Motka breeeeee

2015-12-14 22:18

Svi čoporativno koliko god da nas ima da blokiramo stadion i izbacimo govna sa stadiona. Da se postave pravi sportski radnici iz Partizana ( provereni partizanovci-bivši igrači). Nema druge, sve ostalo je sviranje.... "Petru Dobrnjcu"........

Dezan de Babuneri

#10 Re: Motka breeeeee

2015-12-15 06:47

#9: Nik Zoro - Motka breeeeee 

 Molim vas da se ne zanosite glupostima . Treba da se vidi sta je realno da se uradi . Svi znamo ko drzi jug , sta se radi na jugu , ko drzi one koji drze jug .... A taj jug je srce i dusa nas Grobara , nas dom , nasa kuca , nasa svetinja . Tek kad se otera ciganska bagra , olosi koji su tu iz interesa , tek tad moze da se dela . U suprotnom , doci ce banditi sa naoruzanjem , svi strogo u crnom , mnogo namrsteni , prebice nekoliko ljudi , isamarati jos par , demonstrirati silu u pravom smislu reci i naravno NEodgovarati za tako nesto iako ce se sve to desiti pred narodnim milicionarima . 

Mislim da treba izuzetno pametan plan , u suprotnom pise nam se propast ... Zaista !