PODRŠKA NENI KUNIJEVIĆ I OČUVANJU PRAVIH VREDNOSTI


Gost

#1

2016-06-26 14:32

Potisujem ovu peticiju jer je malo, na prste moguce nabrojiti ljude u Srbiji koji brane kvalitet, profesionalizam, moral i sve ono čega u Srbiji skoro da više nema.
JelenaTinska
Gost

#2

2016-06-26 20:00

Imala sam tu srecu da sam snimala mnoge show programe i serije u zlatno doba ove televizije.kad su na njoj radili reziseri,realizatori, dobri producenti, kostimgrafi, scenografi, sjajni majstori svetla, snimatelji,sminkeri, garderoberi...Kad je uslov da radite na televiziji bilo da budete skolovani.Kad su se snimale drame nasih poznatih pisaca,kad je postojao obrazovni program, filmski program, emisije iz kulture i kad se znalo ko je ko.Ovo sada je najobicniji javasluk i Nena Kunijevic je rekla istinu, samo istinu i nista osim istine.A sadasnji direktor je izjavio da joj je tv omogucila da podigne cetvoro dece.Pre svega Nena Kunijevic je svoju emisiju radila iz ljubavi, i za to je imao sluha tadasnji direktor, a hvala Bogu te joj je muz bio poznati advokat, te je naravno i zaradjivao kao poznati advokat.Dakle ovaj direktor joj nije nista omogucio..on propagira "Selo gori a baba se ceslja" i otpusta ljude.Toliko


Gost

#3

2016-06-27 10:03

Zbog nepovoljnog naleta ''new age'' ideja smatram da Nena mora ostati koliko god je moguce da se program ne bi srozao vise nego sto je trenutno...

Gost

#4

2016-06-27 10:06

nema potrebe sve je jasno

Gost

#5

2016-06-27 10:09

Dajem podršku Neni Kunijević, jer se zna da ona zna. Ima znanje, iskustvo neguje tradiciju našeg naroda. Retki su ljudi koji se još uvek bave tim vrednostima. I to treba ceniti. Takvi ljudi poput Nene treba prvo da prenesu znanje mladima i da mladi uče od njih koji zaista znaju, pa tek onda kada sama odluči da se povuče sa televizije, da joj se omogući. Kako i sam a kaže - " Ako Hilari Klinton može sa sedamdeset godina da vodi drugu po veličini svetsku silu, pa mogu i ja da radim na RTS-u dokle ja hoću".

Gost

#6

2016-06-27 10:14

Ubedjen sam da Nena K. zasluzuje punu podrsku. Pravi je profesionalac u svom poslu.
Ispravno bi bilo da je mole da ostane sto duze u poslu koji radi.

Gost

#7

2016-06-27 10:38

Biti normalan, biti pristojan, u očekivanju da će to biti i drugi. Očuvati tradiciju. Poštovanje različitosti uz očekivano poštovanje svog identiteta od strane drugih. Sačuvati Nacionalni integritet u svim pozitivnim segmentima.

Gost

#8

2016-06-27 11:17

Podrzavamo gos.Nenu Kunijevic i njen nesebicni rad za ocuvanje nase tradicije na veoma lep i pristupacan nacin za sve generacije.Njene emisije su od najveceg naseg kapitala za srbe u diaspori i u Srbiji.NEDAJMO SVOJ IDENTITET.

Gost

#9

2016-06-27 14:35

Ne moram ja da pisem hvalospeve o Neni,Ona je sama ucinila da svi znaju koliko je doprinela ocuvanju tradicionalne muzike!
Станоје

#10

2016-06-27 15:36

Цитираћу госпођу Кунијевић која јавно протестује против бахатог директора РТС-а Драгана Бујошевића: "Шта треба да раим? Да нашу традиционалну музику сместим на округлу сцену и да око извођача лудују кранови и да трешти изнајмљени крагујевачки лајт шоу, да певачиицама обучем мини-сукње и да направим од њих спрдњу, да ме буде срамота да се потпишем испод тога? То се од мене тражи!"


Gost

#11

2016-06-27 21:10

Potpisala sam peticiju, jer g-dja Nena Kunjevic je izuzetna licnost, koja je svojom angazovanoscu i umecem, uspela da sacuva nase, srpsko blago, kroz pesmu.

