Ukidanje serije sulejman veličanstveni

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Ukidanje serije sulejman veličanstveni


Gost

#1

2012-02-28 00:45

Mozak je lako kvarljiva roba pred TV-om uz tursku seriju na sobnoj temperaturi..
TOLIKO SMO GLUP I NAIVAN NAROD DA DOZVOLJAVAMO OVO.. Devet sati dnevno turskih serija.. predizborno ispiranje mozga..
LJUDI
Sta je ovo..
treba se za ustanak spremat, pa proterivati turke i zute dahije iz srbije..

Gost

#2

2012-02-28 14:07

У Србији на ТВ станицама се приказује турска серија Сулејман Величанствени.

У 16. веку његове хорде су побиле око 200.000 Срба, силовале око 40.000 Cрбкиња, запалиле Ниш, Зајечар, Карановац (данашње Краљево), разориле Београд.

У поред свега тога треба да им плаћамо кабловске и претплате ??

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2012-02-29 03:01


Djolee

#4 Re:

2012-02-29 16:36

#1: -

O jebo ti svoju kevu, kakve veze ima seria sa tim

Izaberite nadimak karantanac

#5 Subjekt

2012-03-01 00:56

Napiši komentar...kakvih sve morona ima u ovoj srbiji.Beograd u vreme sulejmana veličanstvenog i pre njega i nije bio srpski grad.
Oooooo

#6

2012-03-01 10:53

Oooooooo zemljo Srbijo i njen narode pa gde ovo jos ima osim kod nas glupih i naivnih. Pa i nepismen covek zna da su resili da nam isperu mozgove_pa zar Sulejmana da gledamo.......Probudi se narode_od toliko serija_pa nije slucajno_testiraju nas nemci kao miseve u kavezu...
et

#7 Re: Subjekt

2012-03-01 23:37

#5: Izaberite nadimak karantanac - Subjekt

a ko je ziveo u beogradu??ko je preneo prestonicu u beograd..stotinak godina pre toga...


Gost

#8 Re: L/'//I;/

2012-03-02 14:07

#1: -

OVO JE KATASTROFA JEDNA


Gost

#9

2012-03-07 00:12

serija je prelepa i ne trubite bez veze
21 vek

#10 Re:

2012-03-08 00:34

#1: -

ako si ti da o tome seres smradu jedan i ja sam srpkinja i ostalih 5 6 miliona koji zive u srbiji to nesmeta ti se nadje jedan pokrij se usima i vreme ti je za tutu

 

СОВА

#11 Re: Ако укинемо серију, Сулејман неће освојити Београд

2012-03-10 14:02

#2: -

Ако зажмуримо и не гледамо серију историја се неће променити. Ово је једина страна серија коју сам почео да гледам, јер ме интересује како турици виде догађаје који су се десили у време док су они били главни. Такође ме интересује како ће приказати Мехмед Пашу Соколовића. У то време Београд је био мађарски па прешао у турске руке, у чему је разлика, био под ропством, остао под ропством.

Глупим људима то не треба јер будала увек мисли да све зна.

Што се тиче претпалте за кабловску то не мора да плаћаш, једноставно откажи је.

 

ćira

#12 Re:

2012-03-16 12:13

#2: -

Piše se Srpkinja a ne Srbkinja.Malo da se poradi na našem jeziku!


Gost

#13

2012-03-19 05:29

Sramota je da Prva "srpska" televizija prikazuje seriju o antisrbinu koji je klao Srbe. VELIKA SRAMOTA!
slaven

#14 slaven

2012-03-23 01:57

Pa kakve to veze ima sa serijom.Turci su bili velika imperija i okupirali u 16 veku pola afrike pola rusije 80 posto arapski zemalja citav balkan. Napadali su dvaput Bec i imali ambicije da zauzmu cijelu njemacku ali him to nije uspjelo pa opet u Njemackoj gledaju turske serije i jos 40 drugih zemalja e bas mi ce mo zabraniti turske serije strasno pa onda bi trebali da zabranimo i Njemacke i Americke.To je cisti dokaz nase slabosti mrzimo samo one koje smije mo da mrzimo.
d

#15 d

2012-04-02 20:47

Ovu seriju Sulejman bi definitivno trebalo ukinuti,ne kazu istoricari za dzabe da je ovo istorijski falsifikat.prva tv je preterala sa turskim serijama zaista,kao da nemaju sta druge da puste,nego samo se zapucali na turke
Milos

#16

2012-04-21 23:16

Serija je ekstra... Valja se nesto nauciti iz nje. Ko ima nesto protiv neka ne gleda i neka pusti druge na miru. Ne treba taj neko meni da soli pamet sta cu da gledam i ko mi ispira mozak. Bolje bi bilo da svako gleda svoja posla, a ne tudja. Nije ni cudo sto smo sada gde jesmo.
Dobrica

#17 Re: Re:

2012-04-25 14:11

#4: Djolee - Re:

Naravno da ima veze i te kako ima veze! Sramota je za nas narod da tako postuje svoje pretke kojih su mucki ubijali Turci, koji su se izborili da mi danas zivimo slobodno i znamo da smo Srbi. Zamisli sta bi bilo da nije bilo tih hrabrih nasih predaka. A ti se pitas sta serija ima sa time! Boze pomozi narodu nasem da se osvesti i dovede pameti! Pomozi nam nesrecnima!


Gost

#18

2012-04-25 14:30

Zaista treba krajnje ozbiljno shvatiti ova peticija. Postoje dva glavna razloga
- eticki. Pomislite samo na gigantski broj Srpskih mucenika koji su zverski ubijani za vreme vladavine Sulejmana
- Geopoliticki. Cinjenica je da sadasnja Turska vodi osmanlijsku politiku, to jest smatra da treba da ima potpuni uticaj na sve teritorije koje su nekada pripadale Osmanlijskom carstvu. Svi oni koji misle da je ovo proslost i teorija zavere neka se dobro zamisle. Postoje mnoge cinjenice i argumenti koji upravo vode na ovakav zakljucak.

Osvestimo se, ako nase zene, sestre i cerke ne razumeju ovo treba im pomoci da razumeju. Siguran sam da ce i one sa odvrascenjem u buduce gledati na ovakav materijal. Ne trujte dusu svoju !!!
ALEKSINAC

#19

2012-05-10 17:33

U seriji “Sulejman Veličanstveni” najbrutalnije je falsifikovana srpska istorija, a turski sultan koji je u njoj prikazan kao romantični ljubavnik i vitez, zapravo je bio surovi osvajač koji se brutalno obračunavao sa Srbima! Primera radi, ispred šabačke tvrđave dočekan je sa 60 “neverničkih” glava nabijenih na kočeve!