Protiv zabrane za pse u Banja Luci

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Protiv zabrane za pse u Banja Luci

ja sam

#51 za

2012-02-04 19:25

Treba zabraniti onim retardiranim klincima sto obuku air max patike uzmuu nekog buldoga i kao face su i setaju gospodskom a psi mogu pojesti covjeka jer ko zna sta im rade i tako citavo ljeto, zbog tog mi je drago sto je zabranjeno, a inace imam psa i macku i volim zivotinje.

Gost

#52

2012-02-04 19:33

Treba da se ukine ova zabrana. koji to jos grad u Evropi ima ovakvu zabranu, po Parizu i Londonu ljudi mogu da setaju pse, ali BL je gospodskija od Londona i Pariza pa eto ne mogu psi u grad. Ovakve zabrane donose ljudi koji zive od budzeta koji se finansira od poreza koji placaju gradjani, znači mi ih plaćamo a oni rade protiv nas.


Gost

#53

2012-02-04 19:34

nikad gluplji znak necu vidjet ali balkan je zato i balkan.

Gost

#54 Re: Mizerija

2012-02-04 19:38

#28: Bruka - Mizerija

Sto bi rekli na internet forumima : "potpisujem" :)


Gost

#55

2012-02-05 00:52

a u gradovima sirom svijeta postoje vrtici i frizeraji za pse a kod nas nesmiju da setaju grado SRAMOTA....
Nikola

#56

2012-02-05 19:14

samo neka stave znakove da je obavezno cistiti za pskom i da je obavezna korpa (brnjica) i svi mogu biti zadovoljni, a znakove zabrane setanja pasa da sklone...
cicko

#57

2012-02-05 20:29

Slažem se da psi treba da šetaju sa svojim vlasnicima i da su kazne nemjenjene za punjenje praznog budžeta!!! S druge strane slazem se sa zabranama tipa dječijih igrališta i parkova, jer realno ne vole svi psi , čak šta više mnogi se panično boje pasa. Potreban je kompromis : kao što postoje zabrane za pse, tako da se označe i prostori gdje psi mogu slobodno da se šetajui puštaju !!!
Isto tako nisu svi vlasnici pasa isti, jer mnogi ne pokupe za svojim psima što bi trebalo , i to obično po centru grada ili ih dovode u restorane i kafiće gdje ljudi sjede i jedu!
Српска Бања Лука

#58 Re:

2012-02-05 20:31

#7: -

Немаш право да га шеташ гдје хоћеш, јеси ти видјела икад у било ком граду да се у центру водају пси? Мислим ако си икад била негдје осим Бања Луке.

normal

#59 normal

2012-02-05 20:35

Kakvi psi, treba na vise mjesta zabraniti, ljudi ne mogu voditi malu djecu od pasa, pas je zivotinja i to se mora znati. Jos treba u crkvu da ih vodite .....

Gost

#60

2012-02-05 22:02

Molio bih da uvažite ovu peticiju da se kućni ljubimci nesmetano mogu šetati po gradu uz prisustvo gazde koji će voditi računa o higijeni istog tog svog kućnog ljubimca! Hvala

Gost

#61

2012-02-05 22:11

Zabrana za pse,uaaaaaaa

Gost

#62 Re: Re:

2012-02-05 22:31

#58: Српска Бања Лука - Re: Beograd, Zagreb, Ljubljana, Maribor, Beč, Pariz, Lisabon, Rim, Madrid, London.........................gradovi u kojima sam lično šetala sa svojim psom, u pješačkoj zoni, ručala u restoranima, pila kafu u kafićima, odsijedala u hotelima i vozila se taksijem. Manja mjesta neću ni da spominjem, nabrojani su gradovi u kojima sam išla na međunarodne izložbe. Prema tome, ako nešto komentarišete, prvo provjerite.

...

#63 Re: normal

2012-02-06 01:00

#59: normal - normal pa bolje pse u crkvu da vode ponasali bi se pristojnije od 90% ljudi (bar ga ne psuju) ... a u danasnje doba djeca su vece zivotinje (doslovno receno)...

