Zabrana slobodnog kretanja azilantima u opštini Šid

zabrinuta majka

#126

2016-09-11 13:44

godpodjo dan recite ljudima iz vasice cije je dete izbodeno neku noc od strane migranata da nisu oni krivi jer su oni jadni sto su morali da napuste svoju zemlju, u pravu ste strasno je sto su morali da odu sa svojih ognjista ali onda nek se i ponasaju u skladu sa tim. Zasto ni u jednoj drzavi nemaju slobodno kretanje nego samo kod nas, zasto nasa deca moraju da stradaju jer su oni napustili svoju, u kojoj drzavi bi smo mi bili dobro dosli da nam se     nesto dogodi, nigde naravno, ali kod nas su svi dobro dosli. Jesu li vasem detetu ukrali bicikl iz dvorista, jesu li vam polupali radnju, kiosk, frizider ili sta ne vec. Vi gospodjo dan stvarno trebate krenuti sa njima a nas ostaviti da zastitimo svoju decu kako znamo i umemo.

zabrinuta majka

#127 Re: Fašisti u Šidu prave peticiju

2016-09-11 14:03

#84: Dan - Fašisti u Šidu prave peticiju 

 ti maloumni debilu nisi normalan , fasizam ti u glavu udario, zamisli da imas zensko dete koje se vraca iz skole i napadnu je migranti i siluju, ili musko koje se vraca iz grada pa ga migranti izbodu nozem, i sad      da ti se u bolnici bori za zivot, dali bi onda govorio/la da je peticija smejurija, sram te bilo, primi ih u svoju kucu pocasti ih pa posto svi nose nozeve sa sobom nek izbodu tebe na spavanju mrcino jedna.Nego ti verovatno nemas o kome da brines tj nemas dece pa ih se i ne bojis ali ni to te ne opravdava trebas brinuti o ostaloj deci ovog grada, o onoj koja uvece idu iz skole ili koja izadju u grad. Velika si ti sramota i za ovaj grad i za ovaj narod

zabrinuta majka

#128 Re: Re:

2016-09-11 14:08

#106: ! - Re:  

 svi smo ugrozeni bez obzira na naciju i veru


Gost

#129

2016-09-11 15:00

Treba da ustane bukvalno kuka,motika i vile!


Gost

#130

2016-09-11 16:23

zato sto vidim cemu to vodi i cemu je dovelo ovde u svedskoj, imaju vise prava nego svedjani i starosedeoci. imaju prednost u svemu od mesta u vrticu, lecenja, socialne pomoci koja je duplo veca vec za svedjane slobodne placene dane za svoje bajrame i ostale praznike, besplatan telofon tokom ramazana i njihove zene zabulene imaju svoje autobuse gde ne sem uci muskarac, javna kupatila se zatvaraju jednom nedeljno za muskarce radi njihovih zena i da ne nabrajam. zaustavite to ako hocete da ostanete domacini u svom gradu i sremci inace evo nam sulejmana opet

Gost

#131 kakvi jadnici, placeni su da dodju, zasto prodaju hranu a kupuju vestacke trepavice i pirsinje,

2016-09-11 16:31


Gost

#132

2016-09-11 16:49

DOSTA JE!!!!!Nemamo prava da se branimo u svojoj državi a nema ni države da nas brani.

Gost

#133 Re:

2016-09-11 17:16

#132: -  Dan

 Da li je M.A. iz Vašice samo broj ili nedaj bože sutra moje ili nečije tuđe dete biti samo broj u EU statistici???Ja razumem da su ljudi napustili svoje ognjište zato što su morali ali robijaš koji je osuđen na 35 godina robije u Maroku nije napustio ognjište nego su ga poslali ovamo da širi "bratstvo i jedinstvo".?

 


Gost

#134

2016-09-11 17:44

Zato što sam poreklom iz Šida,što ga volim najviše na svetu a i želim svuda po mojoj Srbiji da svi moji sugrađani budi zaštićeni i slobodani a pogotovu deca i omladina!

Gost

#135 Re: majka

2016-09-11 17:59

#76: Golub -  

 ništa ne bih dodala na ovaj komentar. svaka reč je potpuno tačna. Barem da  više nas ovako razmišlja.

sve je ovo početak pakla koji nam dolazi u Šid i u Srbiju

 

artur

#136 Re: Fašisti u Šidu prave peticiju

2016-09-11 19:38

#21: Dan - Fašisti u Šidu prave peticiju 

 pa majmune  kad bi krali od tvoje dece i i brinuo za beabednost istih nebi tako govorio o slobodi kretanja pa pola sida su opljackali i niko im nesme nista vratite ih u beograd pa nek tamo malo kradu i bodu decu nozevima nek po beogradu malo pljackaju i miknistar vulin nek ih vodi kuci pa nek se po beogradu setaju zajedno nek ih svaki dan vodi u obilazak beograda a ne da ovde narod strahuje za svoju decu licno mislim da je logor za ta govna hotel ida zica nije dzabe izmisljena

 


Gost

#137

2016-09-11 21:22

Ja da se pitam sve migrante u staare vagone potrpati a vagone u Dunav i resen problem.
Pepe

#138

2016-09-11 21:24

Sve migrante u staare vagone potrpati a vagone gurnuti u Dunav i resen problem


Gost

#139

2016-09-11 21:56

Napolje sa njima.

asd

#140

2016-09-11 22:04

Da li vi razumete da ovakve peticije ne vrede nista,ne znam zasto gubite vreme na to,dok se ne izadje na ulice i jasno stavi na znanje sta mislimo o njima i njihovom ponasanju,razbojnistva ce nastaviti da se dogadjaju. Nece nas niko zastititi osim nas samih.


Gost

#141

2016-09-11 23:37

Zato sto stvara nesigurnos gradanima da u sopstvenom gradu slobodno se krecu u bilo koje doba noci ili dana

Gost

#142

2016-09-13 09:29

U voz i bus pa u Bg da njih jebu!