Peticija protiv dodjele nagrade za mir Mustafi Ceriću

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Peticija protiv dodjele nagrade za mir Mustafi Ceriću

sanela jahić

#201 TOTALNI PROMAŠAJ

2012-01-28 16:54

Ova peticija se uglavnom potpisuje iz mržnje prema drugom i drugačijem nikako iz neki opravdani razloga
pa ni predlagač peticije nije iznio nijedan argument -dokaz da je dotični gospodin rekao ili uradio nešto protiv nekog ,pojedinca ,naroda vjere ,države
sve se svodi na benasta olajavanja i nebulozne podvale ini dušebrižnika
Argumentima se ne služe ni komentatori koji su očigledno za i pro peticije
mržnjom prema reisu oni tobože upozoravaju na njegov mrziteljski nagon
totalna glupost je to što je peticija uredno promovirana na 1 ateističkom portalu i na svim prosrpskim i prohrvatskim portalima
očigledno da se anti bosanske strane žele dobrano okoristiti od nje
Molim te Feđa razmisli jesili više dobra ili lošeg učinio sa njom ?
Ja mislim da si totalno podbacio !

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-01-28 17:03


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-01-28 17:05



Gost

#204

2012-01-28 17:13

ovi koji su mu dodijelili nagradu za mir su nenormalni pokvarenjaci sa lošim namjerama.dabogda im reis uredovo u kući.
Sociolog

#205

2012-01-28 17:20

Keno, zar nisi mogao svoje prostatluke i psovke napisati u jedan komentar..? Nista vise nisi rekao s 2 komentara :) Kako čitam...uvjeravam se kako su od ovih 200 komentara samo 2-3 opravdana. Većina vas nije procitalo knjigu u životu,(dokazano vasim komentarima)..
Sto se tiče dotičnog gospodina:
1. Nagrada za mir u Bosni i Hercegovini...hahahahahahahah
2. Jel nagradu za mir treba dodjeliti vjerskom lideru, koji se mjesa u politiku, i cilj mu je da bude politicki vodja, koji liže šupak guzonjama, kako bi dosao do vece pozicije, koji se mjesa u politiku da bi stvorio mržnju medju narodima u BiH, koji se već dovoljno, i previse mrzi..
Ja mislim da ne treba, međutim, koga briga za moje misljenje, kao i za misljenja sviju vas..
Boli nekog od nadleznih kurcina za narod, i za ovu peticiju.. DoK se vi prepucavate na nacionalnoj osnovi, oni kradu..pune djepove nasom lovom.. i boli ih uvo za vas.
Vi ste Srbi, Muslimani i Hrvati...a ne ljudi. Treba nas sviju ograditi dvometarskom žicanom ogradom, dat nam noževe, sjekire, pa da se pokoljemo svi medjusobno, pa ce ova jadna napacena zemlja napokon biti prazna...slobodna i ponosna! Jadno, ljudi, jadno...
Keno

#206 Subjekt

2012-01-28 17:41

@Sociolog

kopile jebem ti sestru ko je tebe sta pito!?!?! nemoj da mi se obracas jebem ti milosne!

Gost

#207 Re: dodikovci i erceg četnici

2012-01-28 17:41

#197: bošnjo - dodikovci i erceg četnici

Ja sam ponosni musliman i Bosanac, ali time nista ni manji ni veci Hrvat od svojih sunarodnjaka u BiH. Iako to u mojem slucaju nije lako postici, moram nerado priznati da si me uspio ostaviti bez rijeci  svojim komentarom, koji je, uzgred budi receno,  tipican primjer govora mrznje i razlog za pokretanje ove peticije.


Na zalost, cinjenica je da ima i takvih Bosnjaka koji su optereceni mrznjom kakvu ti ovdje ispoljavas, ali svojom izjavom, ciji cu dio ovdje citirati: "ovi što nose Bošnjačak imena i što udaraju po "svojima " su najgori" uspio si zasjeniti vecinu dosadasnjih  "izlijeva ljubavi i tolerancije" koje smo vec navikli cuti iz Cericevih usta.


Eto, ja sam jedan od onih koji, kako me ti opisujes "nosi bosnjacko ime" i potpisao sam peticiju, ili, da opet posudim tvoje rijeci, "udario po svojima", jer "moji" su po tebi samo muslimani.


Za razliku od tebe, ja nikada nisam stavio znak jednakosti izmedju vjere i nacije, jer jedno po automatizmu ne podrazumijeva drugo,  niti sam zamijenio argumente uvrijedama.


