Hocemo da RTV Pink ponovo pusta latino serije u terminu 17h i 18h


Gost

#26 Re: Re:

2012-04-04 19:02

#24: Pancho - Re:

Gledao sam na internetu neke epizode,i mogu ti reci da je super telenovela.A Aracely je fenomenalno odigrala,pogotovo ulogu Aime gde je bila fantasticna,al djabe kad ovi nasi zapeli sa odvratnim turcima...Nadam se ce se opametiti i poceti da pustaju latino telenovele!PUSTAJTE CORAZON SALVAJE

artur

#27 ...

2012-04-04 19:52

bolja je verzija corazon salvaje iz 1993.godine,u glavnoj ulozi Edith Gonzales i Eduardo Palomo,nije losa ni ova sa Araseli,ali vise mi se dopada sa Edith
Pancho
Gost

#28 Re: ...

2012-04-04 20:55

#27: artur - ...

Pa čak i da otkupe Corazon Salvaje 1993, to bi ih još jeftinije ispalo, a bilo bi genijalno. Pink se uzdigao u vrh sa latino serijama koje su posle 17 godina emitovanja kod nas postale maltene kao domaće.. čak i ljudi koji preziru telenovele znaju ko je Fernando Colunga (imam primer u odeljenju). A ni mi ne idemo loše, sad nas je 50, a da Bog da do sutra da bude još toliko, minimum! Arriba Latino!
P.S. Čak sam čuo da babe kažu (iako ne znaju španski) da NE MORAJU uvek do kraja da pročitaju prevod jer smo već naučili bar koliko toliko, pa nam je blisko!!!

Pancho

#29

2012-04-04 21:26

Ljudi, možda dobijemo i jedan potpis iz Rumunije, to bih najviše voleo... Daj Bože!
Pancho

#30

2012-04-05 14:44

Moramo da se aktiviramo, saljite gde stignete! Od juce se nismo makli sa potpisima!!! Moramo vise!!!
Pancho

#31

2012-04-06 00:07

Q manera podemos encontrar de activarnos? E? Si seguimos asi vamos a fracasar... Animo!
Kristina

#32

2012-04-07 00:45

Tenemos hasta la chica de la Romania,muy bueno,hasta buenisimo,excelente,diria yo. :)
Artur

#33

2012-04-07 02:47

cesto ulazim ovde da vidim dokle je stigla ova peticija,nesto se usporise potpisi u poslednja dva dana,cini mi se,nadam se da ce uskoro biti jos potpisa.
Pink pre par dana pustio Mi corazon insiste,nadam se samo da e nece pomeriti u neki los termin,ne znam samo sta ljudi vide u ono sranje Ljubav i osveta a serija je nikakva,bolje je da je MCI U 20h,ali ipak je dobro da i u 16h ostane,samo da je ne stave u los termin
Pancho

#34 Re:

2012-04-07 13:41

#33: Artur -

Potpuno se slažem! Mnogo bi bolje bilo kad bi za koju godinu dostigli da opet puštaju latino u 20h, ali dobro... Malo po malo... Jutros sam rekao da idemo postupno, ''SA PETICIJOM NIGDE NE ĐURIMO ALI SE LATINO NE ODRIČEMO!''

Y ahora, un saludo super grande para la chica de Rumania, porque es la segunda persona de no habla serbia, y la primera que no ve PINK TV!!!

artur

#35 ...

2012-04-08 02:38

Pancho,to bi bilo najbolje da se latino serije daju na pinku u 20h,ali ja bih bio zadovoljan kad bi se emitovale u 17h i 18h,samo da sklone one odvratne indijske serije,meni apsolutno nije jasno kako je moguce da su ove prelepe latino serije zamenili za indijskim smecem.Latino serije su hiljadu puta bolje.
Danas sam procitao na pinkovoj fb stranici da su sa pink nekome odgovorili kako su zadovoljni trenutnim rejtingom serije MI CORAZON INSISTE,samo se nadam da ce i dalje biti zadovoljni rejtingom te serije,kako je ne bi stavili u los termin.
Pancho

#36 Re: ...

2012-04-08 14:21

#35: artur - ...

Ali znaš šta bi bilo još bolje... kada bi im davali REPRIZU u 10h i 11h pre podne... tako bi svi mogli da stignemo da ih odgledamo! Valjda ćemo uspeti, samo šaljimo na FB, NA TWITTERU, BILO GDE, SAMO DA ŠALJEMO OVO ODNOSNO DA OSTALIMA SKRENEMO PAŽNJU NA NAŠU PETICIJU, TRENUTNO SMO NA JA MISLIM OSMOJ STRANI PETICIJA...

