Zabraniti emitovanje Baka Praseta na youtubu zbog vredjanja i bulinga nad drugim youtuberima i ljudima

Zabraniti emitovanje Baka Praseta na youtubu zbog vredjanja i bulinga nad drugim youtuberima i ljudima / Saopštenja / Stop Bulingu / Komentari

CRNI

#76 Darko

2021-12-15 23:32

To što upravo radite je Buling.

Gospođo ne možete nikom zabranit pravo na rad, to pravo garantovano je USTAVOM.

Vi imate zlu namjeru, youtube je globalni servis s mnogo osoba koje zarađuju mnogo više novca od Bogdana na toj platformi, svaki posao ima svoj rizik, ako ne možeš da se baviš tim poslom, radiš nešto drugo.

NIKAKVE VEZE NEMAM S TIM MALIM BOGDANOM, DEŠAVANJA ZADNJU SEDMICU SU ME ZAINTERESOVALA I POGLEDAO SAM

PRESUĐUJETE PRIJE ZVANIČNIH INSTITUCIJA NA NEOSNOVANIM TVRDNJAMA, ZLI STE I KAO RODITELJ NEODGOVORANI. I KAD BI BOGDAN PRESTAO S RADOM, VAŠE DIJETE NEBI BILO TRAJNO ZAŠTIĆENO OD BULLINGA NA INTERNETU, ....... ZABRANITE INTERNET U SVIJETU DA BI ZAŠTITILI SVOJE DIJETE KOJE NISTE VASPITALI I NE NADZIRETE NJEGOVO PONAŠANJE....... VI STE POKVARENA BUDALA I NEODGOVORAN RODITELJ!

 

JEDINO ŠTO MOŽETE A NISTE I NE RADITE JE TO.............. "DA VASPITATE SVOJE DIJETE, DA ZABRANITE SVOJOJ MALOLJETNOJ DJECI DA PRATE I RAZLIKUJU NEŽELJEN SADRŽAJ NA INTERNETU TE GA NADZIRETE  I RIALITI PROGRAME"! 

VI NISTE NI RODITELJ NI ČOVJEK!

Nina

#77 Re:

2021-12-16 00:23

#24: -  

 


Gost

#78 Re: Darko

2021-12-16 06:11

#76: CRNI - Darko 

 Nisam znala da je snimanje gluposti i kacenje na Youtube "rad" a za sve sto se desava, sam je kriv. 

Ne znam zasto ga bilo ko brani, pretpostavljam da su u pitanju rodbina ili prijatelji, momak nijednu dobru stvar nije pokazao niti doneo ovom drustvu.

Kad vec tako pametujes, pogledaj sta se desava sa stranim kanalima kad se drznu da se ponasaju kako ne treba, treba da je zadovoljan sto je onakvim ponasanjem dogurao tako daleko. Ali svakom dodje kraj, ne igrajte se Boga.


Gost

#79 GASI!!

2021-12-16 06:25

Pozivanje na linc bilo koga pa i putem mreza je nedopustivo i mora biti sankcionisano 

Nevjerovatno je da je toliko ljudi na najgnusniji nacin izvrijedjao i niko nije reagovao....

 

 

 


Gost

#80

2021-12-16 06:31

Ova vasa peticija i njegov youtube kanal nemaju nikakve veze. Samo trosite svoje vrijeme, bolje radite nesto korisno.

Gost

#81

2021-12-16 06:35

Vi ste gospođo RETARDIRANI

Gost

#82 Re: Idiotizam

2021-12-16 08:48

#61: Ljudska degeneracija - Idiotizam 

 Njegovo ponašanje te ne tera na povraćanje ?

Ka

#83 Re: Re:

2021-12-16 09:47

#8: M.D. - Re:  

 Ali imate celu estradu koja je nekulturna i bezobrazna. Možda da tražite ukidanje JK? Koga ona sve nije vređala a teroriše pola ljudi na estradi. Zar stvarno mislite da će omladini svanuti ako zabranite nekog? Pojaviće se novi. Ali nemate osnova, jer po ustavu su ti zagarantovana prava izražavanja. Zar nije i Kika vređala Baku,objavljivala njegove gole slike?

Ka

#84 Re: Darko

2021-12-16 09:49

#76: CRNI - Darko 

 Ja ću lično protestvovali protiv ove peticije! Kako Vas nije sramota?!? Mogu da se kladim da neće nikog uspeti da zabrane jer bi ta odluka bila neustavna!

Ka

#85 Re: Re: Darko

2021-12-16 09:50

#78: - Re: Darko 

 Ko ovde pametuje?!? Odjednom vam je baka prase kriv za sve? I da bude zabranjen imate milion jutubera koji će nastaviti da vaspitava ju Vasu decu. Kada niste u stanju da ih sami vaspitate!


Gost

#86

2021-12-16 11:46

Mislite li da se malo i zakasnilo sa ovim?!

