STOP ZABRANI I KAZNAMA HRANJENJU NAPUŠTENIH ŽIVOTINJA


Gost

#326

2015-12-21 07:01

Da li mogu da nas kazne ako hranimo vrapce, vrane, labudove i ostale ptice? Vrapci su skoro izumrli. Trebalo bi da nadležne institucije reše problem napuštenih životinja sterilizacijom i normalnim azilima, kao i da kazne neodgovorne vlasnike koji izbacuju čipovane životinje ili neće da ih čipuju da ne bi odgovarali kada ih izbace jednog dana.
Mary Ann
Gost

#327

2015-12-21 08:48

Vecu glupost u zivotu nisam cula!!!! -.-
Sad ce jos da kaznjavaju dobre ljude sto cine dobra dela?!!! Pa kuda ovaj svet ide???? :(


Gost

#328

2015-12-21 09:24

JBT ZIVO PA DI MI ZIVIMO I U KOJE VREMENU??OVO NIJE BILO NI KAD SU SPILJSKI LJUDI HODALI OVOM JEBENOM ZEMLJOM!!!!!?????

Gost

#329

2015-12-21 09:25

Zato sto ove morone nemogu da razumem. Opstine jace od zakona.

Gost

#330

2015-12-21 10:01

sebicni i zli izvesni ljudi koji primitivno i sebicno razmisljaju da samo oni treba da jedu i da samo njima treba omoguciti koriscenje svega dobrog u zivotu lepota je u davanju pa i tim jadnim dobrim bozijim dusama koje itekako osecaju i glad i zedj i bol i ljubav i zahvalnost volim ih i hocu da im pomognem

Gost

#331

2015-12-21 10:57

Taj propis je potpuno apsurdan. Kosi se sa elementarnim ljudskim vrednostima, empatijom i zeljom da se pomogne drugome. I to uopste nije problem. Napravili su od slona magarca. Toliko drugih, vecih i bitnijih stvari treba resiti u Beogradu. A tim propisom gradske vlasti pokazuju eksplicitno nepostovanje gradjana Beograda i eksplicitnu represiju prema svima nama. Kako se odnosimo prema zivotinjama, tako se odnosimo prema ljudima. Ljudi koji vole zivotinje su dobri ljudi. Pozdrav.


Gost

#332

2015-12-21 11:15

ne prihvatam nesuvisle stvari

Gost

#333

2015-12-21 12:13

Smatram da umesto zabrane , treba efikasnije kaznjavati one koje izbacuju zivotinje na ulicu ako se radi o psima ili mackama! Zar jadne zivotinje koje nisu krive da postoje,i zbog nesavesnih vlasnika dospeli na ulicu treba da umiru od gladi?Treba raditi na tome da se te jadne zivotinje sterilisu, da se otvore azili za njih. Za sve se nadju pare samo za te jadne zivotinje ne, a onda, kada ima ljudi koje hoce da im pomogne, treba kaznjavati. Ako je to normalno onda, stvarno nem sta da se kaze, padaju politicari na ispitu humanosti! Treba njih kaznjavati za donosenje takvih zakona!

Gost

#334

2015-12-21 13:08

to je sve maslo EU i dokaz koliko su ograničeni hteli smo to eto nam ga ....

Gost

#335

2015-12-21 13:52

ovo sam potpisao zato što i ja imam pse koji su nerazdvojni prijatelj odani su i neznaju za pakost oni nisu zahtevni treba im malo pažnje i oni će biti zadovoljni a ja i moja supruga gde god vidimo napuštene pse mi im kupimo i damo da jedu nevezano da li je to hleb ili meso kobasica ili hrana za pse ja sam protiv toga da se zabrani da hranimo napuštene i izbačene pse treba ih hraniti tada ni jedan pas neće nikoga ugristi.

Gost

#336

2015-12-21 15:21

Nehumano i ne ljudski je to sto pokusavaju da urade sa ovim zakonom . Izgleda hoce da kazne one kori imaju srce i dusu zato sto nisu bezdusni i zele da nahrane ta nevina,gladna i odbacena usta,ne bitno dali bilo ptica,pas ili macka . Grozim se svega ovog i a najvise onih koji su smislili ovaj zakon .

Gost

#337

2015-12-21 17:08

Svaki komentar je suvisan. Toliko toga bi imalo reci o ljudima ,empatiji,moralu,ljudskost zbog koje smo toliko ponosni ,samo ne znam na koju to ljudskost ,gde je ,kako se pokazuje,cime dokazuje? Daj Boze da ova peticija urodi plodom ,ali s obzirom kakva nam je vlast da budemo srecni dok ne donesu zakon da ubijaju one koji se hrane iz kontejnera.

