Pravda za sve clanove kangaroo treasure

Pravda za sve clanove kangaroo treasure / Saopštenja / Predaja nije opcija za sve članove kangaroo treasure / Komentari


Gost

#1

2022-10-08 09:03

Daj boze da uspemo.Ako ne bar smo pokusali.
Mitar Đurkovic

Autor peticije

#2 Re:

2022-10-08 09:05

#1: -  

 Bas tako bar samo pokušali!!


Gost

#3

2022-10-08 09:35

Da li treba prikupiti i dostaviti neke dokaze,ja na primer imam slike ekrana uplate,stanja i pokušaja isplata.
Mitar Đurkovic

Autor peticije

#4 Re:

2022-10-08 10:12

#3: -  

 Svaki dokaz o uplati treba da se čuva!!!


Gost

#5

2022-10-08 11:04

Ja sam potpisala.Nadam se da ćemo uspeti

Gost

#6

2022-10-08 11:08

Super, svaka cast

Gost

#7

2022-10-08 11:42

Pare nazad

Gost

#8

2022-10-09 05:53

Dace Bog da uspemo😊😊

Nataša

#9 Cyber kriminal

2022-10-09 05:56

Delim svima,potpisala sam.Kolege da li ste obavestili cyber kriminal?U ovoj prevari verujem da nisu samo stranci umešani već i neki naši ljudi...to je moja predpostavka....Mislim da samo peticijama nećemo ništa postići. Ja sam takodje pokušala nekoliko dana pre gasenja Kangaroo platforme da podignem zaradu i odbili su me,nazalost nisam sačuvala screenshoot,ne mogu da nadjem u google slikama...Hvala i srećno svima!


Gost

#10

2022-10-09 19:00

I kada se sakupe 3000 potpisa sta se desava ?
Ana

#11

2022-10-10 04:50

Ja jesam potpisala peticiju ali ne razumem i kad skupimo dovoljan broj glasova, šta se onda dešava? Kome se peticija predaje i šta se dalje preduzima? Po meni je logičnije da smo predali predmet sudu. Drugo, treba nam određeni broj potpisa - zar to ne treba da budu isključivo oštećeni? Zašto bi neko potpisivao peticiju ako jedva da i zna šta je Kangaro?

Joca

#12 Nisu mi jasne neke stvari

2022-10-11 10:14

Prva stvar- zasto niko od prisutnih ovde nije pregledao websajt kako treba? Jasno se vide gramaticke greske, mnogo photoshopa i izmisljotina.

Druga stvar- Samo zato sto je neko uzeo pare, ne znaci da je bezbedno! Da li se neko od prisutnih zapitao odakle novac dolazi uopste?

Ne bih da budem bezosecajan al stvarno mi nije jasno koliko trebas da budes glup da bi ulozio novac u ovaku budalastinu.


Gost

#13

2022-10-11 16:37

Pocetkom godine kontakira me vise prijatelja u isto vreme da se prikljucim sigurnoj zaradi na ali222.xyz, ista ovakva ponzi sema, samo su uplate bile preko crypto. Za 5min nadjem na google o cemu se radi i da to traje vec vise godina po svetu. Objasnim im, al reakcija vecine, da sam panicar i da oni dobro zaradjuju, podizu crypto i menjanju u NS za novac,a ja kako hocu. Ja napisem mejl odeljenju za visokotehnoloski kriminal, al ni odgovor nisam dobio. Jedan od njih ubedi kolege iz firme da uplate 20000 evra, 10 dana slavili ko ludi, posto sto vise uplatis veci procenat dobijas po recenziji. 11 dan da povuku novac, ono nista, na telegram grupi od admina niko ne odgovara, posle 15 dana sajt ugasen. Oni koji su usli prvi i dizali novac oni su dobro prosli sto se tice novca, e sad dal imaju neki osecaj krivice za ove sto su ubedjivali, a koji su izgubili sve, ne verujem, kazu znali su rizik i sto nisu usli na vreme. E takav smo narod.
jedanOdNas

#14 Re:

2022-10-11 16:46

#11: Ana -  

 Na zalost ovde je tesko da mozemo dobiti novac nazad. nema od koga, veliki deo naseg novca je otisao nasim prijateljima koji su nas ubacili u ovu semu, a jedan je otisao onima koji su ovo sve zapoceli. Tako ponzi funkcionise. Od nas 100000 njih bar 20000 je uzelo ogromana novac u prethodnih par meseci. A taj novac je dosao od ovih preostalih 80000 koji smo se kasnije ukljucili ili koji nismo dizali ni jednom novac. Jel priznajte mnogo je vece zarada bila po jednoj recenziji svaki dan kad imas 100000din na racunu, nego kad imas 2000din.
Namagarceni smo.
Jedino sto se treba ispitati jeste ko je iz Naradne Banke Srbije dozvolio da tolike uplate i islate prolaze svaki dan i ko je znao o cemu se radi a ipak nije reagovao.
I vreme je da se jednom u Srbije za te koji se preko tudje koze obogate kaze da su kriminalci,a da ne bude e pa on se SNASAO.




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...