Gost

#12

2016-06-27 21:15

Radi podrške Neni Kunijević u njenoj borbi za očuvanje baštine i identiteta ove zemlje i njenog naroda.

Gost

#13

2016-06-27 22:13

Generalno, mislim da na svim televizijama ista prica ja sam autor slicnog serijala pod nazivom "Vreme i ljudi" takodje sam imao problema sa terminom Emisije uvek su je stelovali da se podudari sa nekim znacajnim sportskim dogadjajem ili informativnom emisijom da bi je sto manje ljudi videlo, iako je po Anketi bila najgledanija Emisija na Regionalnoj Televiziji Krusevac urednici su mi obrazlagali da je to misljenje seljaka a ne intelektualaca i srednje obrazovanih ljudi koji ne misle tako sto je netacno, Emisiju su voleli svi gledaoci jer sam dobijao mnogo podrske da istrajem u tome i smatram da sam i uspeo, zato i razumem reagovanje Gospodje Kunijevic koja svojim serijalima jedina u ovoj zemlji zeli da sacuvava sve ono sto je nase i ostavi mladima da se baziraju na nasu Tradicionalnu Narodnu Muziku koja je Nas Indetitet i u potpunosti je podrzavam u tome i da ce sve ovo doci do onih koji imalo imaju sluha koliko je sve ovo vredno sto radi Gospodja Nena Kunijevic.

Gost

#14

2016-06-28 00:11

Volim tu muziku, verujem Neni i volim je.
Povrh svega prelepa je i kao takva je ukras Vujketove TV.

Gost

#15

2016-06-28 06:24

Zahvaljujući ovakvoj veličini i dami kao što je Nena Kunijević, Srbija će znati da još uvek postoji.
Na mnogaja ljeta Neno - živela !!!

Gost

#16

2016-06-28 17:16

sramotno je za javni servis da na takav nacin podnistava incijativu ka ocuvanja kulturne, muzicke bastine svoje zemlje

Gost

#17

2016-06-28 17:46

Mislim da je objašnjenje izlišno. Sačuvajmo svoj identitet.

Gost

#18

2016-06-28 18:51

Odgovor se krije u drugom delu naslova - očuvanje pravih vrednosti, a to su njene emisije!

Gost

#19

2016-06-28 22:40

Dosta je bilo sunda. Gospodja je jedna od retkih koja ima hrabrosti da se glasno suprostavi ubijanju svega sto je dobro. Program na RTS-u koji placamo je katastrofalan.

Gost

#20

2016-06-29 09:05

Zašto sam potpisao? Ako moram i to da objašnjavam, onda se gubi smisao podrške Neni Kunijević.

Gost

#21

2016-06-29 12:00

Брука и срамота да ни на државној телевизији не можемо да чујемо нашу изворну песму и игру


Gost

#22

2016-06-29 18:38

Ovo pitanje je ozbiljno i odgovorno prema našim pokolenjima. Svako kome je stalo do očuvanja srpskog muzičkog identiteta kroz emisije koje godinama, zajedno sa saradnicima, radi gđa Kunijević - pružiće joj podršku svojim potpisom.


Gost

#23 Re:

2016-06-29 20:15

#1: -  

 Od sveg srca podrzavam gospodju Kunijevic da i dalje cuva i neguje tradicionalne muzicke vrednosti. Nazalost,u poslednje vreme izlozeni smo brutalnom nasilju sa raznih tv ekrana,a RTS je zahvaljujuci gododji Kunijevic bar malo pruzao otpor tom prostakluku i  primitivizmu Ocekujem da ce RTS koji svi mi placamo na svoje programe vratiti divne,civilizovane i rado gledane muzicke emisije koje odslikavaju duh ovog naroda.

Srdacno,

Dragisa Kovacevic


Gost

#24

2016-06-29 20:56

Podržavam prave vrednosti. Teško je vreme ali se nadam da će neke buduće generacije umeti bolje da prepoznaju ono što gospođa Nena pokušava da im ostavi.

Gost

#25

2016-06-29 21:09

Nena Kunijevic is a great person and a professional in her job well known in her country and abroad.