Peticija protiv dodjele nagrade za mir Mustafi Ceriću


Gost

#126

2012-01-27 17:32

Kratko i jasno,svojim djelovanjem za vrijeme rata u Bosni i hercegovini,doprinosio je sirenju mrznje i bratoubilackog rata u Cazinskoj Krajini.Umjesto da je pokusao smiriti situaciju on ju je raspirivao.
dabisha

#127 cc

2012-01-27 17:34

sta da komentarisem,o njegovom djelovanju ali u negativnom smislu za vrijeme rata se moze roman napisati.
aida iz Zenice

#128 fedja zipa ledja

2012-01-27 17:35

Davno je meni moja drugarica Alisa Šišić koja sada živi u Americi (pokrila se ) pričala kako ju je  ovaj crnogorski neostvareni wanabe gori vatra  glumac tjerao da radi svakakve gadosti
jedva su je izvukli brat i roditelji iz pakla droge u koji ju je štukan uvalio.
Peticija je stupidna i ne treba je niko podržati ,licemjerno je napadati reisa pored onakvi izjava patrijaha u Bl.
Gdje ono on reče da je došao ?
U najmladju srpsku državu !
I reis je ko biva radikalan !!
Sram vas bilo !!

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2012-01-27 17:37



Gost

#130

2012-01-27 17:38

Za vrijeme bratoubilackog rata je svojim izjavama raspirivao jos vece zlo i mrznju medju muslimanima Cazinske Krajine.Umjesto da se stavio u sluzbu smirivanja situacije on je jos vise svojim sramnim izjavama raspirivao mrznju medju muslimanima.
5 korpus ABiH

#131 Re: srpska slugo

2012-01-27 17:39

#126: -

Autonomaši ne škrabajte iz Saint louisa ,imate sreće što vas sve nismo porokali ,četničke sluge !

avduka

#132 kiseljački šverceri

2012-01-27 17:48

Evo dobio si podršku od ustaša iz Kiseljaka ,pogledaj samo kako potpisuju peticiju ,nijedan nije izabrao u obrascu BiH za državu -nema zastave na potpisu,skupiš te stašove i još koja hiljada srba sa sokoca i uspjeće ti peticija 100% !

Gost

#133

2012-01-27 17:52

Poslije onog poziva na nasilje zvanog "sarajevsko ljeto" ova "malenkost" je posljednja osoba kojoj treba dodijeliti neku nagradu za mir.
hodjin dudliš

#134 neki prijete Fedji

2012-01-27 18:05

Koliko se meni čini po ovim komentarima Fedja ugradi oči i na ledja ,teško da ćeš hodati sarajevskim ulicama ovog ljeta !
Baš mi te žao ,buuu ,šmrc,šmrc
Fedja zipa ledja !
Sultan Fatih

#135 Saraybosna

2012-01-27 18:07

aynen öyle kardeslerim benim
bosverin arablari
Müslümanca Türkce yasa ve ask ile sev Milliyeti
100% Müslüman
100% Türk
100% Atatürkcü
100% Osmanli
Ne mutlu Türküm diyene
http://www.youtube.com/watch?v=V-yTPiKCkPw

ISTANBUL - SARAYBOSNA = BROTHERS

Gost

#136 propali narkoman

2012-01-27 18:16

Šta će propali narkoman!
Marijana

#137 Re: propali narkoman

2012-01-27 19:21

#136: - propali narkoman

Pokušava graditi popularnost kao Severina. Umjetnici to znaju...

Svetlana

#138

2012-01-27 19:48

garib_04

#139

2012-01-27 20:00

Sram da vas bude sviju koji ovako blatite covjeka, i bez ikakvih jasnih dokaza govorite da je lopov, kriminalac i slično.. Očigledno je da dotičnom pokretaču ove peticije nedostaje medijske paznje, pa na ovaj nacin pokusava da je dobije, budući da je u zadnje vrijeme najlakše napadati i vrijeđati sve one koji se deklarisu kao muslimani i koji rade za IZ u BiH..

Gost

#140 Re:

2012-01-27 20:10

#4: -

Kakve nebuloze iznosis, pa to je nevjerovatno..Eto tebi treba dodijeliti tu nagradu..


Gost

#141

2012-01-27 20:30

Ko još ozbiljnim shvata online peticije i ankete? 6000 potpisa protiv održavanja koncerta Dine Merlina i čovjek tri noći zaredom napuni beogradsku Arenu.

