Zabrana slobodnog kretanja azilantima u opštini Šid


Gost

#26

2016-08-31 16:42

Samo u Sidu i Srbiji mogu ovako...e pa ne mogu!Kako oni sa nama tako i mi sa njima...da su normalni ljudi bi im pomagali...vec je kroz Sid prolazio talas izbeglica i bili su ok...ovi sad su zivi uzas.

sremac

#27 Re: Fašisti u Šidu prave peticiju

2016-08-31 16:48

#21: Dan - Fašisti u Šidu prave peticiju 

 Fasista nisam a ti ih vodi kuci i ugosti ih


Gost

#28

2016-08-31 16:55

Deca i unuci mi zive u Sidu,brinem za njihovu sigurnost.inace saosecam sa tim ljudima,treba im pomoci jer beze od bede i zla ali ne da neko strada.Drzava treba da brine o tome,da budu smesteni,nahranjeni,da imaju normalne uslove za higjenu,,,ljudski je pomoci

Gost

#29

2016-08-31 16:55

Potpisala...neće svi ljudi da kažu šta im se sve dešava...u po bela dana kradu auto u Karađorđevoj ispred kuće...šmucaju se po ulazima u Karađorđevoj...kradu biciklove po Karađorđevoj....dakle centar ..a šta li se tek dešava u ostalim ulicama..?????....Na sotskom jezeru ne može da se prođe od njih...sedaju u naše stolice...ležaljke...Ne daj bože nikom da napusti svoj dom ...ali mi ne znamo ko su ovi ljudi kojima je dopušteno sve i koji se ponašaju bahato i kako oni hoće a niko im ništa ne može.Ako im je obezbeđena hrana i smeštaj to ne znači da mi treba da se sklanjama sa ulice da oni prođu.Da ne pričam o pijaci ...šta se radi našim ljudima koji samo žele da zarade neki dinar da školuju decu i da prežive...a šta rade oni...Nemam ni tačke ni zareza ni gramatike u ovom slučaju....Samo želim dobro svima...i nama i njima...!

Gost

#30

2016-08-31 17:02

Sta tu ima da se komentarise, opljackana Tehnomanija, pokraden diskon pica Kapljica , vade krompir u bastama , idu ulicama i beru voce ispred kuca a cak i u dvoristima , na njivama beru kukuruz i kradu povrce iz basta...deci nam dobacuju a cak i diraju po kosi ...gladaju nam zene kao zedni vode ... jel treba da se nesto desi da bi neko intervenisao... mislim da jedovoljan komentar ... ako nije ima toga jos...
Dan

#31 Fašisti u Šidu prave peticiju

2016-08-31 17:23

Ne znam, ako recimo nekog Srbina uhvate da obija kola po Austriji treba svim Srbima tamo ograničiti slobodu kretanja??? Alo ljudi u kom svetu vi živite...


Gost

#32

2016-08-31 17:24

Smatram da ako su ovde samo u "prolazu".a uglavnom jesu nema potrebe da izlaze iz Centara u kojima um je sve obezbedjeno....
birdy

#33 Re: Fašisti u Šidu prave peticiju

2016-08-31 17:35

#31: Dan - Fašisti u Šidu prave peticiju 

 Pa ako su pod "brigom" drzave i beze od loseg i trenutno se nalaze u Austriji a obijaju kola, jer im je tako cef, onda da, sve ih treba ostaviti u tom prihvatnom centru i ne pustati ih da dalje prave gluposti. To poredjenje je kao i babe i zabe.. 

Hitler

#34 Re: Fašisti u Šidu prave peticiju

2016-08-31 17:40

#21: Dan - Fašisti u Šidu prave peticiju 

 Tata ti je fasista,ne pravi se pametna...Zasto bi neko zakupljivao tezgu a oni tako prodaju na mule...Ja cu vec veceras ispickati najmanje 1 migranta.


Gost

#35 Re: Fašisti u Šidu prave peticiju

2016-08-31 18:01

#31: Dan - Fašisti u Šidu prave peticiju 

Jel normalno da ljudima upadaju u dvorista, kradu, vire kroz prozore, seku kablove od klima uredjaja? Dosta nam je i domacih lopova sto kradu i ubijaju ljude zbog bedne crkavice, a ne ovog sljama koji nije pobegao da bi spasio zivu glavu, vec da bi po Evropi pravio haos!


Gost

#36

2016-08-31 18:25

Potpisujem zato sto pored tolikog broja (nekulturnih i smrdljivih) stranaca koje ne razumem ni rec na ulicama Sida ne osecam sigurnost za sebe i svoju decu.