Anonymous

#87

2021-12-16 12:44

22.000 vas potpisalo je peticiju za Baku Praseta, nije kriv on ni za sta,on snima zbog sebe, to sto vi ne brinete o svojoj deci, sto im dajete telefone cim napune 2-3 godine da ne bi vas smarali, pa deca gledaju sta zele, vi ste krivi za to, koliko ljudi snima, i psuje i sta sve rade, ne snima samo Bogdan Ilic, A TO STO VAM CERKE OD 6 RAZREDA PUSE CIGARETE, TRAVU, I SINOVI, STO VAM CERKE SA 11 GODINA GUBE NEVINOST, STO UZIMAJU I VECE DROGE OD TRAVE, STO IDU SA STARIJIM MUSKARCIMA, STO IDU SA. JIMA U KOLIMA JER VOZE DOBRA KOLA, STO VI POJMA NEMATE O TOME, STO SE UGLEDAJU NA OVE POSTENE DEVOJKE IZ ZADRUGE, ATO NE POTPISETE PETICIJU DA SE UGASI ZADRUGA, DA SE PEVACICE NORMALNO OBLACE I PONASAJU, JER SE VASA DECA UGLEDAJU DA DIVNE PEVACICE I SAV OSTALI SLJAM, NISTE ZADOVOLJNI SVOJIM ZIVOTIMA PA NAPADATE SVE OSTALE, BOGDAN ILIC VAM JE KRIV JER JE USPEO STA JE USLEO SA SVIJE 24 GODINE, A VI NECETE USPETI DALJE OD PRAGA SVOJE KUCE JER STE TAKVI KAKVI JESTE, SVI STE LJUDI SVI GRESITE, NEMOJTE SE PRAVITI CVECKE I NEVINI, KAKO VAS SAMO NIJE SRAMOTA, POZDRAV SVIMA :) Da nije mozda on kriv i za to sto su vam deca narkomani, pijanice, i sto rade sve ove stvari? :) ILI STE KRIVI VI? I JER NE BRINETE O DECI SA KIM SE DRUZE GDE IDU, STA RADE, DATE IM NOVAC PA NEKA IDU GDE HOCE SAMO VAMA DA NE SMETAJU PA VI IDETE SA SVALERIMA I SVALERKAMA :) NEMOJTE DA DONOSITE ZAKLJUCKE ONNECEMU, O CEMU NEMATE POJMA, NEMATE DOKAZE, PO SCEMU OVOM VI VRSITE BULING NASILJE NA BOGDANA ILICA(BAKU PRASETA) ON SNIMA ZBOG SEBE DA BI ZARADJIVAO ITD, U NEKIM SITUACIJAMA JESTE BIO NEOZBILJAN I NEZREO ALI TO JE SVE NORMALNO SVI SMO MLADI I GRESIMO, BOGDAN JE PRE DVE GODINE I SADA, POTPUNO DRUGA OSOBA, TAKO DA NEKE STVARI NE BI NIKAD VISE PONOVIO STO JE RADIO PRE TRI CETIRI GODINE, A VI SE ZAPITAJTE KAKVI STE VI LJUDI, GLEDAJTE U SVOJE DVORISTE PA ONDA PRICAJTE O TUDJEM... :)
Мирко Стојановић

#88 Re: Darko

2021-12-16 12:47

#76: CRNI - Darko 

 Tako je Darko, upravo sam i ja rekao sve sto i ti, SAMI RODITELJI SU KRIVI ZA SVOJU DECU, NIKO DRUGI JER NE BRINU O NJIMA, ALI UVEK JE NAJLAKSE OKRIVITI DRUGOG, DECA IMA SE DROGIRAJU, NAPIJAJU, DEVOJCICE OD 11 GODINA POCINJU DA PUSE TRAVU, UZIMAJU DROGU, GUBE NEVINOST, IDU SA MATORCIMA,KO JE ZA TO KRIV? ONI SAMI NIKO DRUGI, DA NECE I ZA TO NJEGA ILI NEKOG DRUGOG DA OKRIVE? 

STA RECI O LJUDIMA, LJUDI SU UBILI ISUSA JER IM JE SVE BILO DZABA, TAKO DA KAKAV GOD BIO I STA GOD URADIO LJUDI CE UVEK BITI GO*NA :) NA ZALOST ZATO CE CEO BALKAN I PROPASTI, SVAKI DAN SVE VISE PROPADA....

