ОДУЗИМАЊЕ ДРЖАВЉАНСТВА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ ЂОРЂУ БАЛАШЕВИЋУ


Gost

#101

2016-08-15 08:19

Zato sto se u potpunosti slazem sa navedenim tekstom. Djordje Balasevic zbog svojih ispada nije dostojan gradjanin Republike Srbije i grada Novog Sada.

Gost

#102

2016-08-15 10:24

Не подржавам пљување по земљи и народу који су вам све дали...
Miki

#103

2016-08-15 12:00

Ko ste vi da uopšte kritikujete jednog Velikog Čoveka,umetnika kao što je g-din  Balašević .tu širinu duše i veličinu ljudsku iskrenu duboku može da ima samo Srbin .Svako ko živi u srbiji može naravno da kaže sve što misli da nije u redu ....a ima mnogo toga nažalost po običnog čoveka..A jezik kojim se piše pod plaštom ljubavi prema srbiji je više nego smešan i sigurno ga ne pišu Srbi bar ja takve ne poznajem...G-Balašević je naravo odavno shvatio živeći u multikulturnoj sredini postaješ mnogo bolji ,čovek komšija,prijatelj,supružnik-Srbin.,na žalost izgubismo takvom retorikom uz podršku medija najbolje što smo imali Dr Zorana Đinđića ...ne radite to više svojoj zemlji ako je volite u šta iskreno Sumnjam.radite nešto što će biti korisno svim građanima naše lepe Srbije..da uživamo i želimo da živimo u njoj...uredite je pravno,udarite akcenat na naše najmlađe,na kulturu,nauku....ne pravite policijsku i armijsku zemlju.država se brani ljubavlju,decom,stihom,sportskim,naučnim dostignučima,kulturnim dešavanjima.u takvoj srbiji bi svi narodi voleli da žive...ZATO SVI VI KOJI NISTE SRBI A TO STE SVOJOM RETORIKOM I POKAZALI ,NE HVATAJTE OVAJ NAROD NA NACIOLIZAM...jer nema naroda koji ne voli svoj narod,kritika je uvek dobro došla da se napravi što lepše mesto za život i naravnobolja budučnost našoj deci ,unucima.Srbi ne nasedajte na provokacije uskogrudnih i bolesnih ,fašisoidnih ...loših ljudi ko god oni bili.


Gost

#104

2016-08-15 14:04

njegov postupak je nemoralan!!!!

posovani lljubisa,

sve se slazem, al da te pitam da li je uu redu da peva u kninu, na dan proterivanja srba, u majci ZAGREB ?


Gost

#105

2016-08-15 14:12

Pustite coveka na miru socijalni slucajevi zbog vas takvih seljaka se i ratovalo 


Gost

#106

2016-08-15 14:57

Kakvi ste vi idioti, bože me sačuvaj.  


Gost

#107 Re: Re:

2016-08-15 17:44

#98: Dejan Milutinović - Re:  

 "srami" se ti jasenovca i oluje!

Ti ne zaluzujes isprdku.

#108 Re: Srbija Srbima!!!

2016-08-15 23:04


Gost

#109

2016-08-16 03:30

Neko ko je zloupotrebio svoju popularnost kao javna licnost - u ovom slucaju balasevic - nije vredan Srpskog drzavljanstva, i ako se ja pitam mislim da ga po kratkom postupku treba proterati iz Srbije sa pasosem ili bez pasosa i naravno obavestiti sve pogranicne prelaze da ne dozvole ulaz balasevicu u Srbiju...

Gost

#110

2016-08-16 04:22

Zato sto je covek olos...i izdajnik!!!Ne bih puno diskutovao...zarad malo ustaske publike prodace se...Srbija takav olos ne treba!!!
PaulWilhelmZibert

#111 Re:

2016-08-16 04:28

#103: Miki -  

 A ko je taj covek veliki ili mali?Ako je veliki po cemu je veliki?A ako je umetnik to ne znaci da ne moze biti olos i gad!!!Isprdak.Onaj ko podrzava i voli ustase ne moze biti prijatelj srba,niti dobrodosao u njihovoj zemlji.Ovaj smrad od coveka je zarad sake ustaske publike pljunuo na srpski narod...a zna se i na koji nacin!!!Ja bih proterao pseto!!!Dosta nam je takvih izdajnika na politickoj sceni...a sad su se poceli pojavljivati i ovde,gde ih ne bi smelo biti.Kao kuga se siri taj smrad...i sve je vise i vise smradova.To nam olaksava posao da takve ljude eleminisemo,i nikada vise im ne dozvolimo da odrze bilo kakav javni nastup na bilo kakvoj sceni u Srbiji!!!Onaj koji kaze da peva na svom maternjem hrvatskom jeziku,zasluzuje da se tamo i integrise i zivi tamo.Ne mozes samo tako nesto reci i laprdati bez veze...o  ne...on to nije rekao bez veze...on je to rekao jer zaista tako misli...