INCROYABLE

#64 Re: Re: normal

2012-02-06 02:03

#63: ... - Re: normal

Divno nam je drustvo psi ispred dijece vjerovatno i nemate dijecu ili ih je dobar odgoj zaobisao.

INCROYABLE

#65 Re: Re: Re:

2012-02-06 02:06

#62: - Re: Re:

Sto se tice Pariza u restoranima i kaficima nema pasa cak ni u busu i tramvaju zabranjeno osim pasa vodica!!!! I dodajem a nisam bila u posjeti vec u Parizu zivim.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2012-02-06 10:24



Gost

#67 Re: Re: Re: normal

2012-02-06 10:30

#64: INCROYABLE - Re: Re: normal Nije niko ispred, samo ima ljudi koji vole zivotinje i bore se za njihova prava... Jer psi nemaju moc govora kao ljudi, pretpostavljam da to znate.... DJECU treba odgajati da VOLE zivotinje, a ne da im petarde stavljaju usta i da se tako igraju...kuda ovo drustvo ide O.o

 


Gost

#68

2012-02-06 10:55

Ovo je luda zemlja. Ne moze se jednostavno zabraniti sve sto moze praviti probleme - treba rjesavati probleme. Hajde onda, recimo i djecu da zabranimo, jer ljudi prave vise problema od pasa....

Gost

#69

2012-02-06 11:12

protiv zabrane sam i ako se ukine pridrzavati se pravila o izvodjenju psa(povodac,korpa,kesica za izmet)

Gost

#70

2012-02-06 12:53

Nakon što potpišete peticiju molio bih vas za još minutu vašeg vremena i isto ovo preldložite na ovoj stranici

http://www.banjaluka.rs.ba/faq/send_proposal/?right_mi=50

Anonymous

#71

2012-02-06 14:01

http://www.peticije24.com/projekat_za_izgradnju_parka_za_pse_u_banja_luci Ako želite da nam se pridružite i podržite nas!

Gost

#72

2012-02-06 14:26

Odlična akcija!! Samo napred!

Gost

#73

2012-02-06 18:20

molim sve koji odlucuju o ovom zakonu da odu dalje od svojih bomov i pogledaju kako se to radi u uredjenim drzavama gdje je odavno shvaceno da odnos prema zivotinjama direktno pokazuje koliko je ta drzava razvijena i kako se odnosi prema gradjanima. Takodje da napomenem da je ovaj sadasnji zakon krsenje osnovnih ljudskih prava braneci ljubiteljima zivotinja da to javno pokazuju!

Gost

#74

2012-02-07 09:34

Smatram da je potpuno ispravno da i kućni ljubimci mogu u centar ali vlasnici stvarno moraju biti odgovorni, naročito po pitanju čišćenja za psom. Zbog građana koji nisu dorasli urbanom načinu života, uskraćeni su i oni koji smatraju za normalno da sa psom šetaju i gledaju izloge ali isto tako i počiste. Problem je i u tome što zakone donose većinom oni ljudi koji su imali pse ali samo kao čuvare stada...
brko bez psa

#75 Re:

2012-02-07 14:45

#1: -  

 Ah kako bi bilo dobro da ono što je dozvoljeno psima u ovako primitivnim sredinama kao što je naša bude dozvoljeno i ljudima pa da mogu slobodno da serem i pišam u pijesak u kojem vaša dječica veselo šljapkaju....  

Budite dovoljno pošteni i zamislite svoju djecu parku kako gaze po izmetu i ukoliko postoji bar jedan od vas "savjesnih vlasnika životinja" koji se može zakleti da njegov pas baš nikada ne mokri u parkovima u kojima se igraju djeca i da ste pokupili baš uvijek izmet iza psa skidam vam kapu i potpisujem peticiju .... Ali mislim da kad se dobro pogledate u ogledalo uvidite da ste evolucijski bliži životinjama koje vodite na lancu nego ljudima koji zaslužuju da imaju kućnog ljubimca