Gost

#37 Re: Fašisti u Šidu prave peticiju

2016-08-31 18:26

#21: Dan - Fašisti u Šidu prave peticiju 

 Sram te bilo! Verovatno nemas svoju decu pa ne znas sta je strah za bezbednost svog deteta bilo to ono malo koje bi se trebalo igrati na ulici a ne sme zbog njih, ili one dece koja idu u skolu pa roditelji treba da dezuraju pred skolom, narocito u srednjim skolama da sacuvaju svoje cerke od silovanja ili musku decu od prebijanja... Nemas ni svoju radnju, tezgu ili ne radis u prodavnici pa ne znas kako je kad ti upadnu i opljackaju... ne znas ni kako je kad ti upere noz pod grlo... a to je vec sve dozivljeno u Sidu... Ako ti je toliko zao njih a ne svojih komsija, familije i sugradjana, draga vodi ih svojoj kuci pa da vidis njihovu zahvalnost... I jos jednom SRAM TE BILO!

 

bojan

#38 Re: Fašisti u Šidu prave peticiju

2016-08-31 18:28

#21: Dan - Fašisti u Šidu prave peticiju ti ili nemas decu ili si retard ! nejedi govna vec snjima pod ruku pa na voz!

 


Gost

#39

2016-08-31 18:35

Prvo zbog mirne savesti, jer ovim gradom se kreće prvo moje dete, i mnogo druge dece kao i dragih ljudi, i mnogo sugrađana koje ne poznajem. Ali imamo pravo na svoj mir, pogotovo sada kada nam deca kreću u školu, zar treba da sedim ceo dan ispred zgrade škole da bih bila sigurna da će mi dete doći kući zdravo i mirno. Podržavam peticiju jer smatram da je na više načina naše građanstvo ugroženo slobodnim i kretanjem ljudi koji su puni revolta i nezadovoljstva. Hvala

Gost

#40 Re: Fašisti u Šidu prave peticiju

2016-08-31 18:38

#21: Dan - Fašisti u Šidu prave peticiju 

Šu picku materinu takva humana


Gost

#41

2016-08-31 18:41

Sere mi se od ovih humanih


Gost

#42

2016-08-31 18:47

ZATO STO SU SVI OVI AZILANTI VOJNO SPOSOBNI A MI U SIDU NENAORUZANI A PRETE NAM I HRVATI / JA SAM IZ BEOGRADA A ZIVIM U SIDU

gost

#43 gost

2016-08-31 18:51

kome se ne svidja peticija moze zajedno sa njima.u svom gradu da se plasimo smrdljivih placenih azilanata

čika adolf

#44

2016-08-31 18:51

ljudi potpisujte ovu peticiju jer za koji dan ćemo se morati natrćiti,a ovi humani..sta reci evo usraću se sad.

 

Svaka ti cast!

#45 Re: Fašisti u Šidu prave peticiju

2016-08-31 18:54

Srbija je humana

#46 Sram vas bilo Šiđani

2016-08-31 18:58

Otkud ovoliko ustaša i fašista u Srbiji?

Jebem vas histerične! Uvek vam neko drugi kriv!


Gost

#47

2016-08-31 19:12

Mi nismo mi. I da to nije to. Da imas vremena ? A ja ga ne biiii trosioooooooooooooooooooo

Gost

#48 Re: Re: Fašisti u Šidu prave peticiju

2016-08-31 19:16

#45: Svaka ti cast! - Re: Fašisti u Šidu prave peticiju 

 Bas je ljepo rečeno.. To se spreciti nemoze i treba ljudima da se pomaze. Uostalom se zapad za njih brine a ne Srbija! Treba samo da se građani zaštite a za to je vlada odgovorna.Koliko je Azilanata došlo na Zapad iz bivše Jugoslavije i svi su bili ljepo dočekani. Takoder je mnogo lopova, ubica, neradnika... među njima bilo. Ali i mladih ljudi koji su živote spasili i za to zahvalni.


Gost

#49

2016-08-31 19:33

Zato sto se ne osecam bezbedno u rodjenom gradu,zato sto kradu po prodavnicama,dvoristima,bastama,zato sto dobacuju devojcicama,zato sto su bahati,drski i bacaju smece gde stignu,zato sto im nasa drzava pomaze i u hrani i u novcu,a svoju sirotinju ostavlja gladnu...jel treba jos koji razlog?


Gost

#50

2016-08-31 19:38

Sve u voz i mars odavde.Dosta je bilo!