Nakon sto si dopustio sebi da drugima odredjujes pripadnost naciji samo na osnovu imena, ti smatras da mozes govoriti o mjerodavnosti necijeg suda?!


Vec  duzi niz godina jednako posjecujem portal Sarajevo-x, Oslobodjenje, Avaz , kao i jedan od dva portala na koje si odlazak "preporucio" rijecima "da vidiš šta je mržnja i netolerancija" i dosao sam do zakljucka da svi nabrojani, bez razlike, moraju odbaciti politicki podoban pristup i vratiti novinarstvu profesionalizam i objektivnost  kako bi citateljstvu pruzili informacije bez selektiranja, filtriranja i auto-cenzuriranja  u svrhe dnevnog medijskog nacionalnog i vjerskog prepucavanja zahvaljujuci kojem se odrzava status quo u nasoj nefunkcionalnoj drzavi.


Zapravo stanje stvari se ne mijenja samo za one koji koriste te online medije da bi odrzali svoje pozicije skretanjem pozornosti sa svoje nesposobnosti da upravljaju drzavom kroz emocionalnu manipulaciju plasenja jednog naroda drugim, dok se za narode, koji uvijek iznova za njih glasaju, mijenja i to drasticno na gore, o cemu najbolje govore potezi ocajnika koji posezu za samozapaljivanjem.


Od gore navedenih portala, moram priznati da ipak u cenzuri i brisanju komentara prednjaci jedan kojega nisi spomenuo, kojem ne zelim da ovdje pravim reklamu, ali vjerujem da ce oni koji cesto posjecuju sve nabrojane stranice lako pogoditi o kojem je rijec. Ako si pomislio na onaj koji voli isticati toleranciju i multikulturalnost, pogodio si.


Tvoj post bi na tom portalu dobio navise pozitivnih ocjena, dok bi moj odgovor za manje od par sekundi bio sakriven sa cudesno brzo kliknutih 11 negativnih ocjena, koliko je minimalno potrebno da se sakrije.


E vidis, kao Bosancu -  ne Bosnjaku, iako sam, kako me ti opisujes "bosnjackog imena", i kao Hrvatu, a ne bosanskom katoliku, jer katolik nisam, nego sam ponosni musliman, drago mi je sto je pokrenuta ova peticija protiv dodijeljivanja nagrade za mir covjeku iz cijih usta izlazi opasan inflamatorni govor mrznje.

Ponosno sam je potpisao i time, kao bosanski musliman, dakle ne kao "atesist i komunjara koji mrzi vjeru i vjernike .džamije ,pokrivene žene ,džume ,djenaze ,munare" i jednako postuje islam, kao i svoju i tvoju naciju, negirao pravo Cericu da me na bilo koji nacin predstavlja i govori bilo sta u moje ime.


Moje ime i prezime stoji na mjestu potpisnika ove peticije i time sam jasno rekao sta sam imao reci.

Srecom, ni Ceric ni takvi kao ti me ne predstavljate, niti cete ikada imati priliku da to cinite, sve dok sam ziv i dok moje ime stoji u mojoj licnoj karti. Imas i ti, a bome i efendija, svoju licnu kartu, pa predstavljajte one cija imena tamo stoje.

bošnjo

#209 Re: Re: dodikovci i erceg četnici

2012-01-28 18:56

#207: - Re: dodikovci i erceg četnici

Ti si onaj bolesnik sa poskoka nik -slobodni mislilac

što se tiče mene možeš biti i pingvin  ali ipak tvoje onanisanje po poskoku i silnim slobodarskim portalima nije nimalo bezazleno kao što bi neko u prvi mah mogao pomisliti

Ko imalo čita i prati tvoje žvrljotine može da razluči nekoliko stvari koje obični čovjek pa i Feđa slobodoumni nemože razumjeti

te tvoje podmukle bljutave teze  koje ti podmećeš predstavljajući se kao hrvat -islamske vjeroispovjesti itekako su opasne za Bošnjake i  Bosanske muslimane

Ponavljam tu svoju glupavu a pomalo i šizoidnu propagandu možeš pljuvati samo naivnim idiotima !

Internet je pun bolesnika ,plačenika i ostale gamadi

Bošnjaci u pamet ovakvi idiota je na tone !

 

 


Gost

#210

2012-01-28 18:56

Mislim da je to osobo koja ni na koji način nije zaslužila nagradu za mir.Njegovo djelovanje je u potpunoj suprotnosti od onoga za što se dodjeljuje ova nagrada.Ukoliko mu se nagrada ipak dodijeli,to će biti najveća sramota za one koji je dodjeljuju i dokaz o njihovoj neupućenosti u stanje u BiH.
bošnjo

#211

2012-01-28 19:04

Link za peticiju je objavljen na svim šovinističkim portalima širom BiH i dalje
Očekuje se navala majmuna tipa hrvat -islamske vjeroispovjesti -slobodni mislilac
Bravo Feđa peticija je sada mač u rukama ljudi protiv koji se ti navodno boriš !

Gost

#212

2012-01-28 19:05

ZA GOSP. CERICA
BOLJE BI PRISTAJAO IZRAZ COVJEKA KOJI SIRI NE TOLERANCIJU, KOJI VRSI RADIKALIZACIJU MUSLIMANSKOG STANOVNISTVA U BIH. COVJEKU KOJI VELICA 500 GODISNJU OKUPACLIJU ZAPADNOG BALKANA OD STRANE TURSKE, .....
COVJEKU KOJI NJEGUJE POKRET VEHABIJA U BIH...COVJEKU AKO IMA VJERE U SEBI ZA BOGA I LJUDE DIGAO BI GLAS PROTIV SVIH ONIH KOJI I COVJEKA POJEDINCA MALTRETIRAJU..PONIZAVAJU, A KAMOLI PONIZAVANJA I UZURPIRANJA PRAVA HRVATIMA U BIH IAKO SU ISTI JEDAN OD TRI KONSTRUKTIVNA NARODA..NE TU NEMA GOSPODINA CERICA..ISTI STALNO LAJE PROTIV DODIKA, REPUBLIKE SRPSKE SAMO RADI TOGA STO ZELI I TE LJUDE STAVITI POD KONTROLU SARAJEVA. NE TAJ COVJEK NIJE VRIJEDAN TE NAGRADE A MISLJENJA SAM PAK DA CE ZA SVOJE PONASANJE I SIRENJA MRZNJE, JEDNOG DANA BITI PREDMET LJUDSKOG SUDSTA A DA O BOZIJEM SUDU I NE GOVORIM.
Alan Ford

#213 promasaj

2012-01-28 19:06

Peticija je imala smisla dok je nisu podrzali mrziteljski portal poskok.info i fasisti koji posjecuju tu stranicu. Moguce da dobar dio potpisnika dolazi od njih. Od tada nema vise logike potpisivati. Jesam sekularista i ne volim Cerica ali ne volim ni fasiste. Adios.

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-01-28 19:07


bošnjo

#215 Re: promasaj

2012-01-28 19:09

#213: Alan Ford - promasaj

Prijatelju Feđa daje intervju za dodikov press u kojem oni citiraju nepostojeće ili dobro editovane komentare i tako doljevaju ulje na vatru !

Sve što podrži poskok ,press ,nezavisn ,hercegbosnaforum je za svaku osudu !

bošnjo

#216 Re: polako ustašoidu

2012-01-28 19:11

#212: -

Ovo je tipičan komentar južni dodikovaca ,herceg četnika ,iz ercegovine

došao direkt sa poskoka

južni snsd ne miruje !

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-01-28 19:13


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-01-28 19:14


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-01-28 19:16



Gost

#220

2012-01-28 19:16

Kako može neko dobiti nagradu za mir a izjavljuje: "Ako budete dirali u vjeronauku, imat ćete Sarajevsko ljeto!"
Gotov si!

#221

2012-01-28 19:20

Sto se tice ovog narkomana i satro glumca iz crne gore on je zavrsio karijeru ne samo sto se tice teatra i filma nego zivota!
eso

#222

2012-01-28 19:20

Kako vjerski službenik iz druge države može doći u BiH koja je medjunarodna priznata država ,zemlja tri konstutivna naroda i reći da je došao u najmladju srpsku državu !
Kako niko ne napravi peticiju da se osudi taj ćin ?
Neko kao glumac Feđa ,kako ?

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-01-28 19:24


bosnian

#224

2012-01-28 19:25

Molim ove južne dodikovce ,hercegćetnike ,trećeentitetlije da se izjasne
Je li vas majorizira Cerić ili  Lagumdžija
vjernik ili ateista
ili nije ni važno
važno je da je Bošnjak-musliman
samo da se mrzi sve Bošnjačko i Islamsko
odlučite se bobanovci i šuškovci
smrdi vam više ta usrana priča !

AG

#225

2012-01-28 19:26

Hocemo sekularnu BiH!