Ukidanje slobodnog kretanja NATO trupa kroz Srbiju


Gost

#476

2016-02-29 08:58

Ne у NATO jер: NATO je извршио агресију на Србију. Toком бомбардовања погинуле су хиљаде наших грађана и почињена je штета oд oko 100 милијарди долара. Главни циљ агресије било je отимање KИМ и стварање лажне државе Koсово!!!
NE Okupatorima!
Gost

#477

2016-02-29 09:48

Ne u NATO jer: NATO je izvršio agresiju na Srbiju. Tokom bombardovanja poginule su hiljade naših građana i pričinjena je šteta od oko 100 milijardi dolara. Glavni cilj agresije bilo je otimanje KiM i stvaranje lažne države Kosovo. Ulaskom u NATO Srbija bi dala legitimitet NATO agresiji i postala saučesnik u sopstvenom rasparčavanju.


Gost

#478 Николић Јелена

2016-02-29 11:36

ЖИВЕЛА СЛОБОДНА СРБИЈА!


Gost

#479

2016-03-06 15:04

ДАЉЕ НЕЋЕ МОЋИ

Gost

#480

2016-03-15 22:44

Ako smo deklarisani kao suverena zemlja,onda slobodno kretanje NATO-a je akt skrnavljenja suvereniteta.Činjenica je da mi nismo suverena država,ali treba se boriti protiv svega što je protivno našim interesima.

Gost

#481

2016-03-25 07:21

Zato što je to naci-fašistički pakt koji je tri puta u 20. veku dolazio u Srbiju da nas ubije, a to čini i širom sveta.

Gost

#482

2016-03-25 08:04

Zato što na taj način prestajemo da budemo slobodna zemlja. Mi treba da smo neutralni u tom pogledu. Da se ne pominje najbolnija tačka svih nas i bombardovanje od pre samo par godina...

Gost

#483

2016-03-29 05:55

Jer me još nisu obespametili da su nas i našu decu bombardovali i trovali uranijumom za "naše dobro".
Boki

#484 Re:

2016-03-29 05:57

#481: -  

 Smrt NATO-u, sloboda svetu, pa i Srbiji.


Gost

#485 SRBIJA

2016-03-31 09:10

Sto smo doziveli nesto sto cemo pamtiti celog zivota,
a pogotovo nasa deca,deci je poremeceno zdravlje,
time ce tesko imati decu i u Drzavi Srbiji novih mladih narastaja,
sto zele nasu Blagodat od Boga da nam ukinu i naruse,
sto zele da budemo ponizeni i porazeni,

sto zele da nam za vratom disu,a nama zracak vazduha da ukinu,
zato ne zelim da borave na nasem terenu,
neka idu tamo gde ih zele,
MI IH NE ZELIMO,DALEKO IM LEPA KUCA...


Gost

#486

2016-04-09 20:51

15  GODINA  PRIKUPLJAMO  ORUZJE  ZA  SLOBODU  SRBIJE  SVAKO  KOJI  JE  PARADIRAO  91, 96, 2000 PROTIV  MILOSEVICA  NEKA  ZNA  TEK  CE  DA  SEVA SVAKI  IZDAJNIK  SVAKI  KOJI  JE  RADIO  PROTIV  SRBIJE  OD  NATASE  KANDIC, SONJE  BISERKO,  JELENE  MICIC,  ZENE  U  CRNOM   I  GRADJANI  SRBIJE  KOJI  SU  DALI  GLAS  ZA  KOSTUNICU, DJINDJIC, TADIC, NIKOLIC  I  VUCIC, ZNAJTE  SA  VAMA  CEMO  PRVO  DA  SE  OBRACUNAVAMO. ZAPAMTI   OVO  TI  PATRIOTO  TI  KOJI  GLEDAS  A  CUTIS  IZ  TVOJE  FOTELJE

 

TVRD  JE  ORAH  VOCKA  CUDNO  VATA  NE  SLOMI  GA, 

AL  ZUBE  POLOMI.  JA  SAM  TO  REKO, 

A  TO  JE  REKO  JEDAN  NAJVECI  MEDJU  SRBIMA.