Gost

#338

2015-12-21 17:55

Takva odluka je sramotna jer svako živo biće ima pravo na život bilo da je čovjek ili životinja. Ljudi su krivi što ima toliko napuštenih pasa i mačaka. Najjednostavnije je ubiti ih. Slijedeći zakon se možda bude odnosio na beskućnike.

Gost

#339

2015-12-21 20:56

Potpisala sam ovu peticiju zato što sam veliki ljubitelj životinja. Hranim napuštene životinje i podržavam ljude koji to čine. I sama sam udomila psa i da mogu usvojila bih ih još mnogo. Apelujem na sve ljude koji mogu nek učine isto. Te njuškice divne zaslužuju to.

Gost

#340

2015-12-21 23:39

Jer nije ljudski da se ne pomogne nemocnim bicima. To je duznost svakog covjeka!

Gost

#341

2015-12-22 04:30

Potpisao sam peticiju jer je zakon o zabrani hranjenja životinja o kojima se niko ne stara, van svake pameti. Baš me zanima ko je i kako obrazložio ovako nenormalan predlog zakona, a koje su ga sve budale prihvatile. Doduše, mislim da ćemo dogodine opet birati vlast, a ja ću se svakako setiti i ove abnormalnosti, pa ću glasati!

Gost

#342

2015-12-22 07:35

Umesto da se vlasti bave pitanjima i resenjima istih,zasto uopste ima toliko napustenih zivotinja na ulicama,kako da ih u tolikom broju zbrinemo,oni su osmislili jos jedan harac,te ne znam da li je nehumanije prema ljudima kojima je stalo ili zivotinjama koje nisu tu svojim izborom,sramno,sramno,sramno!

Gost

#343

2015-12-22 08:43

Volim životinje ,hranim mace,kuce,ptice i smatram da kakav si prema životinji-takva će ona biti prema tebi
u stanu imam ženku pit bula i papigu
i sve funkcioniše kako i treba
Nisu probldm lutalice-ujeć loši ljudi

Gost

#344

2015-12-22 09:13

Koja glupost zabraniti da se hrane zivotinje . Treba da nam budu zahvalni jer nedaju hranu , nemaju troškove i psi siti nediraju nikog. Treba svi da potpišemo . Ti koji su doneli taj zakon , treba prvo da isprobaju metod na sebi . tRBSA DA NAM SE PRIDRUZE I PODRZE DA KAZNJAVAJU NEODGOVORNE VLASNIKE I MONSTRUME KOJI IH SAKATE


Gost

#345

2015-12-22 11:32

Obožavam životh.nje treba im pomoći.
U glupostima kopiramo Zapad pa kopirajmo ih i u pažnji i brizi prema zivotinjama

Gost

#346

2015-12-22 11:39

Ovo morate proslediti na HUMAN SOCIETY INTERNATIONAL u Washington, bagva vadikalska razume jedino stap I sargarepu ! U Ankari ubacite bocu plasticnu u automat I pas lutalica dobije granule ! KAKO SE TOGA NISU DOSETILI ? Ja sam aktivista za prava zivotinja,Tomislav Krantic facebook   Mahatma Gandi je rekao da se vrednost jedne nacije ogleda u tretmanu prema zivotinjama ! 


Gost

#347

2015-12-22 11:51

Džukele drži u kući! Sve koje nisu po kratkom postupku. Srbija za donošenje zabrane a vi retardi u kaveze!

Gost

#348

2015-12-22 14:32

Zato sto ih volim vise od nekih ljudi, i kada nebih imala za sebe ja bih njima dala da jedu a takve zlobne ljude bih zatvorila da gladuju.

Gost

#349

2015-12-22 17:12

Zato što je neprihvatljivo da budu kaznjeni humani ljudi koji hrane nesrećne odbačene životinje umesto da budu kaznjeni neodgovorni ljudi koji su ih odbacili. Zar u našoj zemlji zaista nema pameti, svesti i ljudskosti, i KO SU TI LJUDI KOJI DONOSE OVAKVE PROPISE?

Gost

#350

2015-12-22 17:57

Zasto sam potpisala ovu peticiju? Hm, pa zato sto mislim da u vezi sa svim nehumanim i monstruoznim budalastinama treba prvo pokusati sa svim mirnim, pravnim, civilizovanim resenjima.