Ignorisanje TV Prve dok god traje serija "Sultan Sulejman"


Gost

#1

2012-03-11 03:52

Vreme je da se obelodani istina o srpskom stradanju na Balkanu.

Gost

#2

2012-03-11 21:21

dobro je da se neko setio da pokrene pitanje glupih turskih serija i masovno gledanje.SRAMOTA....

Gost

#3

2012-03-11 21:23

ODVRATNI SU TURCI....
Sulejman

#4 Re:

2012-03-11 23:19

#3: -  

 Halo vlasi,

evo odlučih da opet svratim do vas na jedno 550 godina


Gost

#5

2012-03-11 23:39

Sram vas bilo turkofili!

Gost

#6

2012-03-12 00:37

Pusti ljude da gledaju šta hoće. Ako ti se ne sviđa kanal, fino prebaci na drugi. Ne bi oni puštali te serije da nije bilo interesovanja. A s obzirom da je Srbija, bar u načelu, demokratija onda se vodi po pravilu o vladavini većine.
slas

#7

2012-03-12 03:02

Sulejmana:Vidim da si nas musliman , jer Turci ne znaju Srpski. Ovde se radi i o tebi, nemas ti preceg od Srbina i nasi muslimani treba a i jesu nama Srbima brac. Mozda si ti ne slazes ali vecina muslimana u Sandzaku su poreklom od Srba , islamizovanih u jednom delu nase istorije. Ako tako mislim , a mnogi u Srbiji tako misle , onda ste vi Srbi a ako ste Srbi onda ste nasa braca. To kako ce te vi da se izjasnjavate to je vase pravo.Za mnoge stvari koje suse desile smo i mi Srbi krvi , jer kako da se oseca musliman koji zivi u drzavi Srbiji ako ga neko stalno proziva, kako da oseti da je to njegova zemlja ako ta zemlja ne radi nesto za njega. Jaz izmedju Srba pravoslavaca i vas je podstaknut sa strne a na veliku stetu mi smo ga prihvatili. Tipa "zavadi pa vladaj". Tacno radimo ono sto nasi neprijatelji zelie. Zar nam nije rat u Bosni bio nauk , zar treba da nam se ponovi slicna stvar?Zato apelujem i na muslimane iz Srbije i Srbe da se okrenemo jedni drugima , da nadjemo sta nas spaja , da zivimo u slozi i medjusobnom razumevanju.Nikad nam Turci nemogu biti blizi od nas samih. Jedan veliki pozdrav svim ljudima muslimanske veroispovesti u Srbiji.

Gost

#8

2012-03-12 10:29

turske serije me najvise nerviraju na svetu

Gost

#9

2012-03-12 21:47

Mislim da su turska nedela i zločini nad Srbima kroz pet vekova dovoljni da kažem NE.

Gost

#10

2012-03-12 22:12

Mislim da su turska nedela i zločini nad Srbima kroz pet vekova dovoljni da kažem NE.


slažem se sa komentarom.
Драган
Gost

#11

2012-03-13 01:48

Србији су потребне српске серије и филмови и серије и филмови из нама блиских култура. Потписује се петиција против турски серија, а не потписују се петиције против изопачених америчких филмова препуних убистава, насиља, нису се потписивале петиција против шпанских серија. Када ће се новац за куповину турских, америчких, шпанских серија уложити за снимање филма о Јасеновцу, Јадовну.


Gost

#12

2012-03-13 12:21

stop turskim,spanskim,tj.latino serijama!dokle ce nam se ispirati mozgovi?ovo je vec preteralo!zar nas smatraju za tolike idiote kad non-stop pustaju to smece?

Gost

#13

2012-03-13 12:32

Само им недостаје да ону распалу србљановићку поставе за директорицу ТВ и онда су раме уз раме ружичастима

Gost

#14

2012-03-14 00:42

1521 је ушао у Београд АЛИ НИЈЕ РАШИРЕНИХ РУКУ ДОЧЕКАН КАКО ЈЕ У ГЛУПОЈ СЕРИЈИ НЕГО ЈЕ УБИО ОКО 700 СРБА КОЈИ СУ БРАНИЛИ ГРАД И СВИМА ОДСЕКАО ГЛАВЕ И НАБИО НА КОЛЧЕВЕ ! ПА ВИ ГЛЕДАЈТЕ СЕРИЈУ О "романтичном витезу" МАТЕР ВАМ ЈЕБЕМ ГЛУПУ И НЕОБРАЗОВАНУ !!

Gost

#15 Re:

2012-03-14 00:45

#7: slas -

Није турчин него ПОТУРИЦА. Преци његови нису имали храбрости да задрже веру и да се боре против неверника па су пљунули на своју веру и понос и ПОТУРЧИЛИ СЕ!    НИСТЕ ВИ ТУРЦИ ! СРПСКЕ КРВИ ИМАТЕ ПОТУРИЦЕ !!


