Правда за деду Мирослава !

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Правда за деду Мирослава !


Gost

#26

2016-02-13 15:36

Pa zato što je zakon glup kao i onaj sto ga pisao.Moze da se desi bilo kome.

Gost

#27

2016-02-13 17:24

deda je imao svako pravo da zastiti sebe i svoju imovinu.zakon ne valja sta ce nam dozvola za posedovanje oruzja ako ne smemo da ga upotrebimo?imas komad gvozdja u kuci za koji uredno placas porez a mora da ti stoji obezbedjen i zakljucan i nemas pravo da se branis ako dodje do ne daj Boze situacije pa gde je tu logika?Deda je heroj i ja bi postupio isto u takvoj situaciji

Gost

#28

2016-02-13 17:30

Da branim poštenog čovjeka

Gost

#29

2016-02-13 19:49

Peticiju Sam potpisao iz razloga "mislim da je deka pucao iz nužne samoodbrane ! " smatram da policiju ne treba kriviti jer oni samo rade ono što im zakon(odnosno država) nalaže. Trebalo bi pokrenuti Peticiju za novi zakon ! Npr kao u americi, da svaki čovek ima pravo da brani svoju imovinu I život... Kod nas kriminalci imaju veće pravo od nas "normalnih" !
Oruzje Slobode

#30 Delite peticiju

2016-02-13 20:07

Postovani delite peticiju sa vasim prijateljima i u grupama na internetu,nije dovoljan samo potpis nek vide ljudi da nam je stalo da odbranimo postenog coveka

Oruzje Slobode

#31 Re:

2016-02-13 20:08

#29: -  

 Postovani nama je upravo to cilj organizacije,promena losih zakona,pridruzite nam se u borbi


Gost

#32

2016-02-13 20:09

Чича се само бранио и није крив уопште. Да је полиција радила свој посао као и судство ово се не би ни делило. У овој уср....ој држави су увек криве несуђене жртве које су се браниле. Под хитно би требало да се промени закон у корист несуђених жртава и треба донети Уставно право да не одговараш за повреде које си нанео пљачкашу и лопову, без обзира да ли је напао тебе, комшију или неко треће немоћно лице. Данашњи закон је искључиво у корист криминалаца. Судије које не раде свој посао треба сменити, као и корумпиране полицајце и друге службенике безбедности.


Gost

#33

2016-02-13 20:26

Zbog glupog zakona i lopovske zakonodavstva koji stiti lopova i osudjuje postene gradjane.

Gost

#34

2016-02-13 20:38

Zato što u ovo ludo vreme niko ne štiti pošten svet,nisu oni pošli na kafu sa pištoljem i razbijali vrata kako gostovali,deda odbranio kućni prag i gole živote sebi i supruzi,a ujedno i stavio mnogima na pamet da se manu nasilja i atakovanja na imovinu i živote

Gost

#35

2016-02-13 20:42

Savakome to može da se desei moramo braniti naša prava!!!!!!!

Gost

#36

2016-02-13 22:31

ako je za pravdu zaso se placa ?

Gost

#37

2016-02-14 00:07

treba nam novi zakon o zastiti imovine i lica ili liberalizacija nosenja i upotrebe oruzja u srbiji
domacin

#38

2016-02-14 00:09

braniti licnu svojinu i zivote gradjana policijom ali i liberalizacijom upotrebe oruzja.


Gost

#39

2016-02-14 00:36

Deda Miroslavu orden i naknadu za pretrpljeni strah. A bagru pljackase koju stiti drzava i truli sistem lomiti od batina.


Gost

#40

2016-02-14 01:42

Policija je neefikasna i nestrucna. Danas se ponasaju samo kao pesadinci u vojsci. Klimaju glavom i sprovode ono sto im politicari naloze. Strucnost, moral i savesnost su ocigledno negde usput izgubljeni. Ono sto mi bode oci je to da se samo obican, sirot narod baca u bukagije, a poznate javne licnosti, sinovi i cerke istih, politicari i ostali su zasticeni kao beli medvedi i izuzeti od bilo kakve odgovornosti, a narocito krivicne. To se zove klasicna diktatura manjine nad vecinom. Za to krivicno delo je zapreceno deset godina. A za ubistvo se kod nas dobija ili uslovna kazna ili krivac uopste ne bude osudjen. Ovde je sve cisto kao suza, ali, interes Miroslava, koji je gradjanin ove drzava uopste nije bitan. Kao hipnotisani slepci sprovode slovo na papiru i to im je jedini izgovor. Muka mi je od toga.

Gost

#41

2016-02-14 09:39

Mislim da su ispunjeni svi uslovi da se može smatrati da je oružje upotrebljeno u samoodbrani.

Gost

#42

2016-02-14 09:43

svako bi tako postupio pa cak i javni tuzitelj i sudija! da mu neko provaljuje u kucu...dok stigne policia mogla bi zateci prebijene ili cak mrtve! zakon se mora promeniti nuzna odbrana lica i svojine,na taj nacin smanjio bi se kriminal i provale.

Gost

#43

2016-02-14 10:00

Kada cemo doneti zakone koji ce stititi postene gradjane, a ne lopove.

Gost

#44

2016-02-14 10:02

Zato sto se obesnima mora stati na put,zato sto je gospodin Tirnanic reagovao na pravi nacin,ja mu cestitam.

Gost

#45

2016-02-14 10:44

Ova peticija se mora izglasati radi zaštite privatnog poseda,privatne svojine i vlastitog života.Dosta su ubice,narkomani i lopovi upadali na posede iubijali ljude za siću.Dosta je bilo!

Gost

#46

2016-02-14 10:50

Zato jer ldeda Miroslav branio svoj zivot i svoje imanje od poremecenih umova.Mozemo samo da predpostavimo sta bi se desilo sa dedom da nije reagovao kako je reagovao.Deda zelim ti dug zivot i zdravlja i neboj se tu smo sa tobom i verujmo u institucije ko se bavi sa vasem slucaju da imaju svest da ste branili sebe i svoje bez obzira o kakvom oruzju je rec

Gost

#47

2016-02-14 11:01

Zato što mi se više smučilo da zakon i pravosuđe popušta kriminalcima i toleriše ih.Ako je krenuo u razbojništvo treba svaki lopov da zna da može i da pogine ali isto tako i da onaj koji ga je ubio neće i ne treba da odgovara za to !

Gost

#48

2016-02-14 11:22

Umesto da jure i pokušaju da pravdi privedu one koji su narušili svetost domaćeg ognjišta oni krivično gone čoveka koji se branio. I tose zove pravda. I oni hoće u EVROPU.

Gost

#49

2016-02-14 11:33

Peticija je jedna stvar a druga je jeftin trik i pokušaj otimanja para sa reklamiranjem ove peticije... ko god da je smislio ovu reklamu za peticiju i pri tome bez blama traži pare, NEKA MI IZJEDE GOVNO!!!...

Gost

#50

2016-02-14 12:10

Nadležni organi treba da budu na strani Miroslava, jer je on samo hteo da otera kriminalce sa kućnog praga...