Опозив Муамера Зукорлића

Опозив Муамера Зукорлића / Saopštenja / Још нас има / Komentari


Gost

#1

2016-07-03 11:25

Nije mi jasno ko ga je postavio na tu funkciju. I tog ili te što su ga metnuli i njih kazniti...

Gost

#2

2016-07-03 12:40

Srbija je rekorder po mnogo cemu, a sada smo:
jedina zemlja u Evropi . gde ministar prosvete ukida informaticko obrazovanje u skolama.
Mjnjstar za tehnoloski razvoj ukida informaticko obrazovanje u skolama.
Ministar prosvete ima sopstveni univerzitet (neakreditovan) i prodaje lazne dipkome

Gost

#3

2016-07-03 12:42

Srbija je rekorder po mnogo cemu, a sada smo:
jedina zemlja u Evropi . gde ministar prosvete ukida informaticko obrazovanje u skolama.
Mjnistar za tehnoloski razvoj ukida informaticko obrazovanje u skolama.
Ministar prosvete ima sopstveni univerzitet (neakreditovan) i prodaje lazne dipkome


Gost

#4

2016-07-04 07:16

Колико је укупно потписа потребно?

Gost

#5 Re:

2016-07-04 07:37

#4: -  

 Poštovani,

Ako sam dobro obaveštena 5 posto od ukupnog broja građana koji su prijavljeni za birački spisak. 

Pozdrav,

Vera

 


Gost

#6

2016-07-06 19:59

Imate moju podršku 100 %. Ja imam lično dokaz o lažinim doktorima nauka koji sada trenutno uče naše bezbednjake na akademiji koja je osnovana od strane BIA-je. Od bezbednjaka prave bezveznjake, jer su i oni bezveznajci koji su sa tim lažnim diplomama samo punili muftiji džepove da bi posle puni svoje, A za Srbiju ih zabole.

Gost

#7

2016-07-07 21:39

Vučićeva pretorijanska garda je raspoređena na društvenim mrežama, u policiji, službi bezbednosti, u tužilaštvu, u sudovima u svim državnim institucijama. Blokada ove peticije je tek dečja igra. Vučićevi batinaši su svuda oko nas. Hapse doktore nauka za izgovorenu kritiku, Hapse pisce, satiričare, Svakodnevno šalju pretnje. Blokiraju sajtove, Obaraju profile. Ovo sa Zukorličem je tek početak. Uskoro će Vučić imenovati za ministra i Čedu narkomana. Kakav premijer takva VLada.

Gost

#8

2016-07-08 18:00

VAZI, OBAVESTAVAMO !

Gost

#9

2016-07-11 16:09

hehehehe pa picko j3dna izadji mu na tv duel vidis da te zove :)