Gost

#16

2012-03-15 00:40

"...gde je nerod morao besplatno da kuluci Turcima..." u potpunosti se slazem s tobom - NEROD...svaka cast na iskrenosti

Gost

#17

2012-03-16 10:02

Mnogi muslimani su postali muslimani zato sto su ih ko decu oteli od majki i odveli u Tursku gde su ih obucavali za Janicare , mnoge je otac od dva sina naredio da jedan bude hriscanin a drugi musliman kako bi stitili jedan drugoga. Poznato je da je bas u vreme vladavine sultana Sulejmana vresena najveci pritisak na islamizovanje porobljenog stanovistva kao i pretvaranje crkva u dzamije. Kod nas ljudi zaboravljaju da su bas islamizovani Srbi spasili Srpski narod od daljeg progona i najvise doprineli spasvanju Srpske Pravoslavne crkve.Da nije bilo tih islamizovanih Srba , vecina bi danas bili muslimani a mozda bi jos bili Turska pa i sami Turci. Sama Turska raspiruje mrznju izmedju nasih muslimana i Srba glumeci posle mirotvorce . Pod pritiskom SAD pa i EU nasa drzava je usla u ekonomslu saradju sa Turskom gde je Turski suficit debelo na Turskoj strani. Ogromna vecina naseg stanocvnistva letuje u Turskoj na moru a u zadje vreme su se pocele i Turske serije da emituju na nasim TV stanicama . Taj deo je dogovor vlade Srbije sa Turskom a nalazi se u sklopu paketa Turskog kredita za izgradnju auto-puta Beograd-juzni Jadran gde su Turci dali Srbiji povoljan kredit ali su trazili da se u okviru tog paketa na nasim TV stanicama prikazuju Turske erije. Tako da sad pare koje su mogle daidu za domacu produkciju idu Turcima gde oni razvijaju svoju produkciju a nasi glumci, reziseri i ostali filmski radnici nemaju posla.Turska vojska je vec uveliko prisutna i na KOsovu gde zajedno sa snagama SAD su garant Kosovske nezavisnosti, to je sve van KFOR-a.
Sukob i rat sa nasim muslimanima podsticu sami Turci jer im vise odgovara da se Srbi sami izmedju sebe ubijaju i ratuju (zavadi pa vladaj) a oni glume mirotvorce. Zato je svaki napda na nase muslimane , tacno ono sto zele Turci i neprijatelji Srbije i moramo se truditi da se opet zblizimo sa nasim muslimanima i napravimo jedinstveni front odbrane Srpstva i naroda koji zive na ovim prostrima. Nazivati nekog poturicom je pogrdno i ne doprnosi nasem pomirenju

Gost

#18

2012-03-16 10:32

celokupno urednistvo te tv kuce bi trebalo da bude pod hitno smenjeno,a glavni i odgovorni urednik visestruko i na razne nacine kaznjen.

Gost

#19

2012-03-16 14:32

Kako da odgovara kad je to drzavni projekat, kad je neko iz vrha vlasti vecu uzeo pare...

Gost

#20

2012-03-16 16:16

Užas šta se radi u napaćenoj Srbiji!
cigancica

#21

2012-03-16 19:42

ne razumem cemu frka...Srbi su glasali da ova serija bude emitovana, sto se ljutite sad!! a i sto pridajete toliku vaznost, ja gledam seriju jer je zanimljiva a ne da gledam jesu li muslimani, srbi ili neko drugi..ne bitno mi je..ja znam svoju kulturu, znamo je svi mi, alo ljudi ovo je serija..ne treba da sirimo toliku mrznju, soviznizam, i nacionalizam...zato nas ljudi iz drugih zemalja ne vole..jer gledamo ko je ko ;)


Gost

#22

2012-03-16 20:09

nadam se da ce uspeto peticija pozz
slas

#23

2012-03-16 22:21

Draga cigancice! Ne radi se ovde o nacionalizmu vec o zdravom razumu. Kao prvo , imali smo izmedju tri trecerazredne serije da biramo , da li je to izbor , kao drugo , da li se u Turskoj gledaju nase serije ili u Kolumbiji ili Meksiku? Zato se nasi reziseri , glumci i ostali filmski radnici omalovazavaju , zar mislis da nebi oni mogli da snime seriju koja bi ti bila i bliza a bolja?I ako vec gledamo strane serije , zasto se ne odaberu kvalitetne , od zemalja koje su nam prijatelji , od zemalja koje bi otkupili neku nasu seriju ili od produkcije gde je na neki nacin bili udela i nase produkcije? Ovde se radi da je neko uzeo pare da bi nama poturio Tursku seriju u kojoj se jos mi ko narod omalovazavamo i koja raspiruje nacionale strasti. Znaci , ove peticija je protiv rasirivanja nacionalizma i za prestanak emitovanje serije a i za neciju odgovornos i da se zna po kojim je to kriterijima RRA odobrila ovu seriju a i slicne latinoamericke

Gost

#24

2012-03-17 11:44

Доста испирања мозгова! Доста хлеба и игара! Србија тоне! Доста корумпираних политичара који би продали све!

Gost

#25

2012-03-19 18:01

Ukinite nacionalnu frekvenciju svim televizijama koje pustaju ove gnusne lazi u obliku serije!!!