Мирко Стојановић

#89 Re: Re: Darko

2021-12-16 12:49

#78: - Re: Darko 

 Momak snima zbog sebe ne zbog vas, sta sve drugi snimaju, sta sve rade pogledajte malo pa onda skacite na njega i kazite bilo sta, koliko ljudi snima, psuje radi gluposti, napada ljudi, ppasi ih, nema sta ne rade, pa sto na njih niste digli BUNU? NEGO MA BOGDANA?? 🙂🙂


Anonymous

#90

2021-12-16 12:52

 Momak snima zbog sebe ne zbog vas, sta sve drugi snimaju, sta sve rade pogledajte malo pa onda skacite na njega i kazite bilo sta, koliko ljudi snima, psuje radi gluposti, napada ljudi, plasi ih, nema sta ne rade, pa sto na njih niste digli BUNU? NEGO MA BOGDANA?? 🙂🙂 Jos dizete proteste, smesni ste, dizite proteste ZA KORONU DA RESITE TO, A NE DA GUBITE VREME JER VAM JE DOSADNO U ZIVOTU I NAPADATE BILO KOG :) POZDRAV SVE NAJBOLJE

Gost

#91

2021-12-16 12:54

Lutko, imaš na milione ljudi što plasiraju nekakav vid sadržaja na YouTube, tvoje je da li ćeš da ih gledaš ili ne. A nije tvoje da odlučiš i "vršiš" teror na druge da ne gledaju pojedince na toj istoj platformi. Zašto ja ne gledam tamo nekog Kimija, Djotu i druge, jednostavno, nisu mi zanimljivi. Imam svoje pravo da gledam šta ja hoću. Zato mani se tih budalaština i pusti ljude da uživaju gledajući šta im se sviđa.. Imaš opciju Ne prati više, pa je uključi slobodno!

Gost

#92

2021-12-16 18:07

Ja ne razumem čemu lažno optuživanje i moralisanje. Deca se ugledaju na njega? Oduzmite im internet, dok ne bude bilo kasno i dalje ušli još dublju u tamnu stranu interneta. Dečko zarađuje od toga, odnosno zarađuje na ljudima koji prate njegov kanal. To u prevodu znači ko želi da ga gleda može, ko ne želi ne mora, umesto sto morališete vezano za tu temu napravite peticiju za zabranjivanje zadruge i ostalih rijalitija, gde uživo na kanalima koje mi plaćamo uživo se mogu videti najgnusnije psovke, uvrede i omalovažavanje, kao i diskriminacija. A što se tiče vezano za Kiku, to ostavite sudovima da rešavaju ne zabadajte nos i ne pravite se pametni mnogo.
Zagorka

#93 Re:

2021-12-16 20:44

#1: -  

 

kralj

#94 Re:

2021-12-16 22:55

#1: -  

 Baka prase će platiti za sve ono šta je uradio. Za svo manipulisanje deca, za vređanje drugih youtubera, za kurčenje, platiće. I veoma mi je drago zbog toga, jer to će da ga boli najviše. 


Anonymous

#95

2021-12-16 23:38

Okej, i ja sam za to da prestane da snima. Ali njemu se ne moze zabraniti nikako, ovim peticijama nista se ne moze postici, nit ce se njemu ugasiti kanal, a i nemoguce mu je zakonom zabraniti da snima i kaci nesto na internet. Ove peticije nista ne znace...

Gost

#96 Re: Re:

2021-12-17 07:30

#2: uzas - Re:  

 A pjesma "je l' te nije blam"? to nije njoj upuceno??

Ni

#97 Re: Re:

2021-12-17 15:32

#8: M.D. - Re:  

 Ko te tera da gledas?


Gost

#98

2021-12-17 15:56

Sanja knezevic mentolko jedna nemas ni srama ni stida pusti da devojka pociva u miru i ne bavi se temom o baki bolje vaspitaj svoju decu nego sto seres ovuda. Hvala

Gost

#99 Re: Re: Darko ma ugasice ga ali zamalo dzabe skupljaju jos je pola potpisalo laznih...

2021-12-17 15:58


Gost

#100

2021-12-18 19:23

Baka Prase je jako los primer za danasnju omladinu i gledajuci njega mogu da izrastu samo u idiote. On promovise destrukciju, nasilje, nemoral i blud, od njega nista pametno ne moze da se nauci. Verujem da je svima poznato samoubistvo jutjuberke Kike zbog sajber nasilja, vrlo dobro se zna da je on igrao veliku ulogu u toj prici. Zar na takvog treba da se ugledaju nasa deca? Na monstruma koji se bahati svojim bogatstvom i omalovazava druge? Da nije Jutjuba bio bi niko i nista, bas bi voleo da ga vidim kakav ce da bude kad bude ostao bez svega. A vec se uplasio sto se i videlo u njegovom skorasnjem snimku koji je snimio za Kiku, nemojte da vas zavaraju njegove suze, jedini razlog zasto place u tom snimku je zato sto se plasi da ce mu ugasiti kanal. Necemo mu vise dozvoliti da svoje bolesne porive iskaljuje na Jutjubu gde postoje i pametni ljudi i snimci gde moze svasta poucno da se nauci. Baka Prase se mnogo uzdigao u visine, zato postoji narodna poslovica: Ko visoko leti, nisko pada. Za kraj, Kika, pocivaj u miru, sad si na mnogo lepsem mestu



Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...