Dok vi pišete reis radi....

http://www.rijaset.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=12675:reisu-l-ulema-primio-kardinala-theodora-mccarricka-iz-vaingtona&catid=254:mina-vijesti-kat&Itemid=185

Gost

#142

2012-01-27 20:48

Daleko je on od nagrade za mir. Nagrada za podsticanje rasne i vjerske netrpeljivosti - možda. Pozdrav

Gost

#143

2012-01-27 20:48

Sramota bi bilo da covjeku koji propagira jezik mrznje i sramoti sve Muslimane, bude dodjeljena nagrada za mir. Ali ovo je ovdje Balkan!!!
razočaran

#144

2012-01-27 20:54

Kad znamo kome je fondacija posvećena onda nije ni čudo ko su dobitnici nagrada za mir.
nije mu prva

#145 Re:

2012-01-27 20:57

"Podsjećamo da je reisu-l-ulema laureat najviših međunarodnih nagrada i priznanja za mir i doprinos međuvjerskom dijalogu, od kojih je, svakako, najznačajnija iz 2003. UNESCO-va nagrada za mir Felix Houphouet Boigny za poseban doprinos međureligijskom dijalogu, toleranciji i miru u svijetu. Godine 2004. postao je dobitnik Sir Sternbergove nagrade koju dodjeljuje Međureligijsko vijeće kršćana i Jevreja za doprinos međuvjerskom razumjevanju. Također reisu-l-ulemi je dodijeljena nagrada Theodor Heuss za 2007. godinu za predanost u posredništvu u krizi između Istoka i Zapada i u odnosima između religija koji su se naglo pogoršali nakon terorističkih napada u New Yorku, Washingtonu, Madridu i Londonu, te kao pouzdani branitelj slobode i demokracije koje su bile dovedene u pitanje tim razvojem u Evropi i širom svijeta. Isto tako, treba istaknuti i nagradu „Eugen Biser" za 2008. dodijeljenu u Minhenu za projekat Zajednička riječ."
Sarajlija007

#146 Re: fedja zipa ledja

2012-01-27 21:11

#128: aida iz Zenice - fedja zipa ledja


Drž' se ti Zenice i čimburijade, srećo...

Baš mi je drago što se izvjesna Aida pokrila, naprosto cvjetam! Ta činjenica je, inače, veoma relevantna za ovu temu, kao što su, izmeđuostalog, relevantni detalji iz Feđinog privatnog života. Jako je degutantno i neumjesno da iznosiš ovdje imena i detalje iz nečijeg privatnog života s ciljem blaćenja peticije kroz prizmu jednog čovjeka koji je, zasigurno, mnogo, mnogo ostvareniji od tebe.

Kao drugo, nauči definiciju licemjerstva...

Kao treće, Reis nije prijetio zeničkim ljetom, već je prijetio sarajevskim. Nije prijetio tebi, već je prijetio meni!

A kao četvrto, a ujedno i zadnje,  sram tebe bilo!

Fakat

#148 Protiv peticije

2012-01-27 22:11

Mislim da je ovaj seronja sto je stavio da s epotpisuje peticija pravi demagog i srpski placenik.
Fakat II

#149 Protiv peticije II

2012-01-27 22:19

Ceric smeta,Radovanu Karadžiću, Četnicima, Ustašama, Srpskoj vladi, Srpskoj tajnoj sluzbi, Srpskoj akademiji nauka, Šešelju, Tadicu, Dodiku, Ognjenu Tadicu, Rajku Vasicu ...

a tu su naravno i : Feđa Stukan, Federalna Televizija, SDP, Tihic i ostali podrumaši i ljudi koji su kad je rat počeo se razbježali širom svijeta ili otisli u sarajevske podrume. Kad je rat prosao eto ih opet, da uspavljuju ljude kako bi ih pripremili na ponovno klanje.
Altın Siyah

#150 SENO MAJMUNE- oprostite majmuni

2012-01-27 22:34

"I samo još jedna stvar, čovjek koji stoji iza ove peticije, glumac Feđa Štukan je ratni dezerter. Izvadio se na ludilo i pobjegao u Njemačku. I to stoji na zvaničnoj stranici filma Angeline Jolie "In the Land of Blood and Honey" u kojem spomenuti glumac igra jednu od uloga. Naime, dezertersvo je objasnio time što nije želio biti dio religijskog rata. Eto ako čovjek koji je izdao svoju zemlju na ovakav način može blatiti čovjeka koji je ovdje proveo rat, onda ne znam.

A Feđa zamolio bih te da ne brišeš ovaj komentar, dokaži da si čovjek i ne cenzuriši ovu raspravu. Jer mislim da nisam bio nepristojan u izlaganju, a ti daj argumente ako imaš na ovo.

A ako meni ne vjerujete, sami pročitajte:
http://www.inthelandofbloodandhoney.com/#/personalstories/6
Odgovori Podeli na Fejsbuku
seno"

TO ČIME SE TI PONOSIŠ, DA SI KAO ODBRANIO BOSNU ILI ŠTA VEĆ JE OBIČNA KUR.INA. PAMETNI LJUDI SU OTIŠLI VANI I VRATILI SE DA IZGRADE OVU ZEMLJU A TI IH NAZIVAŠ DEZERTERIMA, PRIJATELJU TI SI DEZERTER JER SI NA NIŠANU DRŽAO ČOVJEKA-INSANA KAKO GOD HOĆEŠ PA BI ON OVAJ ILI ONAJ.
ZATO OSTAJ MI ZDRAVO I POTRAŽI POMOĆ MEDICINSKOG OSOBLJA VJERUJ MI BIT ĆE TI LAKŠE U ŽIVOTU.