Artur

#37 ....

2012-04-08 18:55

Pancho,vec sam na nekoliko njih slao na facebook,saljem peticiju gde god mi padne na pamet,jedino profil na twiteru nemam,ako imas profil na twiteru,ti salji.Nije lose i na twiteru da se privuce paznja narodu ovom peticijom.Nije lose ni to kad bi repriza latino serija bila u 10h i 11h,secam se da je nekada ranije tako bilo.Iskreno,meni repriza nije potrebna,jer sam gotovo stalno kuci posle podne,ali znam da bi mnogi hteli reprizu jer ne mogu da postignu,zbog casova ili predavanja,da odgledaju seriju u poslepodnevnom terminu.Sve zemlje iz ex YU daju reprize latino serija ujutru,pa bilo bi red to i kod nas da se ispostuje
Pancho

#38 Re: ....

2012-04-09 00:38

#37: Artur - ....

Tako je prijatelju, potpuno se slažem sa tobom... bi bi red da ih više poštuju... PINK je izgradio celu karijeru na telenovelama ako se zanemari GRAND... tako da, bukvalno polovinu svoje popularnosti duguju njima!

Artur

#39 Pancho

2012-04-09 02:06

Potpuno si u pravu,zahvaljujuci telenovelama,pink je postao najgledanija tv.Secam se da,dok su latino serije bile u 17h,18h,i 20h,uvek su govorili da barem 2 od njih su sa visokim rejtingom gledanosti,a sa ovim danasnjim turskim serijama retko da dozive neku narocitu gledanost,jedino se sada hvale sa Ljubav i osveta,mada ja ima nesto ne verujem da je ta turska glupost toliko gledana.Da su Los herederos del monte stavili u termin 20h,siguran sam da bi imali odlicnu gledanost,mnogo bolju gledanost od te Ljubav i osveta,jer Los herederos del monte je extra serija.Kazu da su na pink tv zadovoljni rejtingom serije Mi corazon insiste.Jel se zna mozda tacno koji je rejting te serije?

Gost

#40 Re: Pancho

2012-04-09 17:01

#39: Artur - Pancho

 

turske serije su i previse fensi za vas. pa cak i indijske

 

Pancho

#41 Re: Re: Pancho

2012-04-09 22:46

#40: - Re: Pancho

Taj ko je rekao da su previše fenski ZA NAS? Kuj's bre? Mnogo su bolje latino serije!!! Mil veces mejor!!!

Artur

#42 pancho

2012-04-09 23:50

taj ko je reko da su za mene i tebe mnogo fensi turske serije moze samo da lupa gluposti,to je garantovano neki seljak glupi
artur

#43

2012-04-09 23:51

NARAVNO DA SU LATINO SERIJE BOLJE OD TURSKIH MILION PUTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Kristina

#44

2012-04-10 00:11

Naravno,PANCHO i ARTURE,u potpunosti se slazem sa vama. :)
Pancho

#45 Re: pancho

2012-04-10 00:53

#42: Artur - pancho

Artur, ne vređaj Seljake, to je pošteno zanimanje - ovo je neka seljačina!

Artur

#46 Pancho

2012-04-10 03:38

obicno kad me neko iznervira svojim komentarom,napisem mu da je seljacina,ali ovog puta sam pogresio pa rekao sam mu da je seljak,ali nema veze...nije bitno.
Seljaci i seljacine su nesto sasvim razlicito.
Seljaci su ljudi koji zive na selu,a seljacine su ljudi prostog duha-tako je govorila jedna moja profesorka

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2012-04-10 06:26


Shone

#48 Latino serije

2012-04-10 06:33

Ocu opet latino serije al u mogucnosti stare serije poput maceha, izmedju ljubavi i mrznje, zagrli me cvrsto, zlobince, rosalinda, esmeralda.... itd
Pancho
Gost

#49 Re: Latino serije

2012-04-10 14:03

#48: Shone - Latino serije

i Alborada, Amor Real, Pasion, Corazon Salvaje 1993

Pancho

#50 Re: Pancho

2012-04-10 14:04

#46: Artur - Pancho

E, sad njena greška... prost duh znači jednostavan, a ovo je prostački!