Za Kiki

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Za Kiki


Gost

#1

2015-12-30 08:07

Potpisala sam da bih zastitila male stvorove ( decu, male pse ) od velikih i opasnih ( od pasa o kojima vlasnici brinu samo toliko da se hvale kako imaju ljubimca...nikakva odgovornost.)

Gost

#2

2015-12-30 17:25

Zgranuta sam sudbinom male Kiki...Vlasnik sam malog psića,Aga ,je moj drug,saputnik na putovanjima,terapija/koliko puta ni nos nebih promolila napolje,,ali sa njim setam nekoliko puta dnevno/,i često ga moram braniti od ostalih pasa/ hvala bogu zasad smo oboje dobro prosli/,takodje moram biti iskrena ,bili su to uglavnom psi lutalice....Mislim , da obzirom na to,da je u zadnje vreme sve vise pasa na ulici,kao i ljudi koji ih drze,,,ZA SVE JE POTREBNA KULTURA,POSTOVANJE ZAKONA KAO STAV DRZAVE KROZ FORMIRANJE SLUZBI KOJA BI SE BAVILA TIME,,,PO UGLEDU NA ISKUSTVA I RAD IZ CELOG SVETA,,,GDE JE TO BAS DOBRO UREDJENO ,,,,JOS NESTO SVA ODGOVORNOST JE NA NAMA LJUDIMA
Dragana

#3 Re:

2015-12-31 18:09

#2: -  

 Ova peticija želi da pokrene kampanju senzibilizacije u pogledu edukovanja, ako ne kažnjavanja ljudi za koje se zna da njihovi psi napadaju, jer, danas je napadnuta moja Kiki, mala umiljata kuca, sutra može biti napadnuta devojčica Kiki, ili dečak Kiki. Hvala