PETAR  PETROVIC  NJEGOS  I

TO  STOJI  U  SRBSKOM  NARODU

JER  SVAKA  STRANA  SILA

POLOMICE   ZUBE  NA  SRBSKOM  ORAHU

 

 

SRBSKI  NAROD  JE  BACIO  TE  CRVENE  OKOVE

SRBSKI  NAROD  SE  SADA  BORI  PROTIV  SRBSKIH   IZDAJNIKA

SRBSKIH  PRODANIH  DUSA

SRBSKIH  STOKA

BORI  SE  PROTIV

FASIZMA

BORI  SE  PROTIV

USTASTVA

BORI  SE  PROTIV

MADJSRSKIH  EKSTREMISTA  PO  VOJVODINI

JEL , SHVATITE BRACO :  ZAPADNJACI, HRVATI, MADJARI, SIPTARI, BOSNJACI  SU

MALI, JADNI  I  BEDNI

MI

MI  CEMO  IH  POJESTI  ZA  DORUCAK

ALI

IZA  NJIH  STOJI

TRECI  RAJH

ZAPAMTI  TO

 

TVOJA  BORBA  TEK  POCINJE

NEKA  RODITELJI  TVOJI  BUDU  PONOSNI  NA  TEBE

JER  TI  SE  DEO  OVE  NOVE  STRANICE  SRBIJE  KOJA  SE  PISE  SA  TOBOM  ZA

SLOBODU

SRBIJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

  ZA  KRST  PRAVOSLAVNI  CASNI  I  SLOBODU  ZLATNU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Gost

#487

2016-04-09 20:56

ostao  sam  bez  teksta  ovaj  govor  lepo  zvuci  uz  melodiju  clubbed  to  death  Matrix  soundtrack  ZIV  BIO  COVECE


Gost

#488

2016-04-21 22:39

Smatram da iole suverena zemlja ne sme dozvoliti stranim vojnicima slobodno kretanje preko svoje teritorije a jos uz to da ti vojnici budu privilegovani i da ne odgovaraju za bilo koji incident koji naprave.

Gost

#489

2016-05-11 02:30

Ja sam jedan od zrtava njihove agresije. Zbog njih se nisam mogao slobodno kretati po zemlji za koju su se moji djedovi borili. Neće ni oni, dok god ima ovakvih kao ja ni njima nije sigurno da se krecu po NjOJ.


Gost

#490

2016-05-25 09:16

Kako da postujemo onoga koji nas tuce, ubija i truje , ako nam omoguce da mi korisimo sve kod njih , a sto traze od nas .... onda cemo razmisliti !!!!

Anonymous

#491

2016-07-08 21:59

Ovo ne da je samo okupacija, vec i ogromna spijunaza, a koja ce srbiju kostati nemilosrdno.

Gost

#492

2016-12-03 11:57

Ne postoji ni jedan opravdan razlog da bilo čije vojne trupe neometano prolaze kroz Srbiju, pogotovo što su nazovi političari uništili Srbsku vojsku pod izgovorom da smo mi narod koji ne želi da ratuje. Pa kad nam je rat toliko mrzak, pitam se kako nam nije isto toliko mrska i bilo čija vojska!!! Mrska nam je Srbska vojska, a nije nam mrska tuđa, i to NATO vojska?!?!?! U Srbiji kao da žive idioti, a ne zadravi i racionalni i plemeniti ljudi!!! Užas!
Markos26

#493 Anoniman

2017-08-23 19:36

#1: -  

 Što se mene iskreno tiče. Za mene je NATO isto što i Treći Rajh u Drugom svetskom ratu. A to je druga fašistička organizacija koja je zamenila predhodnu