Hocemo da RTV Pink ponovo pusta latino serije u terminu 17h i 18h

Pancho

#102 Re: ....

2012-05-25 13:05

#101: d - ....

Q carajo es esto? Šta je ovo koji ***?

d

#103 Odgovor za Pancho

2012-05-30 03:04

Ne razumem sta ti znaci ,,q carajo'',procitaj peticiju ,,upali svetlo'',pa videces sta znaci,stavio sam je ovde,iako nema nikakve veze sa latino serijama
d

#104

2012-05-30 03:05

nadam se da vam ne smeta sto na ovoj peticiji cisto reklamiram druge peticije

Gost

#105

2012-05-31 21:21

To znači da i mi možemo na drugim da reklamiramo našu, a to ćemo i uraditi!

Gost

#106 Re:

2012-06-01 00:21

#105: -  

 

naravno da mozete da reklamirate

Gost

#107

2012-06-02 17:54

Neka napravi neko peticiju za ukidanje onih glupih indijskih serija

Gost

#108

2012-06-03 11:48

Hocu da ucim spanski jezik!!
Pancho

#109

2012-06-04 13:48

Španski, ubedljivo najlepši strani jezik! :D
Daca

#110

2012-06-06 00:12

Dajte ljudi da se ne lažemo više,neko je naredio da se puštaju turci i indijci,boli njih uvo dal se to gleda ili ne,dobijaju te serije za dž.A ove naše televizije su finansijski propale...
Pancho

#111 Re:

2012-06-06 01:23

#110: Daca -

Ali šta to onda znači, da mi treba da odustanemo? Nije pošteno da neko ko ne zna španski (nisam taj) ne može da sedne i pošteno pogleda omiljenu latino seriju sa prevodom na srpski. Ipak, ne smemo im dati znak da smo se pomirili sa njihovom idejom da puštaju Turke e Indijce! :D A seguir con la batalla! :D

Daca

#112

2012-06-06 08:36

Naravno da ne treba da odustanemo,ali vidim da Pink nije briga ni za ovo ni za gledaoce,već teraju po svome,a i ljudi se sve kao bune a sve manje potpisuju ovu peticiju.To sam htela da kažem.Inače,ja sam prva koja ne želi turke i indijce u udarnim terminim i smatram da im nije mesto na nasim tv.u tolikoj meri.
Kristina

#113 :)

2012-06-07 19:11

Potpuno se slazem sa vama,ljudi,Pancho i Daco,i samoj mi se nekada(i bukvalno),place pri pomisli na to sta je na "Pinku" islo do pre dve godine,i to u udarnim terminima,a sta ide sada,nego se trudim da ne razmisljam o svemu tome i da uzivam u onome sto imam,bar sto se latno-serija tice,a posebno sam se oraspolozila kada sam videla da ih,jedno tri jaka programa u okruzenju,i dalje emituju,i to u odlicnim terminima,i eto meni razloga da se,ipak,radujem. :)
Daca

#114

2012-06-08 14:13

Ali ja nemam te kanale,pa nemam razloga za radovanje.A gledanje na netu nije isto kao na tv-u,na žalost.Kao da je u Srbiji neko naredio da ne idu više latino serije,nego turske i indijske,ne znam drugi razlog,jer nisu toliko gledane kao što se priča.
Kristina

#115

2012-06-08 14:54

Da,znam da ih nemaju svi,nazalost...
D.G

#116

2012-06-10 00:51

I meni se cini da pink tv bas nije briga za to sta gledaoci zele,vecina ljudi sto im ostavlja komentare na facebook,zele latino serije,retko ko spomene da mu se svidjaju indijske,verujem da indijske serije dobijaju mnogo jeftinije,zbog toga je sada pink tv pun indijskog trash-a.Ne znam samo zbog cega kazu da su onu kukavicu pustili zbog velikog interesovanja,smatram da lazu.Kad bi oni stvarno pustali serije po interesovanju gledaoca,vec davno bi pustili Los herederos del monte ili neku drugu od onih latino serija koje su otkupili.Nazalost,vise im se isplati tursko i indijsko djubre da emituju
Daca

#117

2012-06-10 17:33

Da imaju otkupljeno,pustili bi...nego ovi što prate turke samo ih propagiraju,da vidite samo šta rade na prvoj u komentarima serija,ono je živi užas šta sve pišu,bože sačuvaj.Nadam se da će doći dan da se ti turci i indijci na našim tv.svedu na minimum.

Gost

#118 Re:

2012-06-13 19:03


Gost

#119

2012-06-13 19:04

mene su blokirali sa stranice prve tv,tako da vise i ne citam komentare sa prve,a na pinku su preterali sa seckanjem lole
Pancho

#120

2012-06-19 15:25

Ma ljudi, budimo realni, latino gledamo već 17 godina, Ej! I uvek je bilo onih koji su to kritikovali (a baš ih oni nisu gledali), ali dobro.. i za više od 17 godina još imaju predivno veliki auditorijum koji bi ih gledao! A za Turke, daju se malo manje od 3 godine, i već ljudi govore kako su dosadne, kako ovo kako ono. Čak znam i ljude koji ih i gledaju i istovremeno, za vreme samog emitovanja psuju. Pa definitivno smo ih pobedili. E, a ima tu još nešto. Kad bi se snimale domaće telenovele, svi bi gledali. Jer se najviše žale što nije naše! A i privatne kuće sigurno imaju pare za minimalno 50 epizoda godišnje, zar ne? E, i još nešto gde smo takoreći pobednici: naime, turski jezik niko nikad neće moći da nauči tako perfektno kao što smo preko milion nas učili španski (a bez privatnih časova!) Jupi! I u srpskom je mnogo više latinskih reči nego turcizama! :D Daco, Kristina, D.G - svaka čast za komentare! Guau, jubilarni, 120-ti komentar!

Kristina

#121 :)

2012-06-19 15:39

Amigo,u potpunosti se slazem sa tobom i sa svim ovim sto si rekao,svaka ti je zlatna i na mestu. :)
MaKi SrBeNdA

#122

2012-06-20 17:30

Znci brt ja kad pogledam koje su se telenovele emitovale u srbiji pre 2 god na svim kanalima i sada dodjemi da placem... Trenutno se u Srbiji od telenovela emituje samo:Moje srce kuca za lolu (RTV PINK),Lola (Duga tv ) ....... za dalje neznam.... a 2009 imali smo : el clon,teresa,el fantasma de elena,algien te mira,trijumf ljubavi itd ...... S.T.O.P TURSKIM I INDISKIM SERIJAMA AKO IMA BOGAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(
Daca

#123

2012-06-20 18:25

Emituju ih jer su najjeftinije,naročito indijske.E,sad,valjda će im se prohteti da im gledanost poraste,pa izdvoje novac za nešto kvalitetnije,ako nisu švorc.Lično mislim da su Srbi veoma slični latinoamerikancima,naročito Argentincima i Čileancima,Brazilcima,takodje da ne govorim o lepoti španskog i portugalskog jezika.Da ih emituju u terminima kao pre gledale bi se naravno.Osvestiće se ove televizije,nadam se.VAMONOS!TELENOVELAS PARA SIEMPRE!
D.G

#124 ...

2012-07-01 17:00

Jednom sam lepo na facebook stranici tv novela napisao:lepse je prikazivati na srpskim televizijama serije koje dolaze od katolickog ili pravoslavnog naroda nego serije muslimanskog ili islamskog naroda.Zbog toga je bolje da se vise kod nas forsiraju latino serije,jer katolici su po mnogo cemu slican narod pravoslavcima,a turci(muslimani) i indijci(islamisti)su totalno razliciti od nas pravoslavaca,pa zar nije bolje da veci deo srpskih kanala sacinjavaju latino serije,serije katolickog naroda koji su mnogo slicni nama.Sta ce nam serije muslimanskog i islamskog naroda koji su prema nasoj veri susta suprotnost.Mogli bi na pink-u da budu dnevno barem 2 serije i to u terminima kao ranije,u 17h,18h.Jedino ne verujem da ce na prva tv resiti da pustaju latino serije,tamo su jos vise preterali sa turskim serijama
Pancho

#125 Re: ...

2012-07-01 20:18

#124: D.G - ...

Mnogi bi ti rekli da su nam i Katolici naneli  puno zla, i to je istina, ali ne ovi katolici! Katoličanstvo u Latinskoj Americi je najčistije, najbezazlenije! A slušajte ovo - išao sam 2 godine u španski kulturni centar Cervantes, i tamo pošto su svi profesori sa španskog govornog, da li verujete da su nam nezavisno jedni od drugih nekoliko profesora rekli kako su u Beogradu nekoliko puta morali da zastanu na ulici i da oslušnu, da vide da li čuju španski ili srpski, i kažu da liče! Istina je, od svih stranih jezika u srpskom ima najviše latinskih reči! Pa čak i duple verzije, pa tako možete reći ''bila mi je NAMERA'' ili ''bila mi je INTENCIJA'', npr. Tako da i po tome vode latinoamerikanci! A jesmo najsličniji Argentincima, kao prvo i oni se puno kurče, s dopuštenjem, pa im malo malo daju sankcije! A i Srbi i Argentinci skoro uvek snimaju komedije, zato mislim da bi njihov tip telenovele bez problema mogao da se snima kod nas (naravno, u mnogo manjoj meri, kod nas od 50-120 epizoda, a kod njih i po 400) al nema veze, jeste, ko je već reka, mislim Daca, potpuno si u pravu! Ličimo mi i Argentinci. i još jedna stvar, i kod Argentinaca glumci bez kose i ne-lepotani mogu da prođu na TV-u, isto kao i kod nas! Isti smo bre! ''No manches!'' što bi rekao moj ''imenjak'' -  Pancho Lopez!