Gost

#112

2016-08-16 12:06

Panonski govnar svoje komplekse nikad nije izlečio. Koliko god se uvlačio Titu, ovaj nikad nije hteo da ga primi.
Slažemn mse s peticijom

Gost

#113

2016-08-16 15:28

Mislim da treba protjerati sve neprijatelje Srbije a ima ih kao bakterija,tu su jos poznati Sonja Biserko Natasa Kandic Nenad Canak Cedomir Jovanovic i mnogi drugi,mora se jednom obracunati sa mrziteljima srpskog naroda i drzave

Gost

#114

2016-08-17 14:29

Zato sto sam i ja zato da mu se oduzme drzacljanstvo Sa punim pravom

Gost

#115

2016-08-18 02:21

Свака држава и заједница људи, заслужује да има мир и слогу и да је безбрижна колико је то могуће. На миру треба оставити и мртве а не само живе. Својим нечовечним испадима Балашевић уноси немир у заједницу у којој живи.


Gost

#116

2016-08-18 06:15

svi izdajnici netrba da su ovde

Gost

#117

2016-08-18 06:53

Zato sto nezmes da lpjujes na svoju drzavu i zrtve a da velicas neprijatelje svog naroda i drzave ...

Gost

#118

2016-08-18 07:49

Zato sto je govno!!!

Gost

#119

2016-08-18 07:53

nekada sam voleo njegovu muziku i isao na koncerte,ali gnjidi koja tako vredja nase zrtve i naciju nije ni mesto ovde a samim tim sam da mu se oduzme drzavljanstvo jer on to ne zasluzuje da bude deo ovog naroda.

Gost

#120

2016-08-18 08:44

Nikakav interes nemoze biti presudan da se javna licnost koja zivi i zaradjuje u srbiji otvoreno stavi na svakom raspolaganju jednoj zlikovackoj ustaskoj Krvatskoj,, koja je na svirep nacin likvidirala jedan narod samo zato jer su druge vere...tako i za vreme gradjanskog rata 1991god i samo obelezavanje i slavljenje ubijanja civila svakojaka zverstva i silovanja za vreme tog pogroma srbskog naroda...a da ovaj nikakav covek dok srbija tuguje za svojim zrtvama on odlazi i peva otvoreno se poistovecujuci sa krvnicima ustaštva..TREBA BALASEVICU ODUZETI DRZAVLJANSTVO I PROTERATI GA U KRV ATSKOJ

Gost

#121

2016-08-18 08:44

Treba ga proterati i oduzeti mu sve sto je ovde zaradio, pa to lepo podeliti proteranim Srbima iz hrvatske. A on licno da malo odlezi za vredjanje Srba i Srbije, a onda pravac Zagreb sa rukama u dzepove!!!
IVAN

#122 Re:

2016-08-18 08:53

#103: Miki -  

 Ala se ti izlupeta postenski covece!!!! Ti si bre covece izgubio kompas totalno, svima je ovde jasno da se svoja zemlja ma kakva bila bezrezervno voli i postuje, ljudi ginu za nju i nikada je nebi ni jednim gestom niti recju obrukali ili nastetili!!!! Sve van toga je Izdaja sa sve ovim tvojim glupim komentarom, i posle svega vidimo da nije on g-din nego pseto gadno izdajnicko kao sto ti je to covek lepo rekao.


Gost

#123

2016-08-18 13:26

Zato sto me vredja njegovo ponasanje prema stradalima u OLUJI. Nema saosecanja prema porodicama stradalih. Jednostavno...zato sto je obicno djubre..!
1389 у сртзу!!!1

#124 Ноло Хрват!

2016-08-18 14:39

http://lupiga.com/ vijesti/sumrak-idola- ili-kandidat-za-kralja-kako-je-novak -djokovic-od-bezgresnog-heroja -i-mitoloskog-osvetnika- postao-crnogorski -izdajnik

О иѕтом трошку одуѕе ти и Ђоковићу држамљамство!!!!1389


Gost

#125

2016-08-18 15:32

Nema na